Избор на сушилня - Тема 15

  • 44 169
  • 724
# 270
Аз веднъж я пуснах на функцията за по-малък шум, ама много разлика не намерих / АЕГ е/ - само дето програмата се удължи. Не съм повторила.
Виж целия пост
# 271
Нашата е нова Мийле и е доста шумна, по-шумна е от Бекото, не го очаквах от нея. Но новата е с термопомпа, може от това да е разликата.
Ако сега купувам, бих взела без термопомпа.
Виж целия пост
# 272
Нашата е нова Мийле и е доста шумна, по-шумна е от Бекото, не го очаквах от нея. Но новата е с термопомпа, може от това да е разликата.
Ако сега купувам, бих взела без термопомпа.
И моето Miele сушилня е като трактор уж 65 децибела . Иначе пък пералнята е най-безшумната, която съм имал - 46 децибела.
Виж целия пост
# 273
Ще сменяме старата машинка. Още си работи чудесно, но вече е на доста години. Тъкмо се бях насочила към Миле в термопомпа и papi6 ме разколеба Laughing
Виж целия пост
# 274
Ще сменяме старата машинка. Още си работи чудесно, но вече е на доста години. Тъкмо се бях насочила към Миле в термопомпа и papi6 ме разколеба Laughing

Аз съм с Миле и съм много доволна. Тази ми е трета сушилня и мога да кажа, че е най-тихата от трите. Държа я в коридор и като затворя вратата, въобще не се чува, за разлика от старите. Те бях малко по-шумни!
Виж целия пост
# 275
Ще сменяме старата машинка. Още си работи чудесно, но вече е на доста години. Тъкмо се бях насочила към Миле в термопомпа и papi6 ме разколеба Laughing
Те си работят добре просто са шумни като повечето с термопомпа, има някакви топ модели на Бош за 2 бона, към 60-62 децибела, но са с проблемния "самопочистващ се" кондензатор.
Виж целия пост
# 276
Аз съм с Миле и съм много доволна. Тази ми е трета сушилня и мога да кажа, че е най-тихата от трите. Държа я в коридор и като затворя вратата, въобще не се чува, за разлика от старите. Те бях малко по-шумни!
Какъв модел е?
Сегашната също ми е Миле, дъртичка, но тиха. Нямам забележки, освен че повишава влажността в апартамента, явно вече уплътненията сдават багажа.
Виж целия пост
# 277
Ето тази:
https://www.tehnomix.bg/sushilnya-miele-twf-500-wp-edition-eco
Виж целия пост
# 278
Ще сменяме старата машинка. Още си работи чудесно, но вече е на доста години. Тъкмо се бях насочила към Миле в термопомпа и papi6 ме разколеба Laughing
Те си работят добре просто са шумни като повечето с термопомпа, има някакви топ модели на Бош за 2 бона, към 60-62 децибела, но са с проблемния "самопочистващ се" кондензатор.
Здравейте, бихте ли ми казали какви проблеми има BOSHC?
Виж целия пост
# 279
Не знам защо ги набеждавате?
Сушилни с и без самопочистващ се филтър' ходят' на профилактика. Зависи от дрехите, от интензивността на използване.
Аз съм с такава, но Сименс и съм много доволна, снаха ми е с Бош - също.
Виж целия пост
# 280
Не знам защо ги набеждавате?
Сушилни с и без самопочистващ се филтър' ходят' на профилактика. Зависи от дрехите, от интензивността на използване.
Аз съм с такава, но Сименс и съм много доволна, снаха ми е с Бош - също.
Според мен не е нормално нови скъпи уж реномирана марка сушилни на по 2-3 години да трябва да се носят в сервиз на профилактика всяка година. Поне 5-6 години, ако работят без проблем добре, но от темата и от Youtube разбирам, че Бош имат проблем с това.
Виж целия пост
# 281
Колко пъти съм "споделяла",че за самопочистващите се сушилни има препарат за профилактика и не е "задължително" да се носят в сервиза?
Виж целия пост
# 282
Artemida, от сервиз ли се закупува този препарат за профилактика, как се казва и къде се поставя в самата сушилня?

Колко пъти съм "споделяла",че за самопочистващите се сушилни има препарат за профилактика и не е "задължително" да се носят в сервиза?
Виж целия пост
# 283
Да,аз купувам препарата от сервиз,не се продава в магазините.В минали теми,в мои постове и около тях ще намерите снимка, а инструкция за употреба има в кутията на препарата.Сервизите го поръчат от дистрибутора на Бош за БГ по кат.номер Article 00311829.
Виж целия пост
# 284
Препарат за почистване на сушилня .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия