Звездни компромати - месец Май'20

  • 257 153
  • 2 986
# 2 385
Hailey- то има страхотно тяло, бих продала душата си на рогатия за такова, баш и с тоя целулит Grinning
Виж целия пост
# 2 386
Много готин Колин!
Като гледам Агилера все едно виждам Андреа. Smile
Виж целия пост
# 2 387
Страшен целулит, няма-що 😃 супер си е момичето.

Ана и Бен не чакаха ли бебе? Да не ъм се объркала?
Виж целия пост
# 2 388
Не чакат бебе. Май са само слухове.
Виж целия пост
# 2 389
На 23 такъв целулит. Страховито. Добре, че е Холивудска щерка.

Боже, добре, че е Холивуд, че да видиш толкова страховита гледка на стегната дългокрака жена. Слава богу, в реалния живот такива критични мъже обикновено имат достъп до женските тела основно под формата на фотошопирани снимки.
Виж целия пост
# 2 390
Грозен й е целулитът, особено пък ако е на 23 🙄
Виж целия пост
# 2 391
Галерия със снимки на Пенелопе и Том Круз, когато са били двойка Simple Smile Забравила съм този факт...
https://life.dir.bg/gallery/iznenadite-koito-tom-kruz-obichal-da … elope-krus?i=grid

Къщата на Дж.Робъртс във викториански стил...https://life.dir.bg/gallery/vizhte-vekovnata-viktorianska-kashta … usd8-3-mln?i=grid
Виж целия пост
# 2 392
Helen Mirren за The Australian Women’s Weekly Нова Зеландия, юни 2020
Скрит текст:


Виж целия пост
# 2 393
Сега видях Колин Фарел с маска и се сетих, че едно време нямаше филм и клюкарска рубрика без този човек, позалезе някак. В тази връзка и за Мат Дилън се сетих. Толкова известен беше, а сега никакъв не се вижда.
Виж целия пост
# 2 394
Вергара
Скрит текст:
Синди Крофорд
Скрит текст:
Бекъм
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 395
Галерия със снимки на Пенелопе и Том Круз, когато са били двойка Simple Smile Забравила съм този факт...
https://life.dir.bg/gallery/iznenadite-koito-tom-kruz-obichal-da … elope-krus?i=grid

Къщата на Дж.Робъртс във викториански стил...https://life.dir.bg/gallery/vizhte-vekovnata-viktorianska-kashta … usd8-3-mln?i=grid

Много харесвам викториански стил, но от толкова бяло ме побиват тръпки......

Пенелопе добре, че вече не е със сциентолога. Макар да изглеждат красиво заедно. Толкова прекрасно пораства на години тази жена, невероятна е. А не виждам много корекции по нея.
Виж целия пост
# 2 396
Лудата Луна е при Гала и е потрес..тая жена не е в ред..Такива нелепости говори, толкова си вярва...Била ходила на места, където никой друг българин не е  ходил.. Проста чалгарка.
Виж целия пост
# 2 397
София Лорен пример за това, че една жена може да е секси и без къси рокли и деколтета.

Сестра и е била омъжена за син на Мусилини

Е то с тези особености как няма да е секси. Не всяка жена притежава такива форми и облечена така, изобщо няма да изглежда секси.
Виж целия пост
# 2 398
Тя не е добре. Не знам защо я канят по предавания да й се подиграват и да се излага.
Виж целия пост
# 2 399
По договор след капките трябва и при Гала да е.
Това се казва да си повярваш в лудостта. На Гала не ѝ беше лесно.
За Луда говоря.🤢
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия