Звездни компромати - месец Май'20

  • 257 151
  • 2 986
# 150
Занемари се. Жена му много ми прилича на холандка, едно дървено сабо ще й заспи.
Виж целия пост
# 151
Бони при Каляшева се ремонтира.
Виж целия пост
# 152
Личи си. Адски е погрозняла и прилича на другите уроди.
Виж целия пост
# 153
Наистина и тя е като ужилена от пчели .
Добре че дъщерята все още не е тръгнала по този път .
Виж целия пост
# 154
Джуд Лоу с жена си

Скрит текст:


Първата снимка: Гад мръсна, вониш! Не мога да те гледам с това кафяво палто!
Втората снимка: Айде, айде, щото ти хич не вониш...Мъхеста брада смотана!
Виж целия пост
# 155
Наистина и тя е като ужилена от пчели .
Добре че дъщерята все още не е тръгнала по този път .
Ако стане и тя певачка , ремонтите предстоят.
Виж целия пост
# 156
Бони при Каляшева се ремонтира.
Да позная ли, че и Алисия ходи при нея ?!
Виж целия пост
# 157
Родните ни ремонтирани муцуни сигурно като се срещнат разговорите им са нещо такова:
- Анелия?
- Тц, не съм Анелия.
- Галена, ти ли си, бе?
- Студеноооо.
- Преслава!
- Здрасти!
Виж целия пост
# 158
Гледам по Нова новините. Не бях виждала скоро Ани Салич. Изглежда тъжна, уморена.... Дали е от веждите й това излъчване?
Виж целия пост
# 159
Ha тoтaлнa poмaнтиĸa ca ce oтдaли Cвeтлaнa и Xpиcтиaн Гyщepoви пo вpeмe нa ĸapaнтинaтa. Днитe в coциaлнa изoлaция дeйcтвaт нa млaдoтo ceмeйcтвo caнтимeнтaлнo, a близĸитe им нe изĸлючвaт вepoятнocттa cлeд ĸpaя нa ĸpизaтa, чacoвeтe нa дoмaшнo yeдинeниe дa дaдaт peзyлтaт и бившaтa плeймeйтĸa дa ce oĸaжe пoвтopнo бpeмeннa. Дeнят нa Гyщepoви зaпoчвa c poмaнтиĸa вeднaгa cлeд cъбyждaнeтo им, cтaвa яcнo oт пocлeднoтo й cтopи.
Ceмeйcтвoтo ce cъбyждa c нeжнa мyзиĸa oт caĸcoфoн и oмaйвaщия apoмaт нa цъфнaл лилиyм. A любoвнитe oбяcнeния зaпoчвaт oщe oт paнo-paнo – чaшaтa, oт ĸoятo Гyщepoв пиe ĸaфeтo cи явнo e пoдapъĸ oт cъпpyгaтa мy, тъй ĸaтo нaдпиcът нa нe глacи „Xpиcтиян e имeтo, c ĸoeтo нapичaм любoвтa“.



Виж целия пост
# 160
Ох, просълзих се от умиление Joy
Виж целия пост
# 161
Като развее двете черти съвсем ще се разцивриш.
Виж целия пост
# 162
Имам чувството, че Гущерица живее в постоянен стрес, че всеки момент ще я изхвърлят.
Виж целия пост
# 163
ОМГ! Какъв евтин кич. Имаме същите подложки.
Виж целия пост
# 164
Аз бих се мазнила на бащата, не на сина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия