В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 45

  • 68 101
  • 759
# 600
Идея къде могат да гравират малки дървени подаръчета?
Виж целия пост
# 601
Идея къде могат да гравират малки дървени подаръчета?
На Самоводската чаршия има един дърводелец, който ми е гравирал, но подаръците ги бях купила от него.
Виж целия пост
# 602
За басейна в радиото откъм спортната му зала ли се влиза?
Виж целия пост
# 603
За басейна в радиото откъм спортната му зала ли се влиза?
От към кръговото.
Виж целия пост
# 604
Мерси. Flowers Hibiscus Всъщност не уточних, че за вътрешния питам. За външния знам със сигурност, че е откъм кръговото, но не съм обръщала внимание дали има "топла връзка" с вътрешния.
Виж целия пост
# 605
Някой знае ли шивашко ателие за смяна на цип на яке (по-плътно).
Виж целия пост
# 606
Срещу ЛИДЛ Триъгълника има един магазин PURPLE ART за бельо и дрехи, в него извършват и шивашки услуги. Не съм давала точно за смяна на цип, но може да проверите все пак.
Виж целия пост
# 607
Някой знае ли шивашко ателие за смяна на цип на яке (по-плътно).
Лариса в блока с параклиса под полицията.
Виж целия пост
# 608
За басейна, питах една майка, чието дете тренира там и каза, че откъм колелото се влиза.
Виж целия пост
# 609
Здравейте! Препоръчайте ми ортопед за дете. Става въпрос за плоскостъпие.
Виж целия пост
# 610
Здравейте! Препоръчайте ми ортопед за дете. Става въпрос за плоскостъпие.
София, клиниката по Ортопедия в Горна Баня - Кехайов и Алексиев.
Виж целия пост
# 611
Здравейте! Препоръчайте ми ортопед за дете. Става въпрос за плоскостъпие.
София, клиниката по Ортопедия в Горна Баня - Кехайов и Алексиев.
skk007, благодаря! Мислех тук да пробвам, но май ще е по-добре направо там.
Виж целия пост
# 612
https://
Здравейте! Препоръчайте ми ортопед за дете. Става въпрос за плоскостъпие.
София, клиниката по Ортопедия в Горна Баня - Кехайов и Алексиев.
Сиска, благодаря! Мислех тук да пробвам, но май ще е по-добре направо там.

Ще споделя опита си с д-р Антонов, който идва от София в Нова болница. Детето плачеше заради обстановката и той отказа да го прегледа докато не спре да плаче. Взе и обувките и потича малко, прецени че нямаме проблем така. Изводът от моето посещение е ,че нямаше подход към деца, детето ми е на 2г.
Виж целия пост
# 613
Аз харесвам Антонов, но на мен ми е приятел и съм пристрастна.
С голямото ми дете имаше проблем преди години и той се справи доста добре, от гимнастика на Мина почти целия отбор се изреди при него преди години, а на един спортен лагер на гимнастичките имаше инцидент и през телефоните снимка /рентгенова/ и така  лекува контузената.
Виж целия пост
# 614
Нищо против Антонов нямам, но просто в Горна Баня са събрани голям брой специалисти на едно място. Често определен ортопедичен проблем може да се дължи и на друга става по дължината на крайника, съотв в ГБ има набор от специалисти, които да прегледат щателно пациента. Ако не се лъжа Кахайов и Алексиев са в отделение долен крайник, както и проф. Георгиев. И тримата са топ!
Аз лично, най-доволна съм от Алексиев, но другите не са по-малко професионалисти, а чисто субективно споделям мнение.
П. С. Цената на преглед при Алексиев на кабинет извън ГБ е по-ниска. Всички преглеждат до обяд в болницата и следобед на кабинет извън болницата. Но ако имате някакви по сериозни съмнения си заслужава да платите повече но да бъдете прегледани в болницата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия