Biologique Recherche

  • 47 294
  • 385
# 75
Здравейте!
От около месец изпробвам марката BR. Използвам млякото Lait E.V., p50 pigm 400 серумите placenta, amniotique и oligo- proteins marines, както и крема Placenta. Кожата ми беше изключителнл суха и мога да кажа със сигурност, че вече я чувствам по хидратирана. От около 2 седмици вместо пъпчиците и петнаха по бузите да се скрият започнаха да излизат още повече, дали това е нормално? Видях, че лосиона съдържа ниацинамид, а той би следвало да има тн период на ‘пречистване’. Възможно ли е да е такъв периода и въобще ско има такъв колко време продължава?

При мен имаше период в началото в който имах нещо като обрив... много се бях притеснила, но козметичката ми каза, че не е повод да спирам продуктите. Така и направих и сами изчезнаха пъпките.

Най-добре направете консултация със специалиста, който е подбрал подходящите за Вас продукти Simple Smile
Виж целия пост
# 76
Здравейте!
От около месец изпробвам марката BR. Използвам млякото Lait E.V., p50 pigm 400 серумите placenta, amniotique и oligo- proteins marines, както и крема Placenta. Кожата ми беше изключителнл суха и мога да кажа със сигурност, че вече я чувствам по хидратирана. От около 2 седмици вместо пъпчиците и петнаха по бузите да се скрият започнаха да излизат още повече, дали това е нормално? Видях, че лосиона съдържа ниацинамид, а той би следвало да има тн период на ‘пречистване’. Възможно ли е да е такъв периода и въобще ско има такъв колко време продължава?
Agleu mama има едно видео за това как да различим обрив от изчистване. Консултирай се и със специалист на BR
Виж целия пост
# 77
Здравейте, аз използвам продуктите на марката от скоро и след като не видях особен резултат след 5-6тата седмица (даже по-скоро стана по зле) , реших да сменя салона и да ми направят диагностика за втори път. В първия салон представителката не ми пипна лицето, изписа ми някакви продукти на бързо като ми обясни, че в интернет има много клипчета, на които мога да видя как се използват продуктите.
След като смених салона попаднах да много готини жени, които ми предоставиха  цялата информация по нормален начин, така че човек да не се изгуби в цялата им рутина. Освен това ми казаха, че половина продукти, които съм ползвала до сега въобще не са били за моята кожа, както и че зеленият серум (oligo) въобще не трябва да се смесва с други серуми.
Сега след като използвам явно вече правилните продукти по правилен начин, усещам кожата ми по съвсем различен начин, някак си по-хидратирана и по- озарена,
Виж целия пост
# 78
Остава да кажете салона, от който сте доволна кой е и за кой град става дума...Аз не се осмелявам още, само чета тук темата
Виж целия пост
# 79
Здравейте, аз използвам продуктите на марката от скоро и след като не видях особен резултат след 5-6тата седмица (даже по-скоро стана по зле) , реших да сменя салона и да ми направят диагностика за втори път. В първия салон представителката не ми пипна лицето, изписа ми някакви продукти на бързо като ми обясни, че в интернет има много клипчета, на които мога да видя как се използват продуктите.
След като смених салона попаднах да много готини жени, които ми предоставиха  цялата информация по нормален начин, така че човек да не се изгуби в цялата им рутина. Освен това ми казаха, че половина продукти, които съм ползвала до сега въобще не са били за моята кожа, както и че зеленият серум (oligo) въобще не трябва да се смесва с други серуми.
Сега след като използвам явно вече правилните продукти по правилен начин, усещам кожата ми по съвсем различен начин, някак си по-хидратирана и по- озарена,

Как ви казаха да ползвате зеления серум?
Виж целия пост
# 80
Здравейте, аз използвам продуктите на марката от скоро и след като не видях особен резултат след 5-6тата седмица (даже по-скоро стана по зле) , реших да сменя салона и да ми направят диагностика за втори път. В първия салон представителката не ми пипна лицето, изписа ми някакви продукти на бързо като ми обясни, че в интернет има много клипчета, на които мога да видя как се използват продуктите.
След като смених салона попаднах да много готини жени, които ми предоставиха  цялата информация по нормален начин, така че човек да не се изгуби в цялата им рутина. Освен това ми казаха, че половина продукти, които съм ползвала до сега въобще не са били за моята кожа, както и че зеленият серум (oligo) въобще не трябва да се смесва с други серуми.
Сега след като използвам явно вече правилните продукти по правилен начин, усещам кожата ми по съвсем различен начин, някак си по-хидратирана и по- озарена,

Как ви казаха да ползвате зеления серум?

Да не се смесва с други серуми; това бил единственият серум, който трябва да се използва самостоятелно. Аз лично го използвам само вечер и след него веднага нанасям хидратиращ крем
Виж целия пост
# 81
Аз ползвам него, в момента самостоятелно, но консултантката ми каза, че трябва да го смеся с още един.
Виж целия пост
# 82
Здравейте, искам да попитам знаете ли марката да прави някакви промоции?
Също така предлагат ли някакви по-специални кутии за Коледа? ( имам предвид да си избере човек сам продукти, но да му ги опаковат в красиви подаръчна опаковка? )

Също така само два околоочни крема ли има марката и имате ли отзиви за тях?
Виж целия пост
# 83
Здравейте, искам да попитам знаете ли марката да прави някакви промоции?
Също така предлагат ли някакви по-специални кутии за Коледа? ( имам предвид да си избере човек сам продукти, но да му ги опаковат в красиви подаръчна опаковка? )

Също така само два околоочни крема ли има марката и имате ли отзиви за тях?
Не знам за промоции, единствено имам корпоративна карта за отстъпка 10%. Бяха ги канили в офиса да ни правят процедури и тогава ни раздадоха поименни карти.
Виж целия пост
# 84
В каква фирма работите? Интересно козметична процедура в офиса Simple Smile
И какви са условията за тази карта?
Благодаря предварително

Здравейте, вече съм напълно сигурна, че има разлика в цените на продуктите в различните салони, които предлагат марката, което много ме издразни. Супер несериозно е за марка, която има претенции да не е достъпна навсякъде..
Виж целия пост
# 85
Не съм изненадана.Купувала съм от един салон в София и от един в Скопие, Македония.Цените бяха еднакви,но македонката беше много по-подготвена за продукта и много подаръци ми направи.А тук,ако ходиш за първи път и не те познават в салона,са леко незаинтересовани.
Виж целия пост
# 86
Здравейте, вече съм напълно сигурна, че има разлика в цените на продуктите в различните салони, които предлагат марката, което много ме издразни. Супер несериозно е за марка, която има претенции да не е достъпна навсякъде..
Може ли да напишете в кои салони са били по-добри цените.
Виж целия пост
# 87
В каква фирма работите? Интересно козметична процедура в офиса Simple Smile
И какви са условията за тази карта?
Благодаря предварително
В ИТ фирма. Нямам идея какви са условията, вероятно шефовете са я издействали.
Иначе за разликите в цените не мисля, че може да вините бранда.
Виж целия пост
# 88
Цените в салоните в малките градове са по-ниски. Уверяваха ме, че навсякъде са еднакви, но не са. Разминават се с 2-5-10 лева, но има разлики.

Виня марката, тъй като уж цените уж ги контролират и трябва да са фиксирани. Допускайки тук всеки да си прави каквото си иска вредят на името си. Все пак имат доста голяма конкуренция в козметичния бранд.
Виж целия пост
# 89
Всеки салон може да си слага надценки. Те няма как да контролират цените на всяко салонче по света. С всяко нещо е така, не виждам защо тук да има изключение.
Някой има ли ходене до представител, да провери крема Placenta дали като има нова формула, има и нова цена? Сега се казвал Iso Placenta. Досега това им беше най-евтиния крем - 80лв. Интересно ми е сега на каква цена е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия