Кралски работи и клюки - май 2020

  • 83 680
  • 1 955
# 675
Да, публична личност е.
Журналист, пише статии.
Виж целия пост
# 676
Brat не е батко, а дете (възрастен също) с лошо поведение - разглезено, невъзпитано.

Явно пишещите се надпреварват кой от кой да е по-интересен.
Извинила ли се е тази особа?
Виж целия пост
# 677
Знам, че съм  глупава, но това с Шарлот не можах да го схвана...нито на английски, нито с превода. Къде е скритата уловка Joy
Виж целия пост
# 678
Ясно. Явно госпожата си няма по - добра работа, от това да се подиграва с 5 - годишно.
Виж целия пост
# 679
Лана, Гугъл превежда така.
Може ли да го преведеш по-разбираемо, за да го разберат хората? (Сериозно)
Сигурно нещо не е ок, щом от Туитър са изтрили поста.
Виж целия пост
# 680
Текста гласи:
"Представете си злобното разглезено дете, което тормози сладкото скромно сираче и измъчва иконома във всяка детска книжка. Да."
Виж целия пост
# 681
"Представете си злобното богато разглезено дете, което измъчва сладките, весели защитници на сираците и измъчва слугите от всяка детска книга"
Така си го превеждам...
Отвратителни хора има...
Виж целия пост
# 682
Снимка която не съм виждала.
Виж целия пост
# 683
Джордж ли е с Чарлз? 😀
Виж целия пост
# 684
Паулин Дукрет, дъщерята на Стефани от Монако:
Виж целия пост
# 685
А кой се и подигравал с Арчи?
Писано е само за майката...
Виж целия пост
# 686
Скрит текст:
Могат да си пишат "Махай се, Мегън", колкото си искат, но истината е, че нейният живот е доста по-добър от на повечето, които я плюят. 😉 Жената има прекрасно дете, съпруг, който я обожава, милиони в банковата сметка и може да си позволи да не работи всеки ден. Не знам колко процента от плюещите я имат всичко това? 🤔 Прекрасно е, че с Хари се пробват да бъдат самостоятелни, защото останалите рояли цял живот ще лежат на гърба на данъкоплатците, защото всичко, което притежават им е или от наследство или от джоба на данъкоплатците. 😄 Ако англичаните не ги спонсорират и ако не получават парички от наследствените имотчета пишете ги умрели от глад. Хубаво е да имаш роднини, които да ти завещаят всичко, с което се хвалиш, а ти да се фръцкаш, че си кралица или принц, дук или каквото са там. Ех, живот. ☺️
На Хари парите му откъде са?
Скрит текст:
Няколко снимки за Чарли и връзките.
Скрит текст:



В някои от статиите има и други любопитно неща. Дали вярвам или не, няма значение. Има достатъчно информация.
Откога Дейли и сие са достоверен източник на информация?
Виж целия пост
# 687
Благодаря, момичета!
Днес имам ужасни проблеми с интернета и едвам отварям каквото и да е...

Онзи ден четох статия, за една американка женена за британски благородник. Та тя коментираше за бриранските таблоиди, и за МиХ и за времето на Даяна, когато поне социални мрежи нямаше.
Та тази не я знам каква е, и ОК нека си има мнението за лошите богаташи - но защо, по дяволите, се упражнява върху 5г. дете и то на рождения му ден.
Другата, мислителка Емили поне по възрастен е плюла, ама пък не е имала смелостта да си защити мнението под общ. натиск. Но пък иначе плюе по жена, опитваща се да се защити от храчките по нейн адрес (без значение кой за каква я смята, дали е права или не).

Tino, жалко е, че се докарахме да се обясняваме за съвсем простички неща, че не са злонамерени...😒.
Да кажа, че и без уточнението, го разбрах така 🙂
Виж целия пост
# 688
Гледа ми се събитие с тиари, но май скоро няма да видим, та ето един фотошоп, на който Кейт ми допада:

Оригинала е с Маргарет.
Виж целия пост
# 689
И на рождения ден на Арчи никой не е публикувал гаври с детето. Или бъркам?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия