Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 28

  • 31 212
  • 747
# 195
Нямам обяснение, просто клиентка от днес, на около 40 и малко, българка.
Съчувствам й. Може да е кръстена на баба или др. родственица с чуждестранен произход и да я е наследила - имуществено, а и с име.
На моя колежка две от внучките й са кръстени на бабите си, но третата е на една пралеля бездетна, че да я предразположат...
Съжалявам, че го правя това предположение, но животът ни показва какви ли не ситуации и хора.
Виж целия пост
# 196
Хинко,около 40годишен
Виж целия пост
# 197
Ако питате мен, кръстена е на някой богат свако. Свако - Сваклин Simple Smile)
Виж целия пост
# 198
Хрисимир
Виж целия пост
# 199
Неси
Тоничка
Пифануша
Севина
Градимир
Загорка
Леман (жена)
Локреция
Любина
Глориян
Сладина
Федьомир
Славян
Розета
Тибиес
Благомилия
Анил (мъж)
Джили
Исусия
Ленна
Палмиро
Палма
Виж целия пост
# 200
Ай диос мио Laughing
Виж целия пост
# 201
Леман е турско име. Имах съученичка туркиня с това име.

Някои от тези имена вече ги написахте в предишен Ваш пост.

Палма не ми е странно. Палмиро сигурно е гръцко.

Локреция съм го срещала изписано с "у". Латинско име е.

Тубиес е форма на Тобиас - библейско име, от Стария завет. Означава "Бог е добър". Използва се в много страни.

Исусия е моят фаворит Simple Smile
Виж целия пост
# 202
Не си ли чувала за Палмиро Толиати?

Е, да не говорим за Курчо Wink  Ренато Курчо Grinning
Виж целия пост
# 203
Извинявам се, че се повтарям Simple Smile.

Познавах Палми (боксьорът писател Палми Ранчев). Това във връзка с Палма и Палмиро).

Дамата с име Леман, носи български презиме и фамилия. Обикновено е немска фамилия, но не съм се задълбочавала в изследване на произход и значение.
Виж целия пост
# 204
Леман може да е кръстена на някоя баба туркиня.
Виж целия пост
# 205
Днес попаднах на една Мечта. ☺️
Виж целия пост
# 206
Ахинора
Косара
Николая
Бисерка
Лита
Виж целия пост
# 207
Вчера една баба викаше на друга "Тръпкееее...",аз чух тръткеее Joy
Виж целия пост
# 208
Вчера една баба викаше на друга "Тръпкееее...",аз чух тръткеее Joy

Ахаха, смях се от сърце!
Чувала съм Тръпко Simple Smile, направо тръпки да те побият 😁
Виж целия пост
# 209
Ахинора
Косара
Николая
Бисерка
Лита
Косара ми харесеа. Бисер се срещаше преди по-често. Бисерка съм чувала, но не ми звучи ОК. Може би Бистра е по-приемливо, но пък то не е производно на Бисер.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия