Инвитро/Икси на 40 (и) + Инвитро/Икси с ИЯР- тема 15

  • 45 131
  • 743
# 255
Точно това се чудя,  защото след като ми сложиха хоромона в събота 15.30 ч и принципно се счита,  че овулацията е след 36 ч,  редно беше понеделник и на ме да ми е 0 ден,  а реално тя ми каза,  че неделята ще е 0 ден и вечерта в неделя да започна утрогестана,  когато най-вероятно фоликула не се беше спукал,  ако въобще се е спукал де с този нисък прогестерон.
Виж целия пост
# 256
Кupu много странно, че тригера си го сложила в 15.30 ?
Аз винаги съм слагала вечер между 21-22.30 в точно определен час спрямо часа за пункция.
Виж целия пост
# 257
Аз съм слагала тригер преди пункция между 22.00 и 23.00 ч.,  а при ЗЕТ - между 15.00 и 17.00 ч.  За пункцията е ясно защо е тогава, но за ЗЕТ не съм питала Thinking
Виж целия пост
# 258
Кири, обади се на спешния и поискай да й предадат. Дали да не отложиш.

Или послушай вътрешния си глас.

Аз се оказах в подобна ситуация. Не за трансфер. Отне ми време да загрея, защото не го очаквах. Но претупване, триаж на едни и приоритизиране на други пациенти е факт там, за мен категорично.

Успех ви желая и на двете с Вел! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 259
Кupu много странно, че тригера си го сложила в 15.30 ?
Аз винаги съм слагала вечер между 21-22.30 в точно определен час спрямо часа за пункция.
Тя е на ЕЦ и няма пункция, не е толкова съществено таймирането. Аз също сложих тригера след прегледа към 18-19 ч. в четвъртък и в събота следобяд започнах с кринона. От неделя поставях сутрин.
Виж целия пост
# 260
Момичета ако някоя от вас е местила замразени ембриончета от Надежда в друга клиника може ли да ми пише. Интересува ме каква е процедурата (с новата клиника ли се говори първо), колко се плаща за самото преместване, всичко наред ли е било с ембрионите (в смисъл дали са се размразили и дали е настъпила бременност).... И каквото се сетите полезно... Реших да предприема тази крачко, но вътрешно имам притеснение дали всичко ще е наред с ембрионите и дали самото преместване няма да им се отрази негативно... Благодаря ви☺️
Виж целия пост
# 261
Здравейте! Предстои ми стимулация и в схемата ми е включен Мериоферт 75 и 150. На някой да му е останал? Simple Smile
Виж целия пост
# 262
Дами, някоя от вас била ли е на Естрофем преди пункция да сподели как са се развили нещата на самата пункция. Притеснена съм, че когато се приема Естрофем цифрата на естрадиола не е реална. Как тогава нацелват да има или няма пункция? Вече веднъж го играх този мач и при естрадиол 280, 2 фоликула и огромното ЛХ 47 не се извади нито 1 яйцеклетка. А това ЛХ не би ли трябвало вече даже да я е изпържило, но поне да я извадят...
Виж целия пост
# 263
нищо не пържи лх-то.
по-вероятно са се спукали.
Виж целия пост
# 264
Дами, някоя от вас била ли е на Естрофем преди пункция да сподели как са се развили нещата на самата пункция. Притеснена съм, че когато се приема Естрофем цифрата на естрадиола не е реална. Как тогава нацелват да има или няма пункция? Вече веднъж го играх този мач и при естрадиол 280, 2 фоликула и огромното ЛХ 47 не се извади нито 1 яйцеклетка. А това ЛХ не би ли трябвало вече даже да я е изпържило, но поне да я извадят...
Кога ще ти е пункцията?
Относно Ф, моите се пукат при ЛХ-40 на ЕЦ без медикаменти.
Виж целия пост
# 265
Мен обикновено ме преглеждат преди пункция и чак тогава я правят. Тогава ме прегледаха и фоликулите бяха там. Освен да са се били прясно спукали и да не е личало още.
Това са ми хормони от февруари. Сега е друго положението. 1 фоликул 14-15 мм. и 1 малък 9 мм. Естрадиол 388, ЛХ 25. Бих Цетротид и пункция в събота. Естрадиолът изглежда добре, но и докторката потвърди, че при прием на Естрофем не е реален. И с този малък фоликул ... сигурно пак нищо няма да извадим.
Виж целия пост
# 266
Bobby, каква е идеята да пиеш естрофем като ще правиш пункция?
Виж целия пост
# 267
Супер, и аз съм на пункция в събота тъкмо ще можем да се запознаем на живо. Стискам палци и при двете ни всичко да е на ред. То и аз съм с 1Ф на ЕЦ без никакви медикаменти бих вече цитротида, а хориомона ми е за 22,30ч. направо се учудих, че вече имат в болницата хориомон. При мен малко беше голям Ф 19мм., затова трябваше да видим хормоните да не ми е скочило ЛХ-то, но все още бива само малко се е покачило, сега е ЛХ - 8,85 и Е2 - 291,20, казаха ми за лигавицата, че е много добра като състав и дебелна 8мм.
Ама твоите Ф не са ли малки за пункция, мен във вторник ме върнаха Ф беше 14мм.
Виж целия пост
# 268
Момичета, пожелавам успех. Ще стискаме палци всичко да е наред. Flowers Four Leaf Clover Heart
Виж целия пост
# 269
Не знам. Grinning Отидох на 2ри ден и доктора предложи да направим стимулация. Пуснах хормони обаче изскочи много високо ФСХ (което според мен дължа на 7 инжекции Декапаптил за махане на ЗФ от предния цикъл). И тогава ми изписа Естрафем 3х1. Четох в интернет, че при високо ФСХ приемът на естрофем заблуждава организма и той намалява производството на ФСХ, защото си мисли че естрогените растат и няма нужда да бълва толкова ФСХ.
Пепита, ти при кой доктор си? Тук идва другото ми притеснение. Няма моя доктор да ми прави пункцията. За първи път.
Стискам палци. Трябва да видим как ще се разпознаем. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия