Бебчо в коремчето ни шава, ЯНУАРИ с усмивка то ще ни дарява.

  • 14 955
  • 295
# 225
Ох!И аз нещо не мога да свикна със променящите си форми.Снощи облякох се за работа(работя нещо артистично) и се ужасих! CloseИзглеждах мнооого необичайно!Сега се чудя,къде и какви дрехи да си търся за тази моята работа?Трябва да изглеждам и по-официално,и по-интересно,но как ще го постигна с тази моята фигура сега?
  Как да се държа,като ми зададат съответните въпроси?Още малко,като гледам,и те ще почнат.
  Обзема ме нещо като поредна паника.
    newsm78Как споделихте с колегите  за бременноста ви?
    newsm78Бременност може ли да създаде проблеми на работното място?Какво мислите,мамчета?
   
Виж целия пост
# 226
Здравейте и от мен Hug


Деси, Честито брачно свидетелство  baloni , желая ви мнооого щастие и рабирателство.
Добито - снимките са много хубави  newsm10 .
Вчера бях на ЖК и БХС. Доктора каза, че е мнооого високо бебето Grinning Grinning Grinning . Още не може да види какво е. Имам час за 02.10.06 и тогава ще прави фетална и определяне на пола.....нямам търпение smile3535 , аз съм 99.9% сигурна, че ще е  момче, а всички таблици казват момиче  Thinking ........ не, че има значение. Подготвила съм си име и за момче и за момиче Grinning
Ако е момче Александър, момиче...имам дилема Андреа, Яна или Моника newsm78 . Аз предпочитам Андреа, но пък и таткото да се изкаже Grinning така и така аз съм си избрала всички имена, което и да е, все ще съм доволна  smile3535 smile3535
 smile3535

За цигарите -  не съм спирала да пуша, и никоя от прителките ми . Сестра ми пушеше и докато раждаше едва ли не има си един 11 годишен здрав юнак хубавец......
А алкохол обичах преди, но сега и от миризмата ми се гади и не съм употребявала от месеци

Лек и хубав ден на всички
Виж целия пост
# 227
Галина то моето корем4е отдавна си е големи4ко ама по едно време се беше спряло да расте Laughing.сега маи пак запо4ва.ина4е наистина си прекарахме много хубаво макар 4е бяхме само двамата с татито.и ние мислихме да ходим на море но в края на крайщата отидохме на планина.нали все пак тука съм заобиколена само от море 4е 4ак ми писва понякога Tired
моята девойка е много кротка baby_neutralнещо хи4 не иска да мърда,а така искам ве4е да и се радвам Cryсега 4ак на 11 септември ще си видя беб4ето когато отида на фетална Crossing Arms вие силно ли усещате ве4е бебоците си.риткат ли ве4е
Виж целия пост
# 228
titi при феталната доктора ми измести термина за към 20-ти, но по картон ме водят 11-ти. Таблицата на сайта на бгмама показва 9-ти. Така че тия работи са много общи:)
Виж целия пост
# 229
Тези термини дето ги имаме са малко относителни. Само живи и здрави да дочакаме януари. Иначе снимките на dobito са страхотни.
И аз като galina_dimova и toni_ls имам предчувствие за момче.Даже като ми гледат корема, който вече съвсем личи и се  закръглил, всички ми казват че е остър и затова бебото е момче.Ама знам ли.Ще видим какво ще каже лакарката в понеделник, ако малкото същество реши да се покаже...
Виж целия пост
# 230
Къде гедате снимките на dobito? Кьорих се, кьорих се в албума, прерових подалбумите, ама...не намерих???? Shocked
Виж целия пост
# 231
Klemy, дала е линк на предната страничка Simple Smile - много са хубави ...
Виж целия пост
# 232
Абе и на мен на всички таблици ми показваше момче и бях почти убедена, че е момче, всички около мен казват, че мислят, че ще е момче, ама доктора днеска отсече, че е момиче!  Mr. Green Оставям си няколко процента за момче, щото същия доктор на една приятелка, която роди миналия месец и каза момиче и те решиха да се казва Моника, пък накрая Моника излезе Гошко  Mr. Green Та за сега сме с мома! Flutter Ама ще е дългокрака мацка Flutter Бедрената й кост отговаря на 23 г.с., а според доки сме в 22 г.с. Бих казала само "Пазете се мъжееее....."  Joy Joy Joy
Иначе важното е, че всичко е наред с бебка. развива се съвсем нормално. На мен ми пуснаха кръв и урина, та ще видим другия път, дано и изследванията да са добри.
Това е за сега от мен! Чудя се само да ми слагате ли розов щъркел?  newsm78
Аааа и викам на доки, че аз си мислех, че ще е момче и той: "Ми ето тук му е чатала. Мъжете имат други работи там."  Mr. Green hahaha
Виж целия пост
# 233
 Hugразгледах снимките на dobito и ми олекна.бях си внушила,че ми е многоголям корема,но май всички сме горе долу еднакви.снимките са хубави.срам ме е да оризная,но имам снимки от дветв морета ,но не знам как да ги ка4а да ми видите корема Embarassed
Виж целия пост
# 234
Търсих си цял бански, всички ги изпълвам в корема и не ми покриват гърдите. Харесах 1, който ми е по-голям и е подходяш, но не се възприемам нещо.


Аз да помогна защото имам пресна информация - Виж в Premaman на новия бул. Тодор Александров, до една от първите спирки на метрото (когато идваш от ЦУП и вървиш посока Люлин ), там има цели бански за бременни и имат намаление в момента.  С дрехите и аз срещам страхотен проблем и започвам да се панирам как ще трябва да си подменям гардероба и то за зимата, когато е още по-трудно. В това отношение летните мами са много по-облагодетелствани.  Sad
Да се дооплача аз трябва да се обличам и в булченска рокля след един месец, когато ще съм още по-наслоняла!!! и после всички ти се усмихват и много ти се радвата "колко сладка си станала!"  #Cussing out ....а зад гърба ти коментират как си се удвоила ...А бе! крайно време е тази несправедливост да се коригира з асметка на мъжете!!! #2gunfire
Виж целия пост
# 235
Milenita blue, споко - повечето мъже бременеят заедно с мамата - моя е качил повече от мен откак съм бремнна Wink
На Венкова - честито и щерка Simple Smile.
Виж целия пост
# 236
Здравейте Мами!
Аз съм с доста относителен термин, но предлагам да ме включите с дата 07.01, но ако има промяна ще кажа. На фетална съм през септември. Искам да ви предложа и още един магазин за бременни - той е в Люлин на кооп. пазар - Pretty Mamma.Малко магазинче е, но се намират интересни нещица.
За пола- и аз имам чувство за момче, нали си имам момиче, но и при мен докторката каза момиче, но пък аз си мисля, че е рано. Ще разберем.
Въпреки, че с каката бях сигурна на 100%, а сега се колебая...но живи и здрави!
Поздрави
Виж целия пост
# 237
Milenita blue, споко - повечето мъже бременеят заедно с мамата - моя е качил повече от мен откак съм бремнна Wink

Той и моя сигурно така ще направи, но той отказва цигарите, така че му е простено .....но това с наслоняването при положение че досега винаги съм си поддържала едни килограми и без да съм чак модел, съм била с доста прилична линия , сега много ме тормози  Confused
Виж целия пост
# 238
Milenita blue да те утеша, че всички булки са хубави.Не се притеснявай, че си понапълняла и другите може да те обсъждат. Аз също бях булка почти преди 1 месец.Горе-долу бях нормално изглеждаща, но сега изобщо не се събирам в роклята, особено в бюста. Вече всички сме понапълняли и с коремчета.
Виж целия пост
# 239
Аз днес се огледах в една витрина докато вървях и умрях от смях Crazy Ма пък хората ми се радват, а и всички бременни си имат своя чар. Така че няма как да не си хубава булка Milenita
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия