Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са промените в тялото след раждането?
Как се чувства бебето в утробата?
Какво е усещането по време на 3D преглед на бебето?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са промените в тялото след раждането?
-
Как се чувства бебето в утробата?
Бебето в утробата може да усети емоциите на майката. Психическото състояние на майката влияе върху нероденото дете. Невроните могат да предизвикат контракции, които по това време не са много желателни. Следователно е важно майката да се стреми към положителни емоции по време на бременност и да избягва стресови ситуации.
-
Какво е усещането по време на 3D преглед на бебето?
Цената за 3D преглед на бебето може да варира в зависимост от клиниката. Важно е да се уточни цената предварително. За ползите и необходимостта от 3D преглед, можете да се консултирате с наблюдаващите ви лекари. За запис на 3D прегледа обикновено се използва касета, а в някои случаи и DVD. Важно е да обсъдите това с клиниката преди прегледа.
-
Какво е мнението за училището за бременни?
-
Какви са общите възприятия за свекървите?

...А то нищо и никакъв сироп за кашлица, бонбонки за смучене и Папаверин, да не би от кашлицата да ми се предизвикат силни контракции. Ама аз наплашена, чела какво ли не във форума и рев, рев, не могат да ме успокоят вкъщи. Докато 2ма гинеколози не потвърдиха, че това са пълни глупости и да си пия лекарствата не спрях да плача. Сега ми е смешно чак, ама тогава беше 

Но да е живо и здраво бебето
Дано и ние заминем на море тази седмица, че още не сме резервирали хотел и да не се окаже, че няма места. Като гледам коремчето ти колко е порастнало се успокоявам, мислих, че само моя расте толкова бързо.
Търсих си цял бански, всички ги изпълвам в корема и не ми покриват гърдите. Харесах 1, който ми е по-голям и е подходяш, но не се възприемам нещо. Много съм напълняла и откачам.
Уж килата не са много, но имам страшно издуване.
Днес не успях да дойда, че бях много изморена и съм поспала повечко.