Януарски мами 2021

  • 46 306
  • 765
# 615
При мен само шийката измериха с вагинален и след това премина на коремен, за да огледа бебето.
Извинете за глупавия въпрос, но на мен това изследване ми предстои в сряда, та с коремен ехограф ли е...защото до преди 3 седмици ме гледаха само с вагинален и се чудя до кога ще е така.
Здравейте, момичета! Моята първа фетална морфология мина, взеха ми кръв за БХС, но резултатите ми ще излязат другата седмица. Тъй като не съм от града, в който практикува гинекологът ми, се чудя дали да му изпратя резултатите по e-mail, или да си запиша час, за да ги коментираме. Той каза сама да преценя. Та въпросът ми към тези, които са го минали, е заслужава ли си да отида на място, или направо да му пратя резултатите и да чакам отговор, за да не стане така, че отивам за две минути приказки, тъй като, знаете, започнаха горещините, а и онзи ден, когато пътувах за прегледа, той видя, че имам контракции и сам предположи, че е от пътя, та не искам да рискувам излишно.
Здравей, в коя седмица си и колко ти измериха шийката?
Виж целия пост
# 616
При мен почти нищо не се виждаше с коремен, та минахме на вагинален. Явно е различно при всички.
Виж целия пост
# 617
Момичета какво помага за запек Cry нещо ужасно е... от около седмица продължава. Минах на супи,плодове,фрешове,вода, прахче за разхлабване, кафе на гладно - нищо не помага Confused 
Утре ще пробвам и с голямо количество киви Grinning , но все пак ако имате някакви идей какво помага  ще съм много благодарна. Около 2-3кг съм качила заради този проблем, страшно съм подута, направо и настроение нямам. Чувствам се "задръстена" Grinning
Виж целия пост
# 618
Момичета какво помага за запек Cry нещо ужасно е... от около седмица продължава. Минах на супи,плодове,фрешове,вода, прахче за разхлабване, кафе на гладно - нищо не помага Confused 
Утре ще пробвам и с голямо количество киви Grinning , но все пак ако имате някакви идей какво помага  ще съм много благодарна. Около 2-3кг съм качила заради този проблем, страшно съм подута, направо и настроение нямам. Чувствам се "задръстена" Grinning
Някои казват, че не трябва, други казват, че няма проблем и аз си хапвам люти чушки от време на време по малко. Би трябвало да ти помогне.
Виж целия пост
# 619
Овесени ядки, смляно ленено семе, повече салати и сурови зеленчуци, киви, круша, пълнозърнести продукти. И много вода.

Без бял хляб, без млечни, без бял ориз, защото те запичат.
Виж целия пост
# 620
Запекът е кофти - Пробвай- Праскови, череши, вода, сладко от рози, овесени ядки, круши,Домашно кисело мляко...
Виж целия пост
# 621
На мен ми изписаха сироп - Дулкософт
Виж целия пост
# 622
Внимавай със салатите те подуват също .
Сини сливи помагат или сушени яж ги вечер . На мен определено кафето сутрин ми помага , овесени ядки също с прясно мляко но студено .
Виж целия пост
# 623
Честно казано толкова бях заспала още, че изобщо не разбрах колко е. Иноче на бхс бях в 12+6
При мен само шийката измериха с вагинален и след това премина на коремен, за да огледа бебето.
Извинете за глупавия въпрос, но на мен това изследване ми предстои в сряда, та с коремен ехограф ли е...защото до преди 3 седмици ме гледаха само с вагинален и се чудя до кога ще е така.
Здравейте, момичета! Моята първа фетална морфология мина, взеха ми кръв за БХС, но резултатите ми ще излязат другата седмица. Тъй като не съм от града, в който практикува гинекологът ми, се чудя дали да му изпратя резултатите по e-mail, или да си запиша час, за да ги коментираме. Той каза сама да преценя. Та въпросът ми към тези, които са го минали, е заслужава ли си да отида на място, или направо да му пратя резултатите и да чакам отговор, за да не стане така, че отивам за две минути приказки, тъй като, знаете, започнаха горещините, а и онзи ден, когато пътувах за прегледа, той видя, че имам контракции и сам предположи, че е от пътя, та не искам да рискувам излишно.
Здравей, в коя седмица си и колко ти измериха шийката?
Виж целия пост
# 624
Здравейте,
Каква прекрасна тема!!! Аз съм с термин за 26.01! Ето ни и нас с теста от 25.05 и първата “снимка” от 26.05.
Следя бременноста си при Д-р Сидеров и Д-р Арабаджиева в Шейново. Там и ще раждам живот и здраве! Вдругиден на 07.07 (12 г.с.) сме на БХС в Oscar. За бързо инфо-на 35 съм (шегуваха се, че съм от късните първескини Simple Smile )това ще ми е първа бременност, след дълго време опити точно на рожденния ми ден сме си “направили” най-големия подарък.
Хвърлих бърз поглед на последните постове и по повод запека мога да препоръчам ето този сироп, съвсем безопасен и безвреден е, но много ефективен. Аз съм със същия проблем от 2 седмици.

Сега се връщам в началото да ви чета. Пожелавам успешен финал на всички ни!!!
Виж целия пост
# 625
На мен ми предписаха Дуфалак, сироп е, 2x30ml, подходящ за бременни, не е от тези моменталните, ефекта е около 2ч след прием Simple Smile Облекчи ме определено Simple Smile
Виж целия пост
# 626
Киви! Череши! Очудва ме, че не ти помага кафето, аз за това го пия всяка сутрин, преди дори почти не пиех кафе 🤣
Виж целия пост
# 627
Здравейте и от мен. Моят термин е на 30.01. И аз имам голям проблем със запек нищичко не помага направо ужас.
Виж целия пост
# 628
Аз съм късна декемврийка и ви хвърлям по едно любопитно оче Simple Smile
Понеже ми е втора бременност, а с първата имах най-ужастният запек евъър мога да кажа, че при някои просто е хормонарен проблема Sad
Деси, може да слагаш свещички ева кю, микроклизми мелилакс, сиропи дуфалакс или лактулоза мип.
Намали и тестените, ако хапваш такива и те запичат. Други разхлабващи храни са сливи, круши, мляко с млюсли, кафе, киви, хуск и много вода.
Успех Simple Smile
Виж целия пост
# 629
Благодаря ще опитам с всичко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия