Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 27

  • 47 165
  • 744
# 495
Изтеглих и другите и ще пиша повече Grinning Извинявам се да объркването си.
Виж целия пост
# 496
И аз ги изтеглих, ще ги почвам утре с английски субтитри като няма други, че днес си довършвам Атийето.
Виж целия пост
# 497
Изгледах Defending Jacob. Прекрасно заснемане, любими актьори, които играят великолепно! Има ли прочели книгата? Интересно ми е:
Скрит текст:
Ясно е, че заглавието е "Защитавайки Джейкъб" и фокусът е именно върху това. Но няма как да не ме човърка все пак виновен ли е, или не. В сериала тълкуванията могат да са правилни и в двете посоки. Това, че дядото инициира признание и самоубийство, не означава, че всъщност педофилът не е виновен. Интересно ми е в книгата дали не е по-категорично загатнато.
Виж целия пост
# 498
Изгледах Defending Jacob. Прекрасно заснемане, любими актьори, които играят великолепно! Има ли прочели книгата? Интересно ми е:
Скрит текст:
Ясно е, че заглавието е "Защитавайки Джейкъб" и фокусът е именно върху това. Но няма как да не ме човърка все пак виновен ли е, или не. В сериала тълкуванията могат да са правилни и в двете посоки. Това, че дядото инициира признание и самоубийство, не означава, че всъщност педофилът не е виновен. Интересно ми е в книгата дали не е по-категорично загатнато.
Аз първо четох книгата, а после гледах сериала. Изнадващо за мен сериалът ми хареса, а това се случва много рядко, ако първо съм чела книгата. Който иска да я прочете, да не гледа скрития текст.
Скрит текст:
В книгата не остава никакво съмнение дали Джейкъб е виновен. Краят на книгата и филма се различават малко, но това по никакъв начин не ме подразни.
Виж целия пост
# 499
Пуснали са 2 епизода на Фарго, сезон 4, за който го следи.
Виж целия пост
# 500
Благодаря ти ОРИОН, бях забравила.
Виж целия пост
# 501
О, страхотна новина! Благодарности и от мен. Как ми се иска Оханзи да се завърне.
Виж целия пост
# 502
На Пазителите (Watchmen) ще пускат ли втори сезон?
Виж целия пост
# 503
На Пазителите (Watchmen) ще пускат ли втори сезон?

Не. Търсят някой, който би искал да продължи сериала, но засега няма. Оставили са си отворена вратичка обаче - можело, някога си, с други продуценти.
Виж целия пост
# 504
Жалко... тъкмо ми стана интересно
Виж целия пост
# 505
iveto_11, благодаря още веднъж! Ще пробвам задължително и Secrets and Lies!
Oryon, благодаря и аз за напомнянето за Fargo!

Фенове на Succession има ли? Изгледах 1 серия, чудя му се още да продължа ли..
Виж целия пост
# 506
гледай, добър е. даже втория сезон е по-добър от първия.
Виж целия пост
# 507
И за мен е много добър сериал!
Виж целия пост
# 508
Защо Фарго сезон 4 го няма в HBO GO?
Виж целия пост
# 509
Защо Фарго сезон 4 го няма в HBO GO?

Съжалявам, не знам. Аз гледам в торентите.

Един лек сериал да препоръчам - All Creatures Great and Small. Става дума за млад ветеринар, който тепърва пробива на село в Йоркшир. По любима на англичаните книга е.

https://www.imdb.com/title/tt10590066/reference

Участва и Даяна Риг (Оленна Тайрел от Игра на тронове), за съжаление това е една от последните ѝ роли, защото наскоро почина. Sad

Кадър от сериала, в който играе благородничка, собственик на много разглезен и охранен пекинез:

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия