Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 28

  • 31 223
  • 747
# 510
Илианна (не бях го срещала с двойно Н)
Светломир (пак не бях го срещала в този вариант).

Светломир зя мен си е напълно обикновенно и често срещано име ✌
За двойните букви, сега са на мода- Мелисса, Илианна, Мирелла, , Елли... Познавам представителки на споменатите имена (предимно деца и тийн), според родителите им така звучат по интернационално ✌😂😂😂😂
Виж целия пост
# 511
Гледам, че сега на мода е и името Емма. Според мен това с двойните букви е пълна простотия. Имах съученичка Изабелла 😂
Виж целия пост
# 512
Единствено на Анна и Инна стои добре, при другите повече разваля името.
Виж целия пост
# 513
Емма някак си я възприемам, но да и според мен двойните букви повече развалят името отколкото да го направят модерно ✌

Сега от статия във фб Анимари Димитрова бивша актриса, сега заедно с мъжа си се занимава с благотворителност
Виж целия пост
# 514
Жара
Купен
Виж целия пост
# 515
Малко встрани, но винаги съм се чудела има ли правилно - Анна или Ана, или е просто вариант.
Виж целия пост
# 516
Мисля си, че Анна е първоизточника на това много нежно и харесвано от мен име.
Виж целия пост
# 517
Огнемир,по тв
Виж целия пост
# 518
Сиян , Виолин - мъже
Виж целия пост
# 519
Аууу, приятелят ми има приятел Огнемир и на бъзик му казваме Огнеопор 😂
От мен д-р Моряна Михайлова, невролог
Виж целия пост
# 520
Много подходящо име за лекар 😁 да те е страх, да не те умори 🤣
Виж целия пост
# 521
Записвам се с една Тия.

Доста грозничко ми звучи, защото го свързвам с грубото обръщение за 3 л., мн.ч.  - тия...
Виж целия пост
# 522
Мернах една Петранка, доктор. Сетих се и че познавам една Първолета.
Виж целия пост
# 523
Таниел
Серафима
Лаблена
Виж целия пост
# 524
Таниел звучи като....мисловен напън на затруднени родители да сътворят име с Т заради дядото...
Разказът *Серафим* от Й. Йовков - име от онова време.
Лаблена - ни зам ко е туй нещо просто... Нещо като нищо сякаш Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия