Януарски мами 2021

  • 46 306
  • 765
# 120
Здравейте, момичета 😊
От 14 май е

Как се справяте вие, аз съм супер притеснена дали всичко е наред, че чета едни страшни неща из форумите. А първия преглед ми е на 20.05
Виж целия пост
# 121
Здравейте, момичета 😊
От 14 май е

Как се справяте вие, аз съм супер притеснена дали всичко е наред, че чета едни страшни неща из форумите. А първия преглед ми е на 20.05
Честито и лека бременност! Притеснението за съжаление от тук насетне ще е наше ежедневие цял живот Joy Свиквайте Hug
Виж целия пост
# 122
Притесненията са големи,да,но аз бих препоръчала да не се четат форуми ,че то иначе до края няма да можете да изкарате. Признавам при първата си бременност имах някакви притеснения , но в момента толкова спокойна никога не съм била. А това е едно от най-важните нища! Каквото има да става и без притеснения и с притеснения ще стане! Трудно е,но всичко се забравя когато вземеш малка част от себе си в ръцете си!
Виж целия пост
# 123
Аз бях доста спокойна по време на първата си бременност и сега бях спокойна докато не излезе че имам нисък Прогестерон, после отлепване, днес прокървяване ....та, лесно е да си спокоен ако всичко е наред, уви...не всяка бременност протича така Disappointed Но със сигурност четенето на форуми понякога само пречи! Четете избирателно и най - важното е да се знае, че всяка бременност е различна! Heart
Виж целия пост
# 124
Здравейте, момичета 😊
От 14 май е

Как се справяте вие, аз съм супер притеснена дали всичко е наред, че чета едни страшни неща из форумите. А първия преглед ми е на 20.05
Честито и лека бременност! Притеснението за съжаление от тук насетне ще е наше ежедневие цял живот Joy Свиквайте Hug
Да, трябва да се успокоя малко, че   ако продължавам така ще полудея 😁
Виж целия пост
# 125
piti абсолютно съм съгласна с теб! Всяка бременност е различна.
Аз исках да кажа ,че четенето допълнително товари,а няма смисъл. Аз и аз реално не знам какво е при мен ,не съм била на лекар.
Виж целия пост
# 126
Здравейте, от 12.05. имам две черти. Съвсем желана трета бременност, която ни "изненада". Удома бебетата ставаха по-бавно уж...все с помощ от специалист, а сега на първи месец опити! Вторник ще видим точката.
Момичета, аз имах две никак леки бременности, но това не ме е отказало да имам трето дете. Минах през кървене, скъсяване на шийка и контракции в 22г.с. довели до преждевременно раждане на първият ми син. Слава Богу, всичко е наред към днешна дата с него - 8годишен с гадже на 9години 😊 С номер две нещата тръгнаха пак по същия път, но срещнах Него! Правилният доктор в правилното време - Сигридов! Така, в девети месец успях да родя естествено след първо секцио здраво бебе! Този път съм сигурна, че всичко ще мине наред!
Виж целия пост
# 127
IoannaD Поздравления ! Възхищавам се на такива хора като теб. Колкото и трудно да е ,накрая нещата си идват на мястото. Искренно ти пожелавам лека бременност!
Виж целия пост
# 128
Здравейте, момичета. Записвам се и аз при вас. На 30 години съм от Бургас. На 14-ти Май видях двете чертички и съм страшно щастлива Blush За мен това ще е втора бременност. Имам син, който е на почти 9 години и той също е изключително развълнуван, че ще става батко.
При първата ми бременност нямах никакви симптоми и оплаквания, като изключим липсата на цикъл и наедряването. Този път обаче.....гадене, болки в гърдите, чести разходки до тоалетната, по цял ден ми се спи, а обонянието ми е като на митничарско куче Grinning
Вече споделихме добрата новина с родителите си! Просто не се сдържахме. Беше много емоционално.
Днес смятам да отида на лекар за да установим на 100% че всичко си е както трябва. По изчисления на калкулаторите съм в 5 г.с с евентуален термин 18.01.2021.
Ще дам отчет след прегледа Kissing Smiling Eyes
Виж целия пост
# 129
Здравейте, момичета. Записвам се и аз при вас. На 30 години съм от Бургас. На 14-ти Май видях двете чертички и съм страшно щастлива Blush За мен това ще е втора бременност. Имам син, който е на почти 9 години и той също е изключително развълнуван, че ще става батко.
При първата ми бременност нямах никакви симптоми и оплаквания, като изключим липсата на цикъл и наедряването. Този път обаче.....гадене, болки в гърдите, чести разходки до тоалетната, по цял ден ми се спи, а обонянието ми е като на митничарско куче Grinning
Вече споделихме добрата новина с родителите си! Просто не се сдържахме. Беше много емоционално.
Днес смятам да отида на лекар за да установим на 100% че всичко си е както трябва. По изчисления на калкулаторите съм в 5 г.с с евентуален термин 18.01.2021.
Ще дам отчет след прегледа Kissing Smiling Eyes
Здравей, честито първо.И аз съм от Бургас и аз видях двете черти на 14.05 😊
Ако искаш можем някой път да се видим да споделяме опит.
Виж целия пост
# 130
Здравейте, момичета. Записвам се и аз при вас. На 30 години съм от Бургас. На 14-ти Май видях двете чертички и съм страшно щастлива Blush За мен това ще е втора бременност. Имам син, който е на почти 9 години и той също е изключително развълнуван, че ще става батко.
При първата ми бременност нямах никакви симптоми и оплаквания, като изключим липсата на цикъл и наедряването. Този път обаче.....гадене, болки в гърдите, чести разходки до тоалетната, по цял ден ми се спи, а обонянието ми е като на митничарско куче Grinning
Вече споделихме добрата новина с родителите си! Просто не се сдържахме. Беше много емоционално.
Днес смятам да отида на лекар за да установим на 100% че всичко си е както трябва. По изчисления на калкулаторите съм в 5 г.с с евентуален термин 18.01.2021.
Ще дам отчет след прегледа Kissing Smiling Eyes
Здравей, честито първо.И аз съм от Бургас и аз видях двете черти на 14.05 😊
Ако искаш можем някой път да се видим да споделяме опит.

Здравей! Hug Честито и на теб! Ще се радвам да се видим някой път. При предишното ми бременуване се бяхме събрали доста силна бургаска групичка и си правихме срещи поне веднъж в месеца. Мисля че е доста полезно и приятно да прекарваш време с хора, които преминават през същите неща като теб, да споделяш опит и емоции Wink
Виж целия пост
# 131
Здравейте момичета и честито на всички присъединили се към темата Simple Smile
Аз днес пуснах ЧХГ, заради притеснението,че нямам ни един симптом и резултатите се наредиха така:
13.05 - 125;
15.05 - 351;
18.05 - 1848
Според калкуатор съм 4г.с + 4 дни.
Малко се успокоих и сега ще си дочакам прегледа на 25-ти.
Виж целия пост
# 132
Здравейте момичета и честито на всички присъединили се към темата Simple Smile
Аз днес пуснах ЧХГ, заради притеснението,че нямам ни един симптом и резултатите се наредиха така:
13.05 - 125;
15.05 - 351;
18.05 - 1848
Според калкуатор съм 4г.с + 4 дни.
Малко се успокоих и сега ще си дочакам прегледа на 25-ти.

Чудесни резултати!!! Леко бременеене. Heart Eyes

Симптоми на този етап е нормално да нямаш. Аз вчера видях сърчице в 6 г с. и 1 ден и едва сега започва леко гадене. Та...рано е просто Hug
Виж целия пост
# 133
Здравейте момичета,
И аз искам да се включа, за да има с кой да споделям и да ми олеква, че не само аз съм така. На 24 съм и ми е първа бременност. Накратко имах ИР и СПКЯ и ми казваха, че е почти невъзможно да забременея ей така. И то взе че стана Grinning Просто решихме да пробваме, без никакви мисли и ето че в четвъртък вечерта (след 9 дневно закъснение) получих тези 2 черти. В петък направих още 2, защото се изненадах (все пак толкова време ми втълпяваха, че няма да стане ) и веднага отидох на лекар, за да ми потвърди.
Всичко е наред засега, на правилното място е , каза ми че съм 5та г.с. и термина ми е на 11.01.2021.
Изпитвам много позитивни емоции, но и страшен страх, дали всичко е наред. Следващия преглед ми е на 04.06 и умирам от страх. Усещам нещо като болка долу ниско и това много ме притеснява, но след като прочетох, че някои от момичетата го имат се успокоих.
Благодаря ви!
Виж целия пост
# 134
Момичета, включвам се след прегледа днес. Още снощи зацапването спря, точицата си е на мястото и няма никакви проблеми. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия