Изпитани сайтове за парфюми - 25

  • 60 524
  • 744
# 660
Забелязах, че не важи за продуктите в промоция.
Виж целия пост
# 661
Аз се колебая дали да си взема Алюр ЕДТ на Шанел, Зеления или розовият Шанс отново....Rolling Eyes

И аз искам код за Нотино, искам да си взема спиралата на Шанел.
Виж целия пост
# 662
Аз се колебая дали да си взема Алюр ЕДТ на Шанел, Зеления или розовият Шанс отново....Rolling Eyes

И аз искам код за Нотино, искам да си взема спиралата на Шанел.
Не че съм подстрекател, но бих си взела всичките...днес ще взема от Парфимо - Шанел Шанс ЕДТ, о ВИВ също преди време получих, чакам оферта за  о Фреш, ама не щат да го пуснат на хубава цена, каквато беше в Парфимо неотдавна.
Виж целия пост
# 663
О вив става ли на сляпо? Нещо съм му хвърлила мерника.
Виж целия пост
# 664
О вив става ли на сляпо? Нещо съм му хвърлила мерника.
За мен да. Аз харесвам тези по- ненатрапчивите на Шанел, тези с ярката шанелска нотка пО не са моите (Шанел Шанс харесвам, Алюр ЕДП). Душила съм много пъти, но не бях сигурна кой е о Вив и го поръчах почти на сляпо от Елинор, беше на 139лв. тестер с 20% код, който имаше миналия месец, много доволна съм от сделката Simple Smile
Все пак съм чела и противоречиви мнения и за него, че не става за на сляпо.
Виж целия пост
# 665
нотино този път ме разбиха с бързина, поръчка от понеделник ... днес е в спиди
Виж целия пост
# 666
Привет, дами!
Въпрос относно парфимо, парфюмите, които изпращат сравнително скоро ли са произведени или зависи много от парфюма? Вчера ми пристигнаха от елфрагнансе два броя Бонбон на V&R и двата са от 2016г., а бомбата също ми е от 2016г. и вече е с променен цвят течността. Та досега не пускала от парфимо, ще ми е първа поръчка и се чудя. Thinking
Виж целия пост
# 667
Пореден плюс от мен за makeup
Две поръчки с парфюми и малко козметика. Всичко е изрядно, добре опаковано и безплатно доставено. Втората направих в петък вечерта и получих днес. Козметиката няма да уточнявам, но парфюмите са Black Perfecto LPRN Guerlain и Youth Dew Estée Lauder, ако за някого е полезно. Нямам никакви съмнения за автентичността и на двата.
Виж целия пост
# 668
Отново сме доволни аз и госпожица от Парфимо, даже не ползвах опцията преглед.  Парфюмите са за нея - Императрицата И Rose & Rose Issey Miyake.
Виж целия пост
# 669
Днес получих първата си поръчка от parfumi-shop.net и съм доволна, записвам го и него към ел. магазините, които ще следя. Търсех да поръчам конкретно Le parfum Royal и там намерих най-добрата цена към момента, тестер с кода излиза под 65 лв. Познавам парфюма и нямам забележки. В допълнение поръчах Flowerbomb Bloom, тъй като преди години ползвах и харесвах първообраза. При първа проба за мен не е нищо особено,  но ако някой се интересува от него, също цената на тестера е приемлива и парфюмът идва с капачка. Щеше да е хубаво за добре дошла една мостричка да изпратят, все си мисля, че големите и оборотни магазини получават такива от доставчиците си, но явно не може и евтино, пък и подаръци
Виж целия пост
# 670
Почти не пращат мостри, не си изключение.
Виж целия пост
# 671
Днес получих първата си поръчка от parfumi-shop.net и съм доволна, записвам го и него към ел. магазините, които ще следя. Търсех да поръчам конкретно Le parfum Royal и там намерих най-добрата цена към момента, тестер с кода излиза под 65 лв. Познавам парфюма и нямам забележки. В допълнение поръчах Flowerbomb Bloom, тъй като преди години ползвах и харесвах първообраза. При първа проба за мен не е нищо особено,  но ако някой се интересува от него, също цената на тестера е приемлива и парфюмът идва с капачка. Щеше да е хубаво за добре дошла една мостричка да изпратят, все си мисля, че големите и оборотни магазини получават такива от доставчиците си, но явно не може и евтино, пък и подаръци
То пък техните едни мостри, по- добре да не ти пращат, да се разочароваш- моите течаха. Не са им оригинални мостричките, пълнят си шишенца и така ги пълнят, че ръцете си оставят. Иначе безспорно са надежден сайт с добри цени.
Виж целия пост
# 672
Дами, какво ще кажете за Elie Saab Girl of now? Става ли за сезона или е по-скоро зимен. В parfumi- shop го харесах на 59 лв, сега обаче е 74! За кратко време смениха цената. 🙁
Виж целия пост
# 673
Shine е по-подходящ за лятото според мен.
Иначе самият Girl of Now е страхотен! ❤
Виж целия пост
# 674
https://www.parfimo.bg/elie-saab-girl-of-now-eau-de-parfum-za-jeni-90-ml-tester/ 60,50 лв
мисля, че е с капачка
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия