Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 28

  • 64 321
  • 730
# 390
За закуска Солен кекс със фета и чедър.
Виж целия пост
# 391
Офис обяд, варен език, хумус с левурда и копър, краставица, домат.
Виж целия пост
# 392
У дома за вечеря имаше запеканка със спанак и гъби и извън кадър шопска салата.
Виж целия пост
# 393
Едни печени ребърца за момента, сладкишът ми стяга
Виж целия пост
# 394
След всичко вкусно, което сте показали, в дъждовния четвъртък ви представям едно слънчево яйчено руло, придружено от свежа салата ,които приготвих днес. 😋🥚🥗🍴 Пожелавам ви уютна вечер! 🤗🥂
Рецептата:  https://---shoretner923-3e5NuKp

Скрит текст:

Виж целия пост
# 395
Labrex,как правиш соса за чушките,изглежда неустоим (моя стана един блед,бял,а имаше яйце в него)?А и като цяло как приготвяш тези пълнени чушки? Благодаря!
Виж целия пост
# 396
Labrex,как правиш соса за чушките,изглежда неустоим (моя стана един блед,бял,а имаше яйце в него)?А и като цяло как приготвяш тези пълнени чушки? Благодаря!
renidimova,
Скрит текст:
най-често по тая рецепта точно заради соса, винаги гледам да стане повече. А тези от снимката са по тая рецепта, изнамерена от ММ, защото беше решил, че иска такива чушки. Сосчето беше в отделна тенджерка и заливах чушките с него в чиниите.
И още една рецепта, която също много харесвам: ПЪЛНЕНИ ЧУШКИ С КАЙМА, вкусно ястие се получава. Така че преди по двете рецепти, сега и трета ми намериха за разнообразие! Simple Smile
Виж целия пост
# 397
Стир фрай с патладжан, чушки и тофу ( замених с бяло сирене, че нямах тофу ) за вечеря.
Виж целия пост
# 398
Сладко от ягоди
Виж целия пост
# 399
Салата с ориз, картофки, отново тиквички

Скрит текст:


А закуската беше тиганици с кашкавал по Професия мама
Виж целия пост
# 400
Закуска: Миш-маш

Обяд: Боб с немска наденица

За да дочакам вечеря: мини сандвичи с кето хлебче

Вечеря: спагети с чаша бяло вино
Виж целия пост
# 401
Днес най- после готвих.Не,че е кой знае какво ама все пак.

Виж целия пост
# 402
Тия дни не съм се отчитала, та да се поправя с една бърза вечеря:
Салата:

И мариновани пържоли на фурна с пържени пресни картофи:

Спокойна и уютна вечер на всички. Hug
Виж целия пост
# 403
иии това ми е най-любимата яхния Heart
У нас - песто от сушени домати с босилек https://pep-4o.blogspot.com/2020/06/blog-post_11.html  Simple Smile Накупих си 3 саксии с босилек, присадих, а те взеха, че се хваната и избуяват.

пържен шаран

  картофи соте  http://pep-4o.blogspot.com/2010/02/blog-post_10.html Simple Smile

 Яхния от зелен фасул с джолан http://pep-4o.blogspot.com/2018/09/blog-post_14.html

 и сарми - постни, с манатарки и стафиди. https://pep-4o.blogspot.com/2020/01/blog-post_19.html

Спокойна вечер !
Виж целия пост
# 404
Здравейте, от тези дни

Чушки, пържени във фритюрник


Чушки печени на скара


В компанията на наденички

 Тиквички


И кюфтета
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия