Януарски мами 2021

  • 46 306
  • 765
# 150
Нямам опит, но като споделям с приятелки и те ми разказват, явно при всяка е различно. При мен днес нищо не се усеща освен много силна болка в гърдите, така че според мен няма за какво да се притесняваш. Всеки организъм реагира различно.
Виж целия пост
# 151
И според мен няма от какво да се притесняваш,даже се радвай ,защото надали е приятно да ти се гади и други подобни. Аз също нямам никакви,даже и болка в гърдите! Аз също видях двете черти на 14.05
Просто се успокой и се отпусни.
Всеки организъм е различен.
Виж целия пост
# 152
Аз нямам никакви симптоми освен жажда и болки в гърдите 🤣
В ПМС съм ставала мега по-голям звяр...
Нямам апетит също
Виж целия пост
# 153
Ехаа, колко много нови момичета! Добре дошли! За симптомите- няма две еднакви бременности, така че няма нормално.
Аз съм записала час за сърчице на 27 май и нямам търпение вече при Стратиева в СВ Петка. Ако ми допадне, мисля там да се следя.
Виж целия пост
# 154
Момичета, почакайте до 6-7ма седмица, тогава в обичайното начало на гаденето. Съвсем нормално е да нямате никакви симптоми първите две седмици от закъснението.
Понякога после се появява гадене, понякога не. Но не и в 4та седмица. 😊

Обикновено единственият симптом на ранна бременност е липсваща менструация. И това е съвсем нормално.
Виж целия пост
# 155
Здравейте мами 🤗
При мен започна страшно гадене, хваща ме още от сутринта и съм така чак до следобед. Не повръщам, а само ми се гади направо е ужасно.
6 седмица съм + 4 и още нямам час за преглед, тъй като живея в Англия и тук това става чак към края на втория месец и ме изнервя това, че не знам дали всичко е наред.
Леко бременеене на всички Heart
Виж целия пост
# 156
Благодаря ви, момичета.
Колко е успокояващо когато го чуеш от други хора 😊
Виж целия пост
# 157
Мен гаденето ме хвана преди два дни - в 6 г.с. и 1 ден и е от сутрин до вечер. Направо е ужасно. Хем съм гладна, хем ми е лошо Disappointed
Така, че тези които нямат симптоми могат само да се радват!!!
От една страна съм щастлива, че щом ми се гади значи всичко е наред, от друга...си е бая неприятно преживяване Confused Също зърната ми са много напрегнати, а не целите гърди ..ама то след 13 месеца кърмене не останаха много гърди Grinning
Виж целия пост
# 158
Здравейте и честито на всички бъдещи мами!

Не мога да повярвам, днес (денят, когато трябваше да ми дойде) видях ясна втора черта! Планирано, но пак ни изненада, не очаквахме толкова бързо! Grinning Овулацията ми беше около първите дни на май, така че тогава ще да се е случило. Според разни калкулатори, дай боже към края на януари да срещнем бебче! Heartpulse

Утре сутрин отново ще си направя още един тест. Усещах малко симптоми като за преди цикъл наскоро и очаквах нищо да не се е получило. Единствено гърдите ми са мноооого чувствителни (особено до преди ден-два). Не забелязах зацапване при зачеване, за което чувах.
 
Чета и се информирам, но всичко ми е още много ново и объркващо. Днес се разчетох какви козметични съставки да избягвам (знаех за ретинола, но не и за салициловата киселина Thinking), купих си и натурален шампоан и дезодорант за минимум химия.

Буквално са минали малко повече от 2 седмици след зачеването. Не смеем още съвсем да се отпуснем с радостта, защото е много рано. Ще се чуя с моя лекар, но колко скоро си записахте час след положителния тест, дами? Simple Smile
Виж целия пост
# 159
Здравейте и честито на всички бъдещи мами!

Не мога да повярвам, днес (денят, когато трябваше да ми дойде) видях ясна втора черта! Планирано, но пак ни изненада, не очаквахме толкова бързо! Grinning Овулацията ми беше около първите дни на май, така че тогава ще да се е случило. Според разни калкулатори, дай боже към края на януари да срещнем бебче! Heartpulse

Утре сутрин отново ще си направя още един тест. Усещах малко симптоми като за преди цикъл наскоро и очаквах нищо да не се е получило. Единствено гърдите ми са мноооого чувствителни (особено до преди ден-два). Не забелязах зацапване при зачеване, за което чувах.
 
Чета и се информирам, но всичко ми е още много ново и объркващо. Днес се разчетох какви козметични съставки да избягвам (знаех за ретинола, но не и за салициловата киселина Thinking), купих си и натурален шампоан и дезодорант за минимум химия.

Буквално са минали малко повече от 2 седмици след зачеването. Не смеем още съвсем да се отпуснем с радостта, защото е много рано. Ще се чуя с моя лекар, но колко скоро си записахте час след положителния тест, дами? Simple Smile

Честито и стискам палци за щастлив финал ❤️ Аз се чух с АГ и каза, че обикновено съветват най малко 12 дни след закъснението е добре да се отиде на преглед, за да се потвърди, че всичко е където трябва и след това обикновено насрочват още един преглед 2 седмици по късно за сърчице ❤️
Виж целия пост
# 160
Потвърждавам. В 5 г.с. се ходи за сакче, а 10 дена по късно за сърчице Heart
Виж целия пост
# 161
Здравейте мами 🤗
При мен започна страшно гадене, хваща ме още от сутринта и съм така чак до следобед. Не повръщам, а само ми се гади направо е ужасно.
6 седмица съм + 4 и още нямам час за преглед, тъй като живея в Англия и тук това става чак към края на втория месец и ме изнервя това, че не знам дали всичко е наред.
Леко бременеене на всички Heart
Моята дъщеря е 7ма седмица +3 дни. От 5-та седмица започна страшна умора плюс гадене. Умората беше до 6-та седмица + 5 дни, сега пак я има, но не толкова осезаема. А гаденето е на приливи и отливи. Гърдите са напрегнати и я болят от самото начало. Тя видя двете чертички на 24.04. четири дни преди да й дойде цикъла. Самото зачеване е станало на 13.04. До сега не е ходила на преглед защото живее в Англия , а на мен по този повод ми е страшно притеснено, добре,че тя проявява завидно спокойствие. Има насрочена дата за преглед за 04.06, но видеозон ще й правят чак на 23.06, когато ще е в 12сед + 2 дни. Не знам как ще издържа до тогава на напрежението. Надявам се и се моля всичко да е наред и дай боже началото на януари, термина й е на 04.01.2021г. да гушна първото си така чакато и желано внуче, а тя детенце Simple Smile Забравих да кажа,че е на 27г. първа бременост Simple Smile. Леко бременеене на всички пожелавам , аз си ви следя и всичко преживявам . Връщам се години назад, но тогава нямаше никаква информация , бяхме много невежи. За това сега ми е толкова интересно, вълнуващо, но й малко притеснено от цялата тази информация Simple Smile.
Виж целия пост
# 162
Момичета имам питанка относно подстригване и боядисване, парфюмиране. Наплашиха ме да не се подстригвам и да не се парфюмирам. За боята съм съгласна. Но примерно с къна? Вие какво мислите?
Виж целия пост
# 163
Благодаря ви, момичета!

Леко и безпроблемно да минава всичко! Радвайте се на хубавото време с най-позитивни мисли! Heart

Маргаритка, успех! Прекрасно е, че дъщеря ти си има грижовна мама да й помага! Purple Heart
Виж целия пост
# 164
Момичета имам питанка относно подстригване и боядисване, парфюмиране. Наплашиха ме да не се подстригвам и да не се парфюмирам. За боята съм съгласна. Но примерно с къна? Вие какво мислите?

Аз ще се подстригвам, боядисвам и парфюмирам. До сега не бях чувала за парфюмиране често казано. Мисля, че всичко това са глупости.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия