Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 28

  • 31 221
  • 747
# 540
Мартен (много повече ми харесва Мартин)
Малко момиченце - Вони (ужасно ми е, свързвам го с ужасна миризма, горкото дете)
Виж целия пост
# 541
От Фб:
Илза
Наделина(не ми харесва)
Виж целия пост
# 542
Чувала съм Вони като галено на Ивон или Ивона 🤔
Виж целия пост
# 543
Чувала съм Вони като галено на Ивон или Ивона 🤔
И аз така помислих и затова попитах - тц, не е съкращение, цялото име е Вони.
Виж целия пост
# 544
Има родители, които причиняват ужасни неща на децата си...
Виж целия пост
# 545
Е това име вече е отвратително Confounded

От мен - Джовани Иванов
Виж целия пост
# 546
Вони.... по-добре да беше Бони.
Имам познати с момиченце Алесия, бащата е италианец. Вариантът им за момченце беше Алесио.
Лаблена ми звучи като несполучлива комбинация между Елена и Албена/ което ми харесва, макар че някъде може да си е пълнозначно име.

Серафим всъщност е вид ангел, които са огнени, затова и означава "огнен". Красиво име, обаче има и риск от подигравки...
Виж целия пост
# 547
Aлиета,45+
Парушка,от фб
Ивиян,бебе от фб
Виж целия пост
# 548
Малки деца от един списък:
Ангел-Валери
Ана-Симона
Ема Мари (с българска фамилия и без презиме/бащино)
Леа 😀
Виж целия пост
# 549
Вони-като вони на.....Това е подигравка...

Мироцвета
Залина
Найдена-кръстена е на дядо си.Благозвучно е,но значението е ужасно-,,намерена,,.

Виж целия пост
# 550
Силно се надявам, че при Вони ударението е на О, а не на И.
Виж целия пост
# 551
На О е ударението, да, поне това е ок, че иначе щеше да е съвсем зле.

А за Алесия и Алесио се сетих за синоптичката Деси Банова, която си беше кръстила децата Йоан и Йоана ако не се лъжа. И това не го разбирам.
Виж целия пост
# 552
Като каза за децата на Деси Банова, имам познат, който си е кръстил децата Костадин и Костадина. От две различни жени са, но все пак... определено не става за креативен директор 😁. Добре, че на момчето му викат Коцето, а на момичето Дина, че да не се разбира.
И на мен ми е непонятно едно такова решение.
Виж целия пост
# 553
Жорж (м, цяло име)
Хрисим (м)
Толя (ж)
Албен (м)
Анита (ж)
Сара (ж, с бг 2 и 3 име)
Величко (м)
ВеселКа (ж)
Йовка (ж)
Аспарух (м)
Кремена (ж)
Динко (м,  цяло име)
Жейна (ж)
Виж целия пост
# 554
Харалампи ( мъж ). Спомних си името, познат на родителите ми. Към днешна дата е над 45 годишен
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия