Спам тема (Спамска първомайска - идат празници безчет, ще празнуваме наред!) - от 01.05. до 31.05.20

  • 40 022
  • 3 393
# 3 375
Миднайтче, само ти забеляза! Тези двете само ми завиждат и на баЦкито и на новата фигура 😁
Виж целия пост
# 3 376
И аз поспах. Едва станах след 2 часа сън и искам още 20 дс спя!
Виж целия пост
# 3 377
Това ми е най-лятната чанта. Имам си и червен бански за нея (половинки) Grinning
Виж целия пост
# 3 378
Най-джиджанта чанта в децката градина Simple Smile
Виж целия пост
# 3 379
Глупости, това е дамска чанта.
Виж целия пост
# 3 380
Изпадам в тих ужас ако чантата няма джобове/отделения. Тряа да има отделен джоб за ключове, за телефон, за цигари. Ни моа аз в торба, иначе много ми харесва на външен вид рибката на Нора, но ще изперкам с нея Joy
Виж целия пост
# 3 381
иначе много ми харесва на външен вид рибката на Нора, но ще изперкам с нея Joy

не съм носил такава от 4та А група Simple Smile
Виж целия пост
# 3 382
Кики, и аз така!

Пънчи, твоята с риПка ли беше?
Виж целия пост
# 3 383
Аз си взех наскоро една мешка от изкуствена материя. Промокрен плат и има джобове колкото искаш.
Аз като избирам чанта, гледам да има място за принадлежностите.
Тоест, кутийката с отверките. Grinning
Виж целия пост
# 3 384
Пънчи, твоята с риПка ли беше?

май беше гъбка Simple Smile
Виж целия пост
# 3 385
За плаж ми трябва само да събира пари, цигари и крем за нос, даже ако имам джобове може и без чанта Simple Smile
Виж целия пост
# 3 386
Раница - кученце имахме. Мнго джиджана беше.
Виж целия пост
# 3 387
О, аз и в плажната имам 2 джоба Joy
Виж целия пост
# 3 388
Ти хубаво имаш, ама като я напълниш трябва и да я носиш Sad
Виж целия пост
# 3 389
Е, аз само кърпа нося, в джобовете ключове и цигари
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия