Секс без презерватив

  • 35 176
  • 407
# 120
Това Е манипулация, маскирана под 'изследване на граници', целяща нещата да се случат така, както иска манипулиращият, въпреки че манипулираният отказва.
За насилника гледната точка, ясно, е друга.

Вие жените, често не сте наясно какво искате. Нужно е някой мъж да ви насочи, защото иначе си тънете в невежество.
Нали имаш достатъчно ум да осъзнаеш разликата между
1. Не знам какво искам
2. Не искам това, за което ме притискаш
Щото познавам доста глуповати мъжлета, които редовно приемат 2 за 1.
Виж целия пост
# 121
Ама те и мъжете предпочитат да не се морят много. Ако може да легнат по гръб и жената да се труди. Да не си въобразявате, че е като в порното. Да стоят на един крак, да придържат 50-60 кг жена във въздуха достатъчно разкрачена, че камерата да може да ѝ направи вагинален преглед, и да клецат половин час.

П.п. За мен темата си е пързалка, ама реално при такива здравословни проблеми някой да се счита за достатъчно здрав, че да не се е задействал по лекари, говори по-скоро за обратното на хипохондрия.
Виж целия пост
# 122
Флейм, давай! Откак взех Рижко, съвсем не търпя идиоти. А с такава куха глава е съвършено невъзможно сексът да е дори на ниво 'е, г/д стаа', камо ли по-високо.
Виж целия пост
# 123
Чайте малко, аз се шокирах. Искате да кажете, че вас ви питат преди секс дали искате с презерватив или без ?
Виж целия пост
# 124
Да, представи си... Освен ако не сме в дългогодишна връзка и на противозачатъчни, или не работим за бебе.
Виж целия пост
# 125
Презерватив не подлежи на договаряне. Със.
Както бяха превели един лаф на проститутката от 'Шотландски боец' - Без гума няма да ми чуеш албума.
Виж целия пост
# 126
Joy
Флейм, давай! Откак взех Рижко, съвсем не търпя идиоти. А с такава куха глава е съвършено невъзможно сексът да е дори на ниво 'е, г/д стаа', камо ли по-високо.

Хахаха, имам котка и аз. За по-сигурно и куче имам. Даже няма нужда аз да си правя труда да ги разкарвам, то моето 30+ кг говедо ги плаши Joy
Пък и знаеш ли колко са внимателни мъжете, когато нещо голямо с много зъби, което може да им прегризе гърлото за 1минута, седи и ги гледа лошо? Joy Joy Даже ексхибиционистите, в горната част на Борисова, си държаш шлиферите загърнати.

GospodinD, моля ти се, ходи си работи.
Виж целия пост
# 127
Ще държат шлиферите, ами, то това има много наденичкоподобна форма, ще стане объркване дори с добро куче Joy
Виж целия пост
# 128
За проститутките разбирам. Там дори и аз бих ползвал презерватив.

Еми, благодаря, че ме образовахте. Не знаех, че има и такива жени дето без гума не дават да им чуеш албума. Дорбе, че не съм попадал на такива. Айде отвам да спортувам в залата.
Виж целия пост
# 129
Добре, че в реалността има и нормални мъже, че във форума трагедията е пълна и повсеместна.
Виж целия пост
# 130
Божке, зала... Ясно, той пичът не е умен, ама монтирал малко плочки и вече е мега якия. ЖДНБ.
Виж целия пост
# 131
Ще държат шлиферите, ами, то това има много наденичкоподобна форма, ще стане объркване дори с добро куче Joy

Хахахха, ама аз не се шегувам даже. Веднъж попаднах на 1 там полуразголен, дето си играеше със себе си, а понеже моето догго реагира агресивно, когато се уплаша или се стресна, спрямо обекта, който е продиктувал тези емоции у мен, се получи интересно - злобно лаене и стрелкване в посока на разголения обект, едно бързо обличане и беж крачета да ме няма. Избяга човекът. Не знам дали успя да си се довърши или му развалихме рахата... Joy
Виж целия пост
# 132
За проститутките разбирам. Там дори и аз бих ползвал презерватив.

Еми, благодаря, че ме образовахте. Не знаех, че има и такива жени дето без гума не дават да им чуеш албума. Дорбе, че не съм попадал на такива. Айде отвам да спортувам в залата.

Чакай да те образовам още малко. Не само проститутките пренасят болести. Дори девственица може да ти лепне гъбички. Ай тичай до лабораторията сега.

Жената може и да дава без гума, но трябва първо да я питаш. Не директно да я намушиш...

п.п. За памперсите що не ми отговори? Или нещо ти приседна? То и с гума може да се забременее, ама без гума е още по-вероятно.
Виж целия пост
# 133
Бе не му разваляй сега възбуденото настроение с памперси. Човеко отива в залата след работа. Това да бачкаш, да тренираш и да правиш секс е много сложно, малко сме, дето се справяме.
Виж целия пост
# 134
Добре, че в реалността има и нормални мъже, че във форума трагедията е пълна и повсеместна.
Баси, а аз се имах за почти нормален..... Simple Smile Ама ми се разбиха мечтите.
Иначе не му се връзвайте на човека, явно няма достатъчно опит и морето му е до колене. Като пие 1-2 месеца два-три вида антибиотици и пълно полово и ръчно въздържание за периода, ще си промени вижданията за гумите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия