Звездни компромати - месец Май'20

  • 257 155
  • 2 986
# 2 310
Димо Алексиев ми изкара дъха с тая снимка на подхвърлено във въздуха детенце:
https://www.instagram.com/p/CAmfgbGDJov/
Виж целия пост
# 2 311

Няма значение, всички ще му викат "малката тЕсла" JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 2 312
А какви драми е имало около Димо Алексиев ? Няква изневяра нещо, ама кой на кого ...
Виж целия пост
# 2 313


Жената ( или бившата, не знам ) на Джуди Халваджиян и дъщеря им :
Скрит текст:
Що за нелепа снимка. Dizzy Face
Кое е нелепото?
Виж целия пост
# 2 314
Скрит текст:


Жената ( или бившата, не знам ) на Джуди Халваджиян и дъщеря им :
Скрит текст:
Що за нелепа снимка. Dizzy Face
Кое е нелепото?
Че на преден план е г*за й.  Специално се е извъртяла да го покаже.
Виж целия пост
# 2 315
Новата и уста също е доста нелепа.
Виж целия пост
# 2 316


Жената ( или бившата, не знам ) на Джуди Халваджиян и дъщеря им :
Скрит текст:
Що за нелепа снимка. Dizzy Face
Кое е нелепото?
Не знам откъде да започна.
Виж целия пост
# 2 317
То пък да беше хубав.
Виж целия пост
# 2 318
Едно парео на д*пето би променило цялостното излъчване на снимката. Просто едно 20-сантометрово парче прозрачен плат, пак си секси, ама се връзва и с другия участник.
Виж целия пост
# 2 319
В първият момент прочетох "Едно пЕро..." Simple Smile
Виж целия пост
# 2 320
И перо в задника също ще промени снимката.
Виж целия пост
# 2 321
В първият момент прочетох "Едно пЕро..." Simple Smile
Да, само едно перо отзад й липсваше. Joy
Виж целия пост
# 2 322
В първият момент прочетох "Едно пЕро..." Simple Smile
И аз Joy
Виж целия пост
# 2 323
Сагата с Кубрат и Андреа продължава, но май и клюкарските сайтове толкова вярват в "побоя".

https://lifeonline.bg/bg/bitata_andrea_podala_zhalba_sreshtu_kobrata
Виж целия пост
# 2 324
Задникът на жената на някойси е нагънат на едната бузка Dizzy Face
Най- вероятно зле обработен. Тъпичко, като за "вижте ми гъза" снимка. Една работа имаше фотографа и нея свършил като хората.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия