Ти какво сготви? Снимай, покажи! 133-та тема

  • 105 251
  • 751
# 405

Сурови барове от фъстъчено масло, мед, кокосово брашно, кокосови стърготини, фурми и шоколад
Виж целия пост
# 406
Палачинки и гювечета

Виж целия пост
# 407

Сурови барове от фъстъчено масло, мед, кокосово брашно, кокосови стърготини, фурми и шоколад
Моля тее, може ли рецепта, имам един буркан с фъстъчено масло и не знам какво да го правя
Виж целия пост
# 408
Скрит текст:
i_peych
 И двете изглеждат много вкусно, ммм! Може ли рецепти?

Картофени кюфтета. Другата рецепта ще напиша тези дни и ще пусна линк. Известно време не бях до компютър, затова ме извини за закъснението.

Пържени картофи по корейски
Виж целия пост
# 409
Anne, заповядай:
Скрит текст:
За основата:
5с.л. фъстъчено масло 🥜
5с.л. кокосово брашно 🥥
1с.л. мед 🍯

За "карамела" от фурми:
25бр. фурми, предварително накиснати и обелени
3с.л. кокосови стърготини

За ганаша:
100гр. шоколад (използвах Линд-99% какао и Своге-65% какао)

Фъстъченото масло, кокосовото брашно и меда се объркват в купа. Сместа се разстила в правоъгълна тавичка, застлана с хартия за печене. Оставя се във фризер да стегне за около 40 минути.
Фурмите се намачкват и объркват с кокосовите стърготини. Сместа се разстила върху основата и отново се прибира във фризер за 15-20 минути.
Шоколадът се разтопява, баровете се нарязват на квадрати и всеки квадрат се потапя в шоколад. Прибират се в хладилник.
Аз нарязах на 10 малки квадратчета. Моята тавичка е с размери 30х15см. но разстелих сместа малко малко след средата.
Виж целия пост
# 410
Кекс без яйца, с банани и сладко от ягоди



Виж целия пост
# 411
Скрит текст:
i_peych
 И двете изглеждат много вкусно, ммм! Може ли рецепти?

https://ipeychev9.blogspot.com/2020/07/blog-post_29.html

Супа топчета


Пикантни пилешки дробчета
Виж целия пост
# 412
Бишкотена плодова торта с два крема - от малини и къпини. На визия не я докарах и докато взема телефона да снимам, нямаше вече 3 парчета.. 😁
Виж целия пост
# 413
Мини чийзкейкчета с боровинки( сладкото направено отново от мен )

Виж целия пост
# 414
Скрит текст:
Мини чийзкейкчета с боровинки( сладкото направено отново от мен )



Може ли рецептата?
Виж целия пост
# 415
Искам и аз тецептата
Виж целия пост
# 416
Ами да само,че мен всичко ми е на око ,но горе долу ще ви напиша грамажите.

За 10 формички:
250 гр. Овесени бисквити
125гр. Разтопен бутер
340 гр. Крема сирене (Филаделфия)
200мл. Течна сметана за разбиване
150 гр. Захар

За конфитюра:
200/250 гр. Боровинки
100 гр. Захар
1,2 с.л. Лимонов сок

Слагаме боровинките в тенджерка с 30,40 гр. вода , след като заври сместа прибавяме захарта и оставяме да се изпари излишната вода. При получаване на гъста консистенция добавяме и лимоновия сок да се досгъсти още 2,3 мин. и махаме от огъня.
Бисквитите ги блендираме на прах и смесваме с разтопения бутер. Разбиваме течната сметана със захарта на твърд сняг и прибавяме крема сиренето, доразбиваме още малко до получаване на еднородна смес. Прибавяме половината от конфитюра в сместа, а останалата част оставяме за добавяне отгоре.
Виж целия пост
# 417
Кюфтенца от червен боб и веган сос
Виж целия пост
# 418
Бургери







Еклери





Патладжан с доматен сос



Рибена чорба



Кокоски



Нудъли/пасти/дъмплингс разни





Замесих ги със сок от червено зеле, но не става, стоят бледи. Само с пюре от лилави картофи тестото има наситен лилав цвят.



Виж целия пост
# 419
Може ли рецептата за кокоските?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия