Януарски мами 2021

  • 46 306
  • 765
# 600
Момичета мига ли да ям домашно овче кисело мляко ? 🤔

Ако е от варено или пастьоризирано мляко, няма проблем. По принцип и от сурово мляко може да се кваси, но се прави много рядко. Хората основно с варено квасят.
Виж целия пост
# 601
Не знам ,но аз днеска пих няколко глътки сурово краве мляко 😭😭😭 не знаех ,че е сурово и докато разбера стана вече. Да се надявам да няма проблеми. А вчера ядх едно малко парче бри ама видях ,че пише от пастьоризирано мляко. Реално беше хапка 🤷♀ Трябва да внимавам повече! Ама като съм си патка и не чета,така е.
Виж целия пост
# 602
Момичета на БХС в коя седмица ще ходите?  В нашия град идва специалист 1 път в седмицата и моят доктор ми даде част за другата седмица когато ще съм в 12г.с. Но днес ми звънна, че някакво момиче ще си пропусне датата и да си разменим дните и аз да ида на 13ти (съгласих се разбира се!) когато ще съм в 13г.с. И се питам не е ли късно?
С първата ходих в 11г. С. И няколко дни...
Виж целия пост
# 603
Момичета на БХС в коя седмица ще ходите?  В нашия град идва специалист 1 път в седмицата и моят доктор ми даде част за другата седмица когато ще съм в 12г.с. Но днес ми звънна, че някакво момиче ще си пропусне датата и да си разменим дните и аз да ида на 13ти (съгласих се разбира се!) когато ще съм в 13г.с. И се питам не е ли късно?
С първата ходих в 11г. С. И няколко дни...

Мен ме записаха за 12+ 3 г.с, ама мисля, че до 13+6 г.с. е ок.
Виж целия пост
# 604
Пиете ли лекарства ако ви заболи глава или зъб.
На вас какво ви препоръчват блиски или лекари.
Споделете мнение. Питам защото настинах и сега ме дращи гърлото. И не смея нищо да взема освен чай с мед.
Виж целия пост
# 605
Пиете ли лекарства ако ви заболи глава или зъб.
На вас какво ви препоръчват блиски или лекари.
Споделете мнение. Питам защото настинах и сега ме дращи гърлото. И не смея нищо да взема освен чай с мед.
преди няколко дни страшно ме болеше главата, но не посмях да пия нещо. След това доктора ми каза да не търпя и че може да пия парацетамол и В комплекс.
Виж целия пост
# 606
Парацетамол може да се пие, да. За гърло можеше Прополки, Исла Мус и други на билкова основа за смукане.
Виж целия пост
# 607
Тантум верде е хомеопатичен и лично на мен много ми помага.

Днес едни болки ме налегнаха Close Мразя тези дни... Адски ме депресират
Виж целия пост
# 608
При мен още в 6 г.с. ме заболя страшно много мъдрец и страх, не страх, пих един парацетамол и след  8 часа още един, но вече гледам да не се повтаря.
Виж целия пост
# 609
Мен няколко пъти ме боля глава и си пих парацетамол.
Виж целия пост
# 610
Парацетамол няма проблем да се пие и аз взимам при главоболие. С предишната бременност бях болна и ми дадоха Биозин мама, наистина много помага.
Виж целия пост
# 611
Здравейте, момичета! Моята първа фетална морфология мина, взеха ми кръв за БХС, но резултатите ми ще излязат другата седмица. Тъй като не съм от града, в който практикува гинекологът ми, се чудя дали да му изпратя резултатите по e-mail, или да си запиша час, за да ги коментираме. Той каза сама да преценя. Та въпросът ми към тези, които са го минали, е заслужава ли си да отида на място, или направо да му пратя резултатите и да чакам отговор, за да не стане така, че отивам за две минути приказки, тъй като, знаете, започнаха горещините, а и онзи ден, когато пътувах за прегледа, той видя, че имам контракции и сам предположи, че е от пътя, та не искам да рискувам излишно.
Виж целия пост
# 612
Абсолютно достатъчно е по телефон да ги обсъдите. Ако е далеч, не се разкарвай излишно.
Виж целия пост
# 613
Извинете за глупавия въпрос, но на мен това изследване ми предстои в сряда, та с коремен ехограф ли е...защото до преди 3 седмици ме гледаха само с вагинален и се чудя до кога ще е така.
Здравейте, момичета! Моята първа фетална морфология мина, взеха ми кръв за БХС, но резултатите ми ще излязат другата седмица. Тъй като не съм от града, в който практикува гинекологът ми, се чудя дали да му изпратя резултатите по e-mail, или да си запиша час, за да ги коментираме. Той каза сама да преценя. Та въпросът ми към тези, които са го минали, е заслужава ли си да отида на място, или направо да му пратя резултатите и да чакам отговор, за да не стане така, че отивам за две минути приказки, тъй като, знаете, започнаха горещините, а и онзи ден, когато пътувах за прегледа, той видя, че имам контракции и сам предположи, че е от пътя, та не искам да рискувам излишно.
Виж целия пост
# 614
При мен само шийката измериха с вагинален и след това премина на коремен, за да огледа бебето.
Извинете за глупавия въпрос, но на мен това изследване ми предстои в сряда, та с коремен ехограф ли е...защото до преди 3 седмици ме гледаха само с вагинален и се чудя до кога ще е така.
Здравейте, момичета! Моята първа фетална морфология мина, взеха ми кръв за БХС, но резултатите ми ще излязат другата седмица. Тъй като не съм от града, в който практикува гинекологът ми, се чудя дали да му изпратя резултатите по e-mail, или да си запиша час, за да ги коментираме. Той каза сама да преценя. Та въпросът ми към тези, които са го минали, е заслужава ли си да отида на място, или направо да му пратя резултатите и да чакам отговор, за да не стане така, че отивам за две минути приказки, тъй като, знаете, започнаха горещините, а и онзи ден, когато пътувах за прегледа, той видя, че имам контракции и сам предположи, че е от пътя, та не искам да рискувам излишно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия