СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 17

  • 21 496
  • 770
# 210
Аз с копи-пейст го дподелих в групата на класа..Аз го виждам, не знам другите дали го виждат..
Айде ново 20 - сега пък да се съкращава времето на ИП...уффффф
Виж целия пост
# 211
Air, кащво са казали за ИП?
Виж целия пост
# 212
ББ, Бисе 😁
Още по-голям смисъл би имало това писмо при такава постановка, защото върнат ли децата в училище, ще се повиши рискът.
Виж целия пост
# 213
Air, кащво са казали за ИП?
Бисе, в предният ми пост, за който ме нахока Simple Smile
Виж целия пост
# 214
Да, аз го копирах, за да го видят в групата на класа. Но доколкото схванах предпочитат онлайн изпит, поне активните майки там.
Виж целия пост
# 215
Да, аз го копирах, за да го видят в групата на класа. Но доколкото схванах предпочитат онлайн изпит, поне активните майки там.
С голяма мъка ще призная, че според мен, по-голямата част от седмокласните родители искат точно това. Онлайн.

Да се допълня. Току що подкрепих с името си и града. Ако го поставя на моята стена и отдолу има коментари с имена на родители, от моите ФБ приятели, да ги пращам ли някъде?
Виж целия пост
# 216
Наистина ли? НЕ ги разбирам, но всеки има право на мнение.
Виж целия пост
# 217
Наистина ли? НЕ ги разбирам, но всеки има право на мнение.
Как не ги разбираш? Аз ги разбирам. Ясно ти е и на теб как си представят, че ще се случи и какво очакват.
Виж целия пост
# 218
Да се допълня. Току що подкрепих с името си и града. Ако го поставя на моята стена и отдолу има коментари с имена на родители, от моите ФБ приятели, да ги пращам ли някъде?
Мисля,  че е няма нужда.
Виж целия пост
# 219
Дикси, това би върнало децата в изходна позиция( да не говорим за техническите проблеми). Това не го ли мислят? Всички ще са с отлични резултати, а после
?
Виж целия пост
# 220
Бисе, щекотлива тема засягаш с това за мисленето. То не е като яденето.
Виж целия пост
# 221
Да, аз го копирах, за да го видят в групата на класа. Но доколкото схванах предпочитат онлайн изпит, поне активните майки там.
С голяма мъка ще призная, че според мен, по-голямата част от седмокласните родители искат точно това. Онлайн.

Да се допълня. Току що подкрепих с името си и града. Ако го поставя на моята стена и отдолу има коментари с имена на родители, от моите ФБ приятели, да ги пращам ли някъде?
Абсолютно същото наблюдавам и аз - иска се дистанционен изпит...Още от началото на учебната година виждам колко незапознати родители на седмокласници има..При нас на втора родителска среща имаше изказване от родители, че нямало да кандидатстват никъде, просто щели да си запишат детето да продължи осми клас в същото училище 🤯🤯🤯
Виж целия пост
# 222
И аз се изумявам на неадекватните коментари на страницата на Просвета във Фейсбук.

Само да кажа, че изпращането на писмото трябва да е по начин, който позволява отговор. Администрацията е длъжна да отговори на входирано писмо и трябва са има адресат, до който да върнат отговора.

Отделно, какво се предвижда за медиите?
Виж целия пост
# 223
Бисе, щекотлива тема засягаш с това за мисленето. То не е като яденето.

На голямата в класа една майка стана и предложи да не се явяват изобщо на НВО, защото те децата искали да си останат в един клас Mr. Green
Виж целия пост
# 224
Извинявайте, трябва ли да изпращам имена и град на някой?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия