Въпреки, че още не съм от работещите и ми остават още 2 седмици "майкински" живот
Като се сетя, че и моите колеги ме подготвиха колко работа ще имам. Не знам дали въобще ще ми оставят време да си поема малко дъх
Малко ми е притеснено как ще се справя, защото тя до сега един памперс не е сменила. За това и казах, че ако не дойде поне 2-3 пъти да поседи с нас, няма да й дам да гледа Маги
Така, че сега ще дойде още 2 пъти и това ще е.

Хубаво да си починете и да се нарадвате на бебчетата.
.Затова радвайте се на моментите заедно с малките бонбонковци,а работното време докато се обърнете ще е свършило вече 



(че ние се приспиваме на ръце). През другото време изобщо не я иска, от което съм супер доволна.




Хайде на новата работна седмица
Дес,ами права си относно посещаемостта през уикенда.Аз не само 4е не се разписвах в теми4ката ни през по4ивните дни,ами дори и не поглеждах в нея
Папка към 3ч. през нощта и в 5 ,малко след като съм излязла,се е събудила и размрънкала
.Първите ми дни на работа предната седмица ДАри се будеше към 5 без нещо и това ме устройваше перфектно,но- явно е било слу4айност 
Ама дано малката ти е по поспалива от моята,че ние нощем се кърмим през час- два и аз съм все недоспала
Ама посвикнах вече,кво да правя
Напоследък нали и горните зъби ни натиснаха,обаче вече има резултат - единият излезе другият прозира(да не кажа че почти е пробил
)
Малката спи през нощта,само веднъж ми се буди,но пък издава страшни звуци в съня си.Чувствам се понякога като в зоопарка
Явно с4ита това за изгубено време
Ето - от сутринта към 5 инещо се е разбудила от корем4е и....до сега има събрани по-малко о т 4ас сън
Като си дойдох - ми се хили
Аз на нейно мястро права ще заспя,а тя....
Дневният сън, когато бяхме на вашата възраст, също така беше както го обясняваш, но с течение на времето се получи някакъв режим.Абе силно казано е режим защото всеки ден е различен при нея,обаче вече доста време на обяд заспива към 12:30-13 и се буди към 15ч. като има едно будене да похапне малко
Както казах всичко е относително при моето дете,защото днес спа по малко от час и сега си играем.Хремава е от зъбите и май това е причината да се събуди днес толкова рано 

.ТЯ в леглото си седи само нощем- като я сложа приспана след банята,та до въпросното събуждане към 3 ч
.От там нататък остава на спалнята- ставам аз- ляга тя
През деня обитава хола.Седи на дивана
. Няма някаква философия... когато се събуди бебо, пробваш да го преспиш без да го храниш. Ако не заспи до 30на минути му даваш папкане и след една седмица пробваш пак. Без рев няма да мине. Аз лично щях да се предам втората нощ, добре че беше баша му да издържи на мрънкането.

една вечер казах майната му не мога да го отуча, плюс това тръгнах на работа и това безсъние ми дойде много и го нахраних порядъчно, детето заспа и стана в 8 ... и от тогава до сега си става по веднъж хапва и заспива веднага... 
Честита годишнина! Много здраве, усмивки с малкото съкровище и не спирайте да се обичате!
Вярно е,че нощем спи, буди се по 1-2 пъти от 8,30 до 8,30-9 сутринта, но през деня спи по 40-60 мин и после по около час и половина е будна. И така пак.... Ако легна след обяд с нея да спя, няма проблем ,спи си по около 2 часа. velmar, ако можеш, пробвай така! А работата ти е супер! Само ранното ставане е кофти, но с бебочествота ще се нагодите, а и свеки дано да свикне с реда и начина ти на гледане.Не спирай да изискваш!
Аз прибягвам в краен случай до майка ми, иначе бебка в кошницата и с мен!Но работата ми го позволява, затова!
! Когато се оженихме си правех планове за първата ни годишнина, но бебко беше на 11 дни и си останахме тримката вкъщи. Само кумовете се сетиха за нас
.Препоръчани теми