Януарски мами 2021

  • 46 306
  • 765
# 585
Хаха сладурки. Ще си се търкаляме заедно и аз съм 10 седмица от утре.
Виж целия пост
# 586
И аз съм 10 седмица и ям само въглехидрати- предимно тесто. Нищо друго не ме наяжда, но смятам, че ще премине. Иначе и аз от сега усещам напълняване по бедрата и коремът ми се поддува.
Болките в яйчниците продължават. Тоест може и да не са те, но там го усещам. Като се местя на ляво на дясно в леглото имам чувството и, че те се местят. Dizzy Face
Виж целия пост
# 587
И аз съм 152 см и не ме питайте какво е. Предния път 23 кг 😄 можете да си представите сигурно какво е било 🙈 сега съм 12+1 и съм + 2 кг. За подуването бях казала,ужасно е ,особенно вечер. Бе ще се търкаляме то е ясно. Аз предните почти ги смъкнах,но спрях понеже се оказа ,че съм бременна пак,ще го мислим после 🙃
Виж целия пост
# 588
Днес съм точно 2 кг надолу... от две седмици често ми се гади,ям по два пъти на ден и постоянно ми е отпаднало..вие как се чувствате ? 🤰🏼
Виж целия пост
# 589
Днес съм точно 2 кг надолу... от две седмици често ми се гади,ям по два пъти на ден и постоянно ми е отпаднало..вие как се чувствате ? 🤰🏼
Вомитусхил спасява положението здо някъде 😘😘😘 има и свещички, ако на капки мислиш, че няма да ти понесе 🤗
Виж целия пост
# 590
Днес съм точно 2 кг надолу... от две седмици често ми се гади,ям по два пъти на ден и постоянно ми е отпаднало..вие как се чувствате ? 🤰🏼
Вомитусхил спасява положението здо някъде 😘😘😘 има и свещички, ако на капки мислиш, че няма да ти понесе 🤗

Благодаряя то 😘😘
Виж целия пост
# 591
Приятелка, която вече е бремнна в 6 месец ми спомена, че при нея за гаденето са помогнали Шуслерови соли ( определени номера).
Не съм пробвала, защото не ми се гади, не съм и доктор, така че ако някой се интересува мога да му кажа номерата и да се консултира с лекаря си. Тя каза, че е забравила за неразположенията с тях. Blush
Виж целия пост
# 592
Приятелка, която вече е бремнна в 6 месец ми спомена, че при нея за гаденето са помогнали Шуслерови соли ( определени номера).
Не съм пробвала, защото не ми се гади, не съм и доктор, така че ако някой се интересува мога да му кажа номерата и да се консултира с лекаря си. Тя каза, че е забравила за неразположенията с тях. Blush
2,7 и 8, но излизат скъпо - 40лв, а и са таблетки, може да продължи да ги повръща... За това изписват първо Вомитусхил... Ох, от както ме закотвиха вкъщи съм изчела всичко нужно и ненужно 😐
Днес бях на преглед, в 10+3гс и малките са големи 3,94см и 3,77см. Някой бил ли е в 10 на преглед да ме ориентира д/г как се движат при него.. Аз имам няколко приложения и всички са ми с различни размери..
Виж целия пост
# 593
Аз не давам препоръка, а казвам какво е помогнало на приятелка.
Тя не ги е повръщала и е дала дори повече около 100 лв. А и скъпо за всеки е относително понятие. Важното е да има ефект, пък ако ще и 200 лв да е. Hands V

Приятелка, която вече е бремнна в 6 месец ми спомена, че при нея за гаденето са помогнали Шуслерови соли ( определени номера).
Не съм пробвала, защото не ми се гади, не съм и доктор, така че ако някой се интересува мога да му кажа номерата и да се консултира с лекаря си. Тя каза, че е забравила за неразположенията с тях. Blush
2,7 и 8, но излизат скъпо - 40лв, а и са таблетки, може да продължи да ги повръща... За това изписват първо Вомитусхил... Ох, от както ме закотвиха вкъщи съм изчела всичко нужно и ненужно 😐
Днес бях на преглед, в 10+3гс и малките са големи 3,94см и 3,77см. Някой бил ли е в 10 на преглед да ме ориентира д/г как се движат при него.. Аз имам няколко приложения и всички са ми с различни размери..
Виж целия пост
# 594
Приятелка, която вече е бремнна в 6 месец ми спомена, че при нея за гаденето са помогнали Шуслерови соли ( определени номера).
Не съм пробвала, защото не ми се гади, не съм и доктор, така че ако някой се интересува мога да му кажа номерата и да се консултира с лекаря си. Тя каза, че е забравила за неразположенията с тях. Blush
2,7 и 8, но излизат скъпо - 40лв, а и са таблетки, може да продължи да ги повръща... За това изписват първо Вомитусхил... Ох, от както ме закотвиха вкъщи съм изчела всичко нужно и ненужно 😐
Днес бях на преглед, в 10+3гс и малките са големи 3,94см и 3,77см. Някой бил ли е в 10 на преглед да ме ориентира д/г как се движат при него.. Аз имам няколко приложения и всички са ми с различни размери..

Аз вчера бях на преглед в 10+1, моето е 3.63, така че са си добре като размери.
Виж целия пост
# 595
Приятелка, която вече е бремнна в 6 месец ми спомена, че при нея за гаденето са помогнали Шуслерови соли ( определени номера).
Не съм пробвала, защото не ми се гади, не съм и доктор, така че ако някой се интересува мога да му кажа номерата и да се консултира с лекаря си. Тя каза, че е забравила за неразположенията с тях. Blush
2,7 и 8, но излизат скъпо - 40лв, а и са таблетки, може да продължи да ги повръща... За това изписват първо Вомитусхил... Ох, от както ме закотвиха вкъщи съм изчела всичко нужно и ненужно 😐
Днес бях на преглед, в 10+3гс и малките са големи 3,94см и 3,77см. Някой бил ли е в 10 на преглед да ме ориентира д/г как се движат при него.. Аз имам няколко приложения и всички са ми с различни размери..
аз съм 10+4. Днес бях на преглед, но вървя напред - почти 5 см, което отговаря на 11+ 5. Гинеколожката каза, че е заради ранната овулация. Но и ти си с близнаци, нали?
Виж целия пост
# 596
Приятелка, която вече е бремнна в 6 месец ми спомена, че при нея за гаденето са помогнали Шуслерови соли ( определени номера).
Не съм пробвала, защото не ми се гади, не съм и доктор, така че ако някой се интересува мога да му кажа номерата и да се консултира с лекаря си. Тя каза, че е забравила за неразположенията с тях. Blush
2,7 и 8, но излизат скъпо - 40лв, а и са таблетки, може да продължи да ги повръща... За това изписват първо Вомитусхил... Ох, от както ме закотвиха вкъщи съм изчела всичко нужно и ненужно 😐
Днес бях на преглед, в 10+3гс и малките са големи 3,94см и 3,77см. Някой бил ли е в 10 на преглед да ме ориентира д/г как се движат при него.. Аз имам няколко приложения и всички са ми с различни размери..
аз съм 10+4. Днес бях на преглед, но вървя напред - почти 5 см, което отговаря на 11+ 5. Гинеколожката каза, че е заради ранната овулация. Но и ти си с близнаци, нали?
Ее вървите много напред браво!! 👌😍   Да, но инвитро и при мен вс е изчислено до секундата 😂🙃
Виж целия пост
# 597
Момичета мига ли да ям домашно овче кисело мляко ? 🤔
Виж целия пост
# 598
Момичета мига ли да ям домашно овче кисело мляко ? 🤔
Пипи, ако си сигурна в хората, които са го подквасили - хапвай 😉😋 Има опасност от разни бактерии, но то къде ли ги няма вече..
Виж целия пост
# 599
Ами това се чудя тук с майка ми го умуваме , ама както тя казва то за да се подкваси преди това е сварено . Много обичам спецално овче  ,а и в момента всякакво кисело малко ми действат добре което ме учудва , но 🤷🏼♀😅
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия