Доктор Иван Сигридов # 3

  • 55 722
  • 847
# 510
И аз успях да се вредя за ФМ, без връзки, записах час към 8:50 на 23ти.
Ще ходя за първи път при доктор Сигридов. Може ли някоя, която вече е била при него бременна, да каже какви изследвания е добре да подготвя?
Имам и тромбофилия - той консултира ли за кръвопотока, или е достатъчно да му занеса витамини? Нещо допълнително трябва ли да изследвам?
Благодаря ви!
Преди имаше списък с изследвания, които изискваше за прегледите. Сега обаче са го махнали от групата във фейсбук и бяха разяснили, че вече не е актуален и назначава изследвания, които са нужни по време на самия преглед, а след това дават и час за коментиране на изследванията.
Докторът определено разбира от тромбофилия, от следенето й и доколкото ми е известно следи куп неща извън витамините
Виж целия пост
# 511
Носиш всичко, което имаш готово и той ще прецени дали и какво допълнително да се пусне.
Виж целия пост
# 512
Благодаря ви, така смятах и да направя Simple Smile
Виж целия пост
# 513
Здравейте,

Записах си без проблем час за ФМ. За момента имам нормално протичаща бременност. От по-назад видях препоръка да си пусна предварително следните неща:
Пкк
Общ белтък, албумин
Желязо и жск
витамини Д3, B6, B8 и B12. Нещо друго добре ли е да включа?

Каква е цената на феталната морфология?

В същия ден след ФМ при Сигридов съм на ФМ при Чавеева, а следващия ден на фетална ехокардиография при Маринов - просто така се случи, часовете при Чавеева и Маринов са записани преди месеци. За първи път ще ходя при Сигридов, АГто ми препоръча да ида само при Чавеева и че Сигридов не е моят лекар, но ми се иска коментар на нива на витамини и да взема второ мнение от него. Аз се успокоявам, че ако ми каже нещо драматично стряскащо, ще имам възможност за светкавично второ и трето мнение.
Виж целия пост
# 514
Здравейте,

Записах си без проблем час за ФМ. За момента имам нормално протичаща бременност. От по-назад видях препоръка да си пусна предварително следните неща:
Пкк
Общ белтък, албумин
Желязо и жск
витамини Д3, B6, B8 и B12. Нещо друго добре ли е да включа?

Каква е цената на феталната морфология?

В същия ден след ФМ при Сигридов съм на ФМ при Чавеева, а следващия ден на фетална ехокардиография при Маринов - просто така се случи, часовете при Чавеева и Маринов са записани преди месеци. За първи път ще ходя при Сигридов, АГто ми препоръча да ида само при Чавеева и че Сигридов не е моят лекар, но ми се иска коментар на нива на витамини и да взема второ мнение от него. Аз се успокоявам, че ако ми каже нещо драматично стряскащо, ще имам възможност за светкавично второ и трето мнение.
Аз колкото повече ходя по лекари, толкова после имам притеснения, защото все нещо виждат. За Сигридов аз съм със смесени чувства, даже май съжалявам, че ходих при него, при Чавеева не съм била, но те ще ви кажат ако има нужда да отидете и при Маринов. 190лв е при Сигридов. Ако можете някой от часовете да отложите, ще е по-добре. Лично аз малко ще редуцирам посещенията при лекари в предив обстановката...
Виж целия пост
# 515
От такива дето си записвате часове при 10 доктора, с нормална бременност, останалите с проблемна такава, не могат да се вредят... Аз, ако съм на др няма да приема такива с нормална бременност, която може да следи всеки АГ... Все пак съм от най-добрите и от тези знания имат нужда жени с проблем, преди или след забременяване... Другите само му губят времето и за пореден 10 път да чуят, че видиш ли на 25г. с бременността всичко е наред... Еми малко по-дълбока мисъл, не само за собствения ...!!!
Виж целия пост
# 516
Дай Боже всяка жена да има нормална бременност, но всички знаем колко много неща могат да се объркат дори и в този случай. На мен примерно Сигридов ми каза, че няма нужда повече да ходя при него и това мисля да направя и ми стига и донякъде компенсира нещата, за които малко ме наплаши.
Виж целия пост
# 517
Здравейте,

Записах си без проблем час за ФМ. За момента имам нормално протичаща бременност. От по-назад видях препоръка да си пусна предварително следните неща:
Пкк
Общ белтък, албумин
Желязо и жск
витамини Д3, B6, B8 и B12. Нещо друго добре ли е да включа?

Каква е цената на феталната морфология?

В същия ден след ФМ при Сигридов съм на ФМ при Чавеева, а следващия ден на фетална ехокардиография при Маринов - просто така се случи, часовете при Чавеева и Маринов са записани преди месеци. За първи път ще ходя при Сигридов, АГто ми препоръча да ида само при Чавеева и че Сигридов не е моят лекар, но ми се иска коментар на нива на витамини и да взема второ мнение от него. Аз се успокоявам, че ако ми каже нещо драматично стряскащо, ще имам възможност за светкавично второ и трето мнение.
Не е хубаво за бебето да го гледат много дълго на ехограф . Ако ходитепри всички , кажете на др. двама, че сте били при Сигридов, за да не ви гледат излишно дълго.
Виж целия пост
# 518
Маринов не може да си съкрати прегледа.
Виж целия пост
# 519
При Маринов часове има, винаги може да се запише особено, ако сте от София. Да не говорим, че на една млада майка, която й кажат, всичко е наред, за какво да ходи и при него. Само да й каже, тук има съмнение, за Еди си какво и да се притеснява.. ..Момичета, наистина е добре да ограничаваме сега посещенията при лекари, аз лично доста се стреснах, не искам даже да пиша какви неща чух. При тоя вирус не се знае как ще се реагира, особено бременнна, може да не усети нищо, може и много зле да стане. Мъжът на моята първа АГ почина, от Разлог. Бил уважаван лекар, набор 73. Това мен ме стряска лично, защото те за лекари все си мисля, че повече реагират да ги спасят, а и лекар би трябвало да знае как да се лекува....Всички в болницата където работел го били изкарали. Аз ходех при жена му, няма ковид, няма нищо, тя бачка ли бачка по 12часа.... Та и неволно може нещо да стане, все пак в болниците има болни. Особено в Сф...
Виж целия пост
# 520
Това, че за момента няма данни за патология, не значи, че със сигурност няма. Проблем с часовете аз не видях, звъннах към 11 и нещо, вдигнаха веднага, дори бяха така любезни да съобразят с предпочитанията ми за дата, така че нямам основание да смятам, че съм "взела" на някого часа. Нямам връзки, държа да поясня.

ФЕхоКГ съм записала, защото приемам по предписание медикамент, който увеличава риска от конкретен сърдечен дефект. По тази причина държах да мина при добър специалист по фетална медицина и отделно при детски кардиолог и тези часове са насрочени от месеци. Прегледът при Сигридов се явява допълнение, защото никъде не ми следят витаминни нива и подобни. Иначе благодаря за съвета, за момента не мисля, че един преглед повече би имал негативни последици, предвид че прегледите ми при АГ са по-редки и кратки от обичайните, но ще предупредя.
Виж целия пост
# 521
Здравейте,

Записах си без проблем час за ФМ. За момента имам нормално протичаща бременност. От по-назад видях препоръка да си пусна предварително следните неща:
Пкк
Общ белтък, албумин
Желязо и жск
витамини Д3, B6, B8 и B12. Нещо друго добре ли е да включа?

Каква е цената на феталната морфология?

В същия ден след ФМ при Сигридов съм на ФМ при Чавеева, а следващия ден на фетална ехокардиография при Маринов - просто така се случи, часовете при Чавеева и Маринов са записани преди месеци. За първи път ще ходя при Сигридов, АГто ми препоръча да ида само при Чавеева и че Сигридов не е моят лекар, но ми се иска коментар на нива на витамини и да взема второ мнение от него. Аз се успокоявам, че ако ми каже нещо драматично стряскащо, ще имам възможност за светкавично второ и трето мнение.

На мен Чавеева ми е погубила 2 бебета и то в  напреднала бременност.Толкова е некадърна! Съветвам Ви да си спестите прегледа при нея. Отидете при Сигридов и ако искате и при другия лекар (не го познавам), но не мисля, че някой ще Ви каже нещо по-подробно от Сигридов!
Виж целия пост
# 522
Макарон, стискам палци всичко да е наред. Да, това е нещо различно... Приемът на лекарства трябва много внимателно да се следи и аз каквото съм чела за Сигридов, той има доста обширен поглед върху цялата картина... В този случай и аз бих отишла при трима лекари...има само един минус, всеки лекар си има терапия и може да кажат различни неща относно лечението и може  да се притеснявайте...
Виж целия пост
# 523
Странно е обаче че , часове за ФМ има , и има доста свободни до колкото разбирам , но пак не желаят да отделят повече часове за Не бременни . Писах имейл и ми отговориха накратко «Доктора така е решил , ще си прави каквото си реши , и когато си реши и както си реши , и ние няма да се съобразяваме с вас , и надали изобщо ще му кажем за да реши нещо друго » Шат шат , и тва е
Виж целия пост
# 524
Deona много лошо изказване сте направила.

Аз също успях да си запазя час за ФМ преди няколко дни.

Не е нормално да критукуваме начинът на работа в медицинския център. Така е решено от доктора, така се прилага от персонала му.

Успех на всички и бъдете здрави.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия