Турско име за момиче.

  • 30 591
  • 139
# 60
Още няколко предложения към авторката - Есин, Ирем, Седа, Сема, Сибел
Виж целия пост
# 61
Аз се сетих за имена Зейнеп и Лейля.
Виж целия пост
# 62
Бих посъветвала авторката да избере имена с ясно звучене и изписване.
Ирем може да бъде бъркано с българското Ирен.
Елиз ми харесва, защото звучи близко до Елиза. Има вероятност да се налага поясняване с или з в края, но като цяло няма да се бърка много.
Сибел и Амира също звучат добре и на български и нямат варианти за объркване.
Какво ще кажете за Билге и Джансу?
Виж целия пост
# 63
Джансу на мен ми звучи много хубаво.
Виж целия пост
# 64
Приятелки кръстиха децата си Джансу, Амира,Елиф, Едже, Елис, Мелек, Лейля, Елиса, Мелиса и няма как тези имена 😀
Виж целия пост
# 65
Боровинка, а хареса ли ти някое от останалите предложени имена в темата? Стеснява ли се кръгът, или още няма фаворити?
Виж целия пост
# 66
Берна
Берен
Дамла

Алия
Аида
Последните две са арабски,ударението е на последната сричка.
Могат да минат и за интернационални.

Виж целия пост
# 67
Здравейте, тъй като не мога да харесам турско име за дъщеря си, споделете имената на вашите или на познати.Smiley
Виж целия пост
# 68
Масал 🙂
Виж целия пост
# 69
Ширин и Икбале. Това са двете ми познати, които носят турски имена.
Виж целия пост
# 70
Ние сме българи, ама все пак мога да "ударя едно рамо" с турски имена, които ми харесват - Елиз, Мелиса, Дерия, Сема.
Виж целия пост
# 71
Семра, Тезджан, Амая.
Виж целия пост
# 72
Имам син, но за момиче харесвам Хюлия,  Нарин, Нермин.
Виж целия пост
# 73
Имах съученички Джейлян и Елда (означава войн)
Иначе ми харесват Айлин, Амира, Селима, Шазия.
Виж целия пост
# 74
Дилара, Селин, Сибел, Дерен
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия