
Курдов
гадно е ,че храната не става ! А се успокоих, че не сме само ние дето си мъкнем кафемашина на почивките, защото ми е отврат да пия гадно кафе ! За двореца разочарована съм да чуя това - бях чела, че още миналагата година е отворен за посетители, ма явно не е , защо не умеем да стопанисваме това , което имаме? И аз се опитвам да направя резервация по НОИ за Велинград, за м.септември, но нещо май няма свободни места. 
Мамекс
много се радвам за придобивката ви, ще ви е кеф като приключите с това, което те намислили ! За меката мебел , май са няколко фирмите в наше село дето се занимават с това, но не ги знам.Вангоби
там където и е на сърце на Дорето да успее
А за плодовия изобщо не се съмнявам ,че ще успееш !Сиси
направо се изненадах ,че не пиете кафе, никога ли? Джулс
миличка , дано не са много пораженията и да успееш бързо да оправиш всичко и влезеш в работен ритъм.Шушка на градина ли е, как е 
Жгмъц
твоето детенце може да се е справило по- добре отколкото си мисли 
Мими
къде зачезна?И Тан
скоро не е писала? Айде всички фиданки да се явят ,че липсват Ир, Скай, Деми,Белла Тан, Мими, Емка - ако съм -пропуснала някой , да ме извини:heart: Прекрасен четвъртък да имате!






Ужас, ужас....

Далече ли е?
), ягодите и те ми намигат...Малко разнообразие за изтерзаните ни души 

