Енгин Акюрек в "Дъщерята на посланика". Нови и стари проекти – Тема 397

  • 42 998
  • 738
# 465
Марта Two Hearts интересен въпрос Satisfied
Разлика от 9 години имат двамата ни синове, ако не беше големия малкия нямаше да го има Rage
Толкова огромно желание и постоянно мрънкане за брат беше, че не издържах на решението да няма второ след тежкото първо раждане. Като ни ядосваше малкия го прехвърлях на големия с думите - като толкова го искаше сега се оправяй Satisfied
Виж целия пост
# 466
Аз познавам  семейства при които второто дете си е било планирано с определена разлика в годините.
Идеята ми беше, че вторите или третите деца се раждат независимо какво мислят първите.  Това си е в реала.
Да се върнем във филма.
Защо сега е тази истерия на Наре, че Санджар ще има дете от Менекше.  Той не е бил баща на нейното дете цели 8 години, но това не е било негово решение - а нейно. И ако не беше станал инцидента с Акън, Санджар никога нямаше да знае, че има Мелек. Тя си е негова кръв и плът.
Сега това дете, което ще има от Менекше също ще е негова кръв и плът, но той няма да обича по-малко Мелек.

Прекалено СЦ "замотаха"  този казус, в анонса пък намесват детските чувства и лично на мен това започва да ми нагарча....
Тайно се надявам, че няма да направят така, че Мелек да бъде разстроена, оттам да бяга и да последват тъпи и банални неща.
Това дете преживя ужаса да види лежащия в кръв Акън, който смятаха за мъртъв.
Това дете преживя ужаса да го обвиняват в нещо лошо.
Първата среща с баща му също не беше от лицеприятните /присъства на разправиите между възрастните/.
Преживя влизането на баща си в затвора, и заплахата от същото за майка си.
Усещаше кой го обиче в конака и кой не го обича /и то открито/.
Хайде сега нека му спестят катастрофи и отвличания, както и гадно поднасяне на новината за бебето.
Пак ще кажа това, което казах следобяд -


Цитат
Сега искам да видя доколко у нашите СЦ има такт, уважение и любов към децата. Начинът по който ще поднесат новината за бебето, което очакват Санджар и Менекшето.
Казвам поднесат, защото те двете са кукловодите. Те движат и карат да говорят своите герои.

 

Аниста Two Hearts
Виж целия пост
# 467


Здравейте и добро утро.
Днес е нашият ден. Да го подредим и довечера пред мониторите.
Успешен понеделник.
Виж целия пост
# 468


Добро утро момичета Two Hearts
Хубав и успешен ден!
Да пием по кафе и към задачите за днес!


Виж целия пост
# 469
Добро утро,



Закуска с тези сладури.Hearts

Да видим, какво са нагласили за Мелек.

Момичета, Hug

Приятен ден.
Виж целия пост
# 470


Да видим прегръдките докъде ще ни заведат.
На много въпроси чакаме отговори - кои ще видим довечера и доколко, предстои.
Виж целия пост
# 471
Прегръдките са едностранни. Но да видим първо ситуацията с Мелек.
Виж целия пост
# 472
Здравейте момичета!

Прочетох всичко което сте коментирали и Марианка  сложила в темата!




А аз искам да разбера бременна ли  е Менекшето или блафира пред Санджар?
Дано Наре не замине и не отнеме Мелек  от Санджар, или тя я настроила против него.
Очаквам всичко да коментирате в темата, защото аз не мога да го гледам. Разчитам на вас!
Пожелавам ви лек ден!
Виж целия пост
# 473


https://twitter.com/SefirinKiziDizi/status/1272450817228976129

Продължават да ни подгряват: Ще умра, но няма да наруша клетвата си!

А да видим...




Нещо се държим за ръце...



https://www.instagram.com/p/CBczEvJJySv/

От инстаграма на Джемре/Зехра:
Ние се върнахме у дома, ако сте свободни, ще дойдем при вас вечерта. Мисля, че сте свободни и ако не сте, бъдете, защото това са събития!

Допълвам си поста - да видим как правят дезинфекция на снимачната пощадка:










Виж целия пост
# 474


https://twitter.com/SefirinKiziDizi/status/1272450817228976129

Продължават да ни подгряват: Ще умра, но няма да наруша клетвата си!

А да видим...


"Bсяко нещо, което ни се случва, идва за да научим даден урок!................................................"
д-р Чери Картър-Скот, из "Ако животът е игра, това са правилата"

Някои си научават урока, а други, не.Клетви, клетви...
Виж целия пост
# 475
Това за клетвата, умирането и заканата да убиеш... Може да се поразсъждава по тази тема, ама сега съм по задачи...
Само да вметна нещо - " Голям залък хапни, голяма дума не казвай".  Защо, когато Санджар искаше да убие Акън имаше масова акция по възпрепятстване с всички позволени и непозволени средства, пък то сега същото желание има и у Наре, ама не само за един човек, а за цели 6 човека + " нероден Петко".
Виж целия пост
# 476










Ох, Атике и Неждет явно вече са се преселили в конака.
Да видим, кой на кого ще е човек???
 Неждет надявам се на Санджар... Нали му плаща заплата...
Виж целия пост
# 477


Какво ли си говорят Гюлсие и Зехра...

А Неждет, сигурно ще си изгуби заплатата...
Виж целия пост
# 478


https://twitter.com/SefirinKiziDizi/status/1272466979463536640

Дали Кахраман и плановете му ще продължат от мястото, където е спрял?

Голямо подгряване - пускам линкове:

1. https://twitter.com/SefirinKiziDizi/status/1272510369899122689
Йозлем Ялчънкая/Рефика - майката на Мюге и Гедиз: "Отдавна не сме заедно, толкова ни липсвахте!"

2. https://twitter.com/startv/status/1272491065266909191
От Есра/Мюге: "С нашия нов епизод ви очакваме в 20:00 ч. на екрана на Стар."




https://www.gecce.com/haber-iste-ekrana-donmesini-en-cok-istenilen-dizi

Днес приключи анкетата на gecce.com:

„Кой сериал очаквате най-много да се върне на екрана?“

Ето най-желания сериал за завръщане на екран?
"Дъщерята на посланика,  получи 34,3% от подадените гласове в анкетата и спечели първото място. Последва го "Твоят дом - твоята съдба" с 18,3%. Трето място в проучването "Вятърничав" зае с 17,4%.




Допълвам с едва нова снимка - екранни майка и дъщеря.
Виж целия пост
# 479


"Истинският творец може и трябва да прави само едно: честно да наблюдава реалният живот и талантливо да го изобразява!"
Ги де Мопасан, френски писател романист

Прави го. HeartС ролите си, които подбира и с разказите си, разбира се.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия