Фебрилен гърч последван от температура около 35 градуса

  • 2 810
  • 17
# 15
Благодаря ви много .
Тялото му е хладно , дори и да не  е 34.7 със сигурност е под нормата, а относно измерването медицинската сестра също го измери 34.7 за съжаление. Естествено чак тогава ми повярва.
Виж целия пост
# 16
Благодаря ви много .
Тялото му е хладно , дори и да не  е 34.7 със сигурност е под нормата, а относно измерването медицинската сестра също го измери 34.7 за съжаление. Естествено чак тогава ми повярва.

Дост време се е минало.Как е детето?
Виж целия пост
# 17
Детето нормализира температурата след няколко дни, едно от предположенията беше, че е изкарал розеола. Дай боже повече да не прави гърчове, защото е много стряскащо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия