Звездни компромати - месец Май'20

  • 257 155
  • 2 986
# 2 220
А Ваня Щерева е с пошло деколте. Прилича на Сашка Васева.
Виж целия пост
# 2 221
А Ваня Щерева е с пошло деколте. Прилича на Сашка Васева.
Неизживяно тинейджърство... Не прощава!!
Виж целия пост
# 2 222
А Ваня Щерева е с пошло деколте. Прилича на Сашка Васева.
и някак си бюстът и е до пъпа! Отврат са и тя, и Опра!
Но тази от Нова водещата Мартина ..., как нагло прекъсна една от най-добрите писателки, която четеше стихотворение "Жената с белия шал"! Като нямате време не канете гости, много грозно беше за мен!
Махнаха прекрасната Мира и оставиха тази........... Не гледам оттогава Събуди се!
Въобще Тв е гнЯс!
Виж целия пост
# 2 223
Тази Нордел. И Божков я е желал. Не съм сигурна, че тази жена е сама. Не си пие хапчетата редовно.
https://7dnibulgaria.bg/archives/96097?fbclid=IwAR2hpPdJ6WeKH3F4 … 1_Fwek0f4GAYqId20
Сайтът ми прилича да е леко жълт.
Виж целия пост
# 2 224
Лелките си търсят... белята. Затова са тези деколтета.
Виж целия пост
# 2 225
Прекъсването на стихотворението беше голям гаф. По-голям от използването на думата "абитюрент" от същата водеща и то на 24 май.
Виж целия пост
# 2 226
Тази Нордел. И Божков я е желал. Не съм сигурна, че тази жена е сама. Не си пие хапчетата редовно.
https://7dnibulgaria.bg/archives/96097?fbclid=IwAR2hpPdJ6WeKH3F4 … 1_Fwek0f4GAYqId20
Сайтът ми прилича да е леко жълт.
Попадна ми онзи ден това интервю и ми стана много смешно. Заглавието предполага някак закачливо-клюкарско съдържание като между приятелки, а се започва с това как Нордел ми рецитира членове и алинеи😂
Сега, в тази ситуация, е нормално да не ги интервюират лично, а и Нордел да се подготви леко предварително, но няма ли някой редактор поне да замаскира, че са ѝ пратили въпросите по имейл и тя си е плюнчила клавиатурата да търси разпоредбите в интернет?

Иначе Божков вече като е в немилост е много лесно да излезеш и да кажеш каквото ти душа иска.
Виж целия пост
# 2 227
Прекъснаха прекрасна писателка, за да пуснат брътвежи на блогъри. Типично за Novatv. Изненадах се, че не са поканили Азис или някоя видна шантонерка за интервю.
Виж целия пост
# 2 228
Ох и тази Опра почна да живее, ходи, снима и качва само заради глиганите в анцузи. Доказват ли се, на кого, на другите, на себе си....?
Защо не си живеят живота се чудя? Имат прилични финанси, семейства, възможности - ами работи, обикаляй, събирай спомени с децата. Как ти хрумва да се снимаш на прекрасно място със сина си, да се разчекнеш ала ранната Мадона, да си разтегнеш снимката, да я пльоснеш и да чакаш нашите реакции?
Егати тъжния и празен живот.
Виж целия пост
# 2 229
Бащата на Николета Лозанова
Скрит текст:

Ама много зализан !


https://www.instagram.com/p/CAkRIxeJYr9/?utm_source=ig_web_copy_link
Саня Борисова
Виж целия пост
# 2 230
Бащата на Николета Лозанова
Скрит текст:

Ама много зализан !
Бррр.Stuck Out Tongue Closed Eyes
Виж целия пост
# 2 231
Малката Никол прилича на дядо си.
А дядо й мяза на Икебаната като силует.
Виж целия пост
# 2 232
Саня е просто разкошна!
Виж целия пост
# 2 233
Здравко заприличал на чичко вече. На мен са ми доста антипатични, а тази Христина една такава нечистоплътност излъчва, имайки се предвид поведението й когато беше в Брадъра и после, когато си пуснаха със Здравко порно клипчето...
Виж целия пост
# 2 234
Христина ме потресе, като я мернах в "Смени жената". С каква наслада начукваше канчето на другата жена колко й била мръсна къщата...! И как еди какво си било мизерия...! Покъртителна простотия. Христина - великата домакиня,  явно я е дресирал Здравко и тя си изкарва нервите на случайни хора... Все пак предаването уж е за човешките отношения и ролите в семейството, а не инспекция по това къде имало прах и колко са вилиците в дома.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия