Януарски мами 2021

  • 46 306
  • 765
# 135
Момичета, включвам се след прегледа днес. Още снощи зацапването спря, точицата си е на мястото и няма никакви проблеми. Simple Smile
А стана ли ясно от какво е?
Виж целия пост
# 136
Здравейте бъдещи майчице.
За мен: с ИР, СПКЯ, тромбофилия. Преди 3 дни видях двете черти.
16.05- чхг 19.8 (26  ден от цикъла)
18.05- чхг 55.9

Как ви се струва, кога мога да отида на лекар, съвет за такъв за гр. София
Виж целия пост
# 137
Момичета, включвам се след прегледа днес. Още снощи зацапването спря, точицата си е на мястото и няма никакви проблеми. Simple Smile
А стана ли ясно от какво е?

Не, не стана ясно. Сакчето не е отлепено. Пораснало е от миналия ми преглед в четвъртък. Имаме си жълтъчно мехурче - 2.8 мм, а сакчето е 14мм. Бебчо не го видяхме още за съжаление, а много се надявах. Продължавам си терапията с Утрогестан и Но-Шпа и повече лежане и почивка. На 26.05 отново съм на преглед, тогава мислим да пуснем микробиология и цитонамазка, за да видим да няма някакъв проблем там. Simple Smile
Виж целия пост
# 138
Здравейте и от мен. И аз бих искала да се включа в темата. В 6гс съм, живот и здраве, термин 7ми януари.
Аз вече си имам едно януарче на 1г и 4 месеца и като гледам рождените им дни ще бъдат много близко един до друг.
Бях на преглед миналата седмица, но не ми изписаха нищо да пия. Тези дни ще отида да си взема фолиева киселина, но се чудех дали може да ми препоръчате някакви витамини, даващи енергия защото направо съм като парцал. С първата бременност това се случи доста по-късно. И тогава щом ми се догадеше, повръщах и готово. А сега непрекъснато едно гадно усещане в гърлото и корема и не мога да повръщам.  Едвам гледам по цял ден и постоянно ми се гади, много е неприятно.
Виж целия пост
# 139
А сега непрекъснато едно гадно усещане в гърлото и корема и не мога да повръщам.  Едвам гледам по цял ден и постоянно ми се гади, много е неприятно.

Аз съм по същия начин .. ужасно е . Sad
А относно витамините - на мен ми изписаха Огестан.
Виж целия пост
# 140
Здравейте на всички януарски мами! Толкова много се вълнувам от предстоящото събитие, че няма как да не го споделя с вас! За мен това е първата бременност и чувствата в мен бушуват като буря. Седма г.с и за моя радост всичко е нормално след днешният ми преглед при гинеколога! Пожелавам на всички в групата лека бременност и само положителни емоции споделени тук!
Виж целия пост
# 141
Здравейте и от мен! И аз като вас ще съм януарска мама и много се радвам. Исках да попитам насочили ли сте се към някоя болница за проследяване на бременността и по точно към кой гинеколог? Става въпрос за София. Извинявам се, но не съм търсила в темите, ако някой ме насочи ще съм благодарна. Успех и лека бременност на всички!
Виж целия пост
# 142
Аз съм при д-р Богословова, която преглежда частно в Гео Милев, а изражда във Вита.

Здравейте и от мен! И аз като вас ще съм януарска мама и много се радвам. Исках да попитам насочили ли сте се към някоя болница за проследяване на бременността и по точно към кой гинеколог? Става въпрос за София. Извинявам се, но не съм търсила в темите, ако някой ме насочи ще съм благодарна. Успех и лека бременност на всички!
Виж целия пост
# 143
Здравейте и от мен! И аз като вас ще съм януарска мама и много се радвам. Исках да попитам насочили ли сте се към някоя болница за проследяване на бременността и по точно към кой гинеколог? Става въпрос за София. Извинявам се, но не съм търсила в темите, ако някой ме насочи ще съм благодарна. Успех и лека бременност на всички!

Аз съм се насочила към Щерев, но още обмислям при кой доктор. Мисля за д-р Арабаджи.
Виж целия пост
# 144
Аз също се следя в Щерев при доктор Арабаджи Blush
Виж целия пост
# 145
Здравейте и от мен. И аз бих искала да се включа в темата. В 6гс съм, живот и здраве, термин 7ми януари.
Аз вече си имам едно януарче на 1г и 4 месеца и като гледам рождените им дни ще бъдат много близко един до друг.
Бях на преглед миналата седмица, но не ми изписаха нищо да пия. Тези дни ще отида да си взема фолиева киселина, но се чудех дали може да ми препоръчате някакви витамини, даващи енергия защото направо съм като парцал. С първата бременност това се случи доста по-късно. И тогава щом ми се догадеше, повръщах и готово. А сега непрекъснато едно гадно усещане в гърлото и корема и не мога да повръщам.  Едвам гледам по цял ден и постоянно ми се гади, много е неприятно.

Моята лекарка ми каза да не пия никакви витамини до 12г.с. освен фолиева киселина. Пия Неофолик мета.

Относно следенето, засега съм се насочила към Диана Костова, тя има частен кабинет, но има и сключен договор със МБАЛ “Св. София” и изражда там. Относно болницата имам резерви, но има време, а иначе лекарката е израждала сестра ми и майка ми е много доволна от нея. Тя имаше доста проблеми по време на бременността и док. много и помогна. Simple Smile
Виж целия пост
# 146
Аз за момента съм също в Щерев при д-р Савова. Но се чудя много дали да оставам там, защото тя е репродуктивен специалист и не знам до колко ще се справи с рискова бременност като моята..
Някоя мама, която има тромбофилия да сподели при кого ще се следи?
Виж целия пост
# 147
Здравейте момичета!
Анимор ме прикани да се включа в темата и ето ме и мен!
Тази сутрин видях първите две чертички...два дни преди закъснение. Започвам да организирам лекарски преглед, според вас кога е най-добре? Да изчакам малко или веднага да ходя за установяване на брмеенност Simple Smile

Сигурно в началото ще ви задавам малко глупавички въпроси, но да сме живи и здрави да си отговаряме!
Последна менструяция на 21.4,о на 5.5
Виж целия пост
# 148
Аз съм при д-р Богословова, която преглежда частно в Гео Милев, а изражда във Вита.

Здравейте и от мен! И аз като вас ще съм януарска мама и много се радвам. Исках да попитам насочили ли сте се към някоя болница за проследяване на бременността и по точно към кой гинеколог? Става въпрос за София. Извинявам се, но не съм търсила в темите, ако някой ме насочи ще съм благодарна. Успех и лека бременност на всички!
Благодаря за информацията!
Здравейте и от мен! И аз като вас ще съм януарска мама и много се радвам. Исках да попитам насочили ли сте се към някоя болница за проследяване на бременността и по точно към кой гинеколог? Става въпрос за София. Извинявам се, но не съм търсила в темите, ако някой ме насочи ще съм благодарна. Успех и лека бременност на всички!

Аз съм се насочила към Щерев, но още обмислям при кой доктор. Мисля за д-р Арабаджи.
Благодаря! Аз търсех някой, който работи със здравната каса и се оказва трудна задача.
Виж целия пост
# 149
Здравейте пак момичета,
Има ли и друга като мен без симптоми, освен болки в гърдите и то не мн силни?
Видях двете черти на 14.05, в деня когато тр да е М, за пръв път ми е и се чудя дали е нормално, защото постоянно чета как на другите им се гади, предпочитания към храна и непоносимост от кафе...при мен няма нищо такова.
А може би е рано за тази част все още?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия