Звездни компромати - месец Май'20

  • 257 155
  • 2 986
# 2 700
Някои хора си купуват телевизии за да си осигурят поле за изява, не за да я развиват.
Виж целия пост
# 2 701
Мен Аделина ме дразнеше с това непрекъснато звучно преглъщане. И аз бих я махнала от сутрешния блок. А Гала и седянката е срамота да са още на екран.
Виж целия пост
# 2 702
И аз ги гледах заради Аделина. Страхотно ме забавляваха сутрин.
Домусчиевата телевизия непрестанно славослави фамилията, че и Шиши Пеевски. Какви са им обвързаностите, не зная. Тегаво ми е да гледам как утвърдени, уважавани журналисти са въвлечени в тая помия, поръчкови репортажи за поредната добрина на г-н депутата от Дубай.
 То и в БНТ с този директор.....   Ади отива от трън на глог.
Бтв махнаха Слави. Ако се сбогуват и с Хекимян, може да започна отново да им хвърлям едно око. Нищо не ми е направил човека, не разбирам защо ми е толкова неприятен.
Виж целия пост
# 2 703
Цитат
Бтв махнаха Слави.
Слави ги махна, не те него. Той е бил винаги външна продукция. Ер малък телевизия са измекяри с плащания/договори.

Любимците ми от "Теория за Големия взрив" – финален епизод на сериала.
https://www.instagram.com/p/BxlUFRTlv-o/?utm_source=ig_web_copy_link
Виж целия пост
# 2 704
Аделина стои по-добре в БНТ по мое мнение и БНТ има полза от нея.
Някак не ми пасваше в Нова - това е комплимент за Аделина, не за Нова.

В БНТ ще води "още от деня".
А доколкото разбирам до есента в Нова ще има още доста съкращения.
Виж целия пост
# 2 705
Саня Борисова...
Скрит текст:



Камелия като млада Simple Smile https://www.facebook.com/Kamelia.Official.BG/photos/a.1015189022 … 883409546/?type=3

Брук Шийлдс на 53.Страхотна е!
Скрит текст:

Виж целия пост
# 2 706
Ако се сбогуват и с Хекимян, защо ми е толкова неприятен.
Защото е посредствен, послушен ?
Виж целия пост
# 2 707
Аделина стои по-добре в БНТ по мое мнение и БНТ има полза от нея.
Някак не ми пасваше в Нова - това е комплимент за Аделина, не за Нова.

В БНТ ще води "още от деня".
А доколкото разбирам до есента в Нова ще има още доста съкращения.

Ха дано и Гала и нейното кафе да съкратят.
Виж целия пост
# 2 708
Гала е като Дързост и красота 😂 Няма край.
Виж целия пост
# 2 709
Така и не успях да я харесам Аделина. Никаква химия не се получи между двамата, винаги стояха изкуствено един до друг, някак като насила. Все ми е едно, че си тръгва.
Виж целия пост
# 2 710
Вече имало съкращения в На кафе - https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/8608597

За Гала - дано, ама надали.
Виж целия пост
# 2 711
Каква е пухкава Кремена на тази снимка Wink
Домусчиев направо им разказа играта! И в съботното оставиха само къдравата водеща.
Виж целия пост
# 2 712
Базилапрепоръчвам ти "младия шелдън " също много ми харесва...
Виж целия пост
# 2 713
Честно казано предпочитам да върви Гала, от колкото повторения на турски/индийски сериали от преди 10 години. Не се мислете, че ако я махнат, ще дойде нещо свежо в този часови пояс.
Виж целия пост
# 2 714
Кремена явно си е тръгнала с целия гардероб, защото Гала е направо отчайващо зле тези дни. От една страна е по-добре, че не излиза в 9ч рано по камизолка Joy, но сегашните и дрехи изглеждат страшен евтинджос.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия