Звездни компромати - месец Май'20

  • 257 154
  • 2 986
# 2 805
Скрит текст:
На мен тук ми харесва.
Веждаците ми идват прекалено тъмни. Ако не ги беше мацала допълнително за подсилване, щеше да изглежда по-хармонично.
Виж целия пост
# 2 806
Не знам каква капка вода е Диляна, в случая е облечена като лека жена.
С лилавия разкошен пуловер като лека жена?
Виж целия пост
# 2 807
Лилав ли беше?
Видя ми се сивкав и размъкнат..
Виж целия пост
# 2 808
Каква количка, какво бурканче пюре, Златка не роди ли преди 3-4 години ? Да не сте я объркали ?
Виж целия пост
# 2 809
Двигателят на ракетата на Мъск, се е взривил грандиозно, при тест вчера. Плюс факта, че той и Тесла вече са подсъдими, за измами с ценни книжа, прави доста кофти година за него.
Виж целия пост
# 2 810
Ще я познаете ли тази Убавица?
Скрит текст:
Скрит текст:
Това ми прилича на добре гримиран мъж
Виж целия пост
# 2 811
Някой да помоли филтъра да ѝ върне едната буза.
Тази ужасна балканска прическа може да стане на две стегнати плитки, спуснати по рамената, сваляме боята от веждите и очите, удряме една спирала, сваляме кита от лицето, малко бронзант, едно готино ярко червило, фешън очила и ето, вече съм симпатяга. И съм излязла от чалга клуба.
Виж целия пост
# 2 812
Двигателят на ракетата на Мъск, се е взривил грандиозно, при тест вчера. Плюс факта, че той и Тесла вече са подсъдими, за измами с ценни книжа, прави доста кофти година за него.
Няма ли да има опит за излитане довечера?
Виж целия пост
# 2 813
Относно Мъск- гръмнала е новата им тестова ракета Starship, която трябва да смени Фалкон за в бъдеще. Тестовете са в Тексас, излитането от Кейп Канаверал, Флорида. Нямат общо. Днес би трябвало да има опит.
От тази последна убавица ме заболяха очите- пайети, перли, злато, брокат по деколтето, безумни обеци...
Виж целия пост
# 2 814
Ракетата Фалкон, която тази вечер ще излита е ок. Друга тестова ракета е гръмнала.
Виж целия пост
# 2 815
Има доста фенки на Точица в темата. Не виждам с какво точно ги е спечелила да й следят всеки мъж и прическа.
Виж целия пост
# 2 816
Антония, Опра и Стрина винаги са много вървежни в тази тема. Simple Smile
Виж целия пост
# 2 817
Не знам каква капка вода е Диляна, в случая е облечена като лека жена.
С лилавия разкошен пуловер като лека жена?
Прическата ѝ беше кошница. Чирапогащника ѝ черен и ѝ се виждаше д-то , толкова плитки ѝ бяха панталоните. Разкошния ѝ пуловер ѝ стоеше като на закачалка.
Не беше в най- лъскавия си вид днес , СПОРЕД МЕН.
Виж целия пост
# 2 818
Аз усещам и кампания  да се затвърди прякора Опра на някоя си Нели.

П.П. Даже подозирам, че самата тя може да пише тук. То не бяха линкове към нейни парцалени разпродажби, то не бе "българската Опра".
Виж целия пост
# 2 819
Да, страшна парцалана е тази Нела. Защо 'и викат Опра, не разбрах? Защото е дебела ли?

Диляна каквото и да облече, все е хубава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия