В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 45

  • 68 125
  • 759
# 270
dannyny, в цитата, под който пишеш "това не е адресът", е написано "Оборище 10". Това, което даваш като скрийншот от Гугъл мапс, е Краков 10, дори на самия скрийншот си го пише. А улицата над Лидъл е Асти.
Оборище е улицата, успоредна на локалното движение към МОЛ-а.

Или може би siska79 е изброила местата - едното е "грозният" блок до Лидъл, другото - на Оборище 10. Само че така написано, много не се разбира. Пък и не всеки знае, че този блок е грозен. Аз, например, всеки ден минавам покрай него, но въобще не съм с такова впечатление.
Виж целия пост
# 271
dannyny, в цитата, под който пишеш "това не е адресът", е написано "Оборище 10". Това, което даваш като скрийншот от Гугъл мапс, е Краков 10, дори на самия скрийншот си го пише. А улицата над Лидъл е Асти.
Оборище е улицата, успоредна на локалното движение към МОЛ-а.

Или може би siska79 е изброила местата - едното е "грозният" блок до Лидъл, другото - на Оборище 10. Само че така написано, много не се разбира. Пък и не всеки знае, че този блок е грозен. Аз, например, всеки ден минавам покрай него, но въобще не съм с такова впечатление.
Показах къде се намира обущарят в грозният блок над Лидл.
Виж целия пост
# 272
Аз съм мн доволна от Пепи, новият блок точно до Петлето.
Как се казва салона?
Виж целия пост
# 273
Аз съм мн доволна от Пепи, новият блок точно до Петлето.
Как се казва салона?

Салон за красота Пепи Bowtie

https://www.facebook.com/profile.php?id=100027538312502
Виж целия пост
# 274
Изредила съм ги, а мислех, че никой не намира този блок за хубав, но вкусове различни.

За козметик-Поля от салон"Енигма".Там също е пълен графика, но не е невъзможно да се запише час в рамките на седмица.Цената за почистване на лице е 55лв.
Виж целия пост
# 275
Детски невролог в Търново изобщо няма. Плевен или София са вариантите.
Виж целия пост
# 276
Здравейте мили дами,
С малко закъснение бих искала да благодаря сърдечно на всички мили дами, които споделиха опита си, мнението и наблюденията относно Детските градини в Търново и Дебелец. Огромна помощ е всеки споделен опит. И последно молбата ми е, ако сред Вас има дами, които имат наблюдения, опит, мнение и за ДГ СОНЯ в гр. Велико Търново, моля да го споделят.
Инак, да, обикновено предимство е адресна регистрация и братя и сестри, посещаващи ДГ, но по закон може да се кандидатства в неопределен брой ДГ, вече класиране и прием е относителна работа. Та, молбата ми е да споделите и опита си за ДГ Соня. Сърдечни благодарности отново!!!!! Поздрави!
Виж целия пост
# 277
Здравейте, може ли да ми препоръчате частен учител по английски за дете.
Виж целия пост
# 278
На Соня директорката е вълшебна, познавам и две -три учителки.Всички са чудесни!
За моите деца няма да пиша, защото те вече имат гаджета, въпреки, че учителките са си по местата де.
Виж целия пост
# 279
Момичета, някой да похвали читав домоуправител? Сега сме с Надом (Христо Данов), но изобщо не сме доволни. Та събирам мнения да предложа друга оферта
Виж целия пост
# 280
А колко ви вземат Надом, че търсим и ние?
Виж целия пост
# 281
Занесох днес обувките при обущаря в “грозния” блок. Отне ми известно време докато намеря, как да се кача по стълбите, беше вече се стъмнило Smiley но накрая успях. В понеделник ще видим дали ще съм доволна от човека. Благодаря за упътванията Hug
Виж целия пост
# 282
Здравейте, момичета! Препоръчайте ми разсадник, откъдето мога да си взема качествени овощни дръвчета. Благодаря!
Виж целия пост
# 283
Момичета, знаете ли кой гинеколог би ме приел утре. Спешно трябва да отида на преглед, защото 3 дни търпя силни болки от някакво възпаление, което се е получило. По принцип ходя при Рашкова последните години, но тя едва ли ще ме приеме на самия ден ако звънна, при Ножарова се пробвах да се запиша по друг повод преди време и ми дадоха час за месец напред. Имах надежди при Калейнски да отида, но имал много записани, нямало да стане. Моля за съвет.
Виж целия пост
# 284
Момичета, знаете ли кой гинеколог би ме приел утре. Спешно трябва да отида на преглед, защото 3 дни търпя силни болки от някакво възпаление, което се е получило. По принцип ходя при Рашкова последните години, но тя едва ли ще ме приеме на самия ден ако звънна, при Ножарова се пробвах да се запиша по друг повод преди време и ми дадоха час за месец напред. Имах надежди при Калейнски да отида, но имал много записани, нямало да стане. Моля за съвет.

Да пробвам ли да се обадя на Рашкова?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия