Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 28

  • 31 213
  • 747
# 210
Нееднократно съм срещала Бисера.
Виж целия пост
# 211
Бисера е добро, не се сетих.
Както едно е Калина, друго е Калинка като звучене.
Виж целия пост
# 212
Да, това "ка" накрая разваля иначе прекрасни имена.
Виж целия пост
# 213
Ахинора е името на любимата на хан Аспарух от легендата за мартеницата. А иначе имам колежка Николая в университета, явно съм свикнала с името ѝ и не ми прави вече впечатление. Но определено името не звучи добре лично по мое мнение 😀😬
Виж целия пост
# 214
Аз познавам Николая и при всички случаи името ми харесва много повече от изтърканото от употреба Никол.
Познавам и Апостола.
Виж целия пост
# 215
Идвам с Исус, Христос и Севиля!
Виж целия пост
# 216
Виж целия пост
# 217
Този Левент поне да приличаше на Велик и мъдър индиански вожд, а то... Ждрольо...
Виж целия пост
# 218
Сетих се, че съм срещала НиколЕя пък аз...
Виж целия пост
# 219
Викия
Гира
Димилян
Ламбия
Чама
Малама
Спасина
Вангелина
Делиана
Цвята


Моля за извинение, ако някое от имената се повтаря Simple Smile.
Виж целия пост
# 220
Имах колежка Николия... Ния й викахме.
Виж целия пост
# 221
Малама е гръцко име и означава ,,злато,,.
На български Златка.

Ламбия е от гръцкото Евлампия

Гира и Чама са моите фаворити.





Виж целия пост
# 222
Преди 1-2 века българките масово са се казвали Кера, Гица, Куна, Къна, Цона, Гина, Бина, Кутка....  Сега даже не се знае, че ги е имало.
Виж целия пост
# 223
Момера /някаква гледачка /
Виж целия пост
# 224
Преди 1-2 века българките масово са се казвали Кера, Гица, Куна, Къна, Цона, Гина, Бина, Кутка....  Сега даже не се знае, че ги е имало.
Да, аз още срещам Вида, Вит/дка, Визица, Ташка, Коца, Вена, Груда,Момена, Курти, Гатю, фаворит ми е Матка Simple Smile
А от съвременните скоро срещнах - Ако , младеж с бг  фамиля Rolling Eyes,
също и Теоман -  дете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия