Нормално ли е от синузита да съм изморена и отпаднала?

  • 622
  • 3
Наскоро ми откриха хроничен синузит, хода на физиотерапия. Личната не ме прати на УНГ и не са ми правили посявка на носен секрет. Личната ми изписа някакъв АБ пих го 5 дни сега пия Ибупром синус. Омръзна ми постоянно да съм уморена и не знам какво да правя. Дали е от синузита тази умора или да търся проблема?
Виж целия пост
# 1
Принципно при всеки възпалителен процес е възможно да чувстваш умора.
Но е хубаво да си пуснеш изследване за витамин Д, витамин б12 и щитовидни хормони.
Виж целия пост
# 2
А хроничния синузит с рентгенова снимка ли е потвърден? Малко ми е странно личен лекар да постави толкова категорично диагноза. Поне пусна ли ти кръвни изследвания?
Виж целия пост
# 3
Да от рентгенова снимка се разбра. И аз се учудих, че не ме прати на УНГ и ми изписа АБ  без микробиологично изследване и антибиограма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия