Енгин Акюрек в "Дъщерята на посланика". Нови и стари проекти – Тема 397

  • 42 998
  • 738
# 480


Канали за онлайн гледане - начало 20,00 ч.:

1.   https://www.startv.com.tr/canli-yayin
2.   https://canlitv.com/star-tv-izle
3.   https://www.canlitv.legal/star-tv-canli-1
4.   https://www.canlitv.video/star-tv-2
5.   https://www.canlitv.vin/star-tv-canli-3

Момичета, хаштага на 16 епизод е #SenGidersen /Ако си тръгнеш.

Ако рускините пуснат онлайн превод в ефир, обещават че ще има - ще сложа линка.

Ето го: https://vk.com/aveturk?z=video-91891564_456242178%2Fbfa0b4b47905 … pl_wall_-91891564
Виж целия пост
# 481

Цитат
#SenGidersen /Ако си тръгнеш.
Ще стана лош човек.

Как? Като стане попечител на Мелек?Да я отнема от Наре?

Ако я е взел в конака, някой "таен агент" може да е отвлякъл детето.

Ами ако самата Мелек е избягала......Това може да го направи, само заради оная злобната, бременна.Thinking
Виж целия пост
# 482


Момичета Two Hearts
Да имаме добър нет и дано рускините превеждат.
Слагам нещо докато се организираме да гледаме, че то може серията да е дълга и направо да започне. Не ни трябва озет 1 час.
А и сега няма реклами.


Скрит текст:


Както сама го каза "Ерата на Менекше" започва...
Я, какво спокойствие... По цял ден с пижамата, само ще капризничи, а другите ще трябва да ѝ изпълняват желанията...


Виж целия пост
# 483
Здравейте,дружки.Нареждам се и аз да гледам.
Марта,то по-добре нещо твърдо предложи,че както е тръгнало.....ще имаме нужда.Да видим къде ще ни метнат тази седмица?!...
Пожелавам ви приятно гледане и безпроблемен нет.
Виж целия пост
# 484


https://twitter.com/neslihanarabF/status/1272571926620393473

Клик в/у линка.
Арабите са страхотни - явно имат вътрешен човек, писахме за това.

В момента върви озета....
И реклами....
Виж целия пост
# 485
Нуше Two Hearts

Веднага се изпълнява, че има-няма 5 минути и сме  в монитора.


Скрит текст:

Виж целия пост
# 486
Аз ще ви чета само, ако епизода ме нерви ще го гледам по нататък 🙈 че с мойте хормони  🤰 не искам да се ядосвам допълнително, дано нещата за Санджар се нареждат. Неслихан/ Наре благодарение на фенките й ми става много противна, а жената няма вина 😒 на всички пожелавам без проблем нет и 🍿🍹
Виж целия пост
# 487
Привет! Започна ли излъчването с превода?
Виж целия пост
# 488
Привет! Започна ли излъчването с превода?

Още не, дават нещо като реклама на канала "Стар/Стар" и го повтарят до 1000 и обратно. Преди това 5 минути от предната 15 серия.
Виж целия пост
# 489


Хайде, на добър час...
Виж целия пост
# 490
Хади бакалъм Smile

Нареждам се и аз, дано не ми забива и дано не се изнервя Smile
Мерси за питието, ще ни е нужно повечко Rage
от мен и малко ядки
Скрит текст:
                      
Виж целия пост
# 491
Привет!
Зареждам се и аз.
Дано стане прекрасен епизод!
Виж целия пост
# 492


https://vk.com/aveturk?z=video-91891564_456242178%2Fbfa0b4b47905604727

Рускините са готови.

За Мари:
Катастрофата - Мелек излезе от багажника на колата, Каврук е излетял от колата.
Дават събитията от предния ден - Санджар руши хижата, Каврук го гледа.
Наре в банята, гледа личната карта на Мелек и отиде да я събуди.
Реклами...
Виж целия пост
# 493
Санджар потроши колибата.
Сега къде ще живее? Аз нали си го пращах  там.
А-а, развали ми сценария...
Виж целия пост
# 494
Санджар потроши колибата.
Сега къде ще живее? Аз нали си го пращах  там.
А-а, развали ми сценария...

Може да живее при мама в конака Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия