Енгин Акюрек в "Дъщерята на посланика". Нови и стари проекти – Тема 397

  • 42 998
  • 738
# 495
А защо Мелек е в багажника....?

Дали заговорът е само между Каврук и Мелек?
Виж целия пост
# 496


Марианка,благодаря ти много,
тук съм и чета!
Виж целия пост
# 497
добре, всички разбраха...
и така него го има...
Добре че е Елван
Виж целия пост
# 498
Нещо много мудно и тегаво върви...
Виж целия пост
# 499
Положението е





Мача е нервен FlushedHead BandHands Facepunch
Слагам още твърдо, щото на Марта няма да стигне Stuck Out Tongue Winking Eye

Скрит текст:
Виж целия пост
# 500

Мача е нервен FlushedHead BandHands Facepunch
Слагам още твърдо, щото на Марта няма да стигне Stuck Out Tongue Winking Eye

Скрит текст:
Ха ха, Араселия, поне да пийнем казваш, по- леко да понесем събитията Smile

При мен заби тотално, пишете какво става, никой линк не тръгва..
Виж целия пост
# 501
Аниста, мъка-а-, драма от всякъде 💔😭



Обезводнихме се от рев 😂
Виж целия пост
# 502


Ей така ще си изгледаме историята - без целувки...

https://twitter.com/t_tonv/status/1272611997654319107 - линк за Мари.

Момичета, според вас, бременна ли е Менекше.
Че тя направи обход на Мугла.... Цял поход.
Мръсница от класа - пак се цели в детето.
Виж целия пост
# 503
Момичета Two Hearts
Най-вероятно наистина Менекшето ще каже на Мелек и детето ще избяга.
Добре, че ще е невредимо, но началото на серията ще е явно  и края.
Дано дадат трейлър.
Все още се чудя тази другата кола дали е спряла и най-важното кой е бил в нея.
Залагам /и не знам какво, щото каквото и да заложа все губя/ че там ще е Кахраман.
Мелек ще бъде негова гостенка и хайде пак ще врътнат акциите - Марината срещу Мелек.
Ако не стане така - спирам да предполагам със залагане, че ще стана  "аверка" на посланика.
Ще има да си губим... И ще чакаме някой да ни помогне.

Мари Two Hearts работата стана такава, че да продължи поне още 50 серии.
Виж целия пост
# 504




А аз слагам снимки на Енгин с фенки!
Виж целия пост
# 505






Май Менекше навря Мелек в багажника.
Тръгна да търси помощ да помогне на Каврук.
Дано ни пуснат трейлър.
Виж целия пост
# 506
Мелек можеше да се сети за телефона на Каврук.
Обаче ще си мисля, че на Менекшето нищо, че е бременна ще ѝ се стъжни живота.
Виж целия пост
# 507
Мразя Менекшето до дъното на душата си!!!Това майка щяло да става!Много долна посттъпка с детето.И аз мисля,че тя набута Мелек в колата на Каврук.
Дано всичко гадно,което могат да измъдрят сценаристките,да и се случи!Че и отгоре!!!
Невероятни,неподражаеми Енгин и Неслихан!Епизодът на мен ужасно много ми хареса.Радвам се,че се върнаха на екран!
Виж целия пост
# 508
Мелек можеше да се сети за телефона на Каврук.
Обаче ще си мисля, че на Менекшето нищо, че е бременна ще ѝ се стъжни живота.


Каврук няма телефон.
Някой вярва ли още, че Менекше е бременна.
Халисе сигурно е в основата на измамната бременност в помощ с Яхя.
Халисе иска да си събере семейството в конака. Изключва Наре.
Според мен.
Виж целия пост
# 509
Успях да доизгледам края на телефона, след много нерви, епизода беше доста динамичен, с превод ще е много добре😊
Лека, момичета😘
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия