Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през юни

  • 54 554
  • 1 721
# 1 365
А така! 22.40 и сте се разбягали като пилци! Тетка ви в 00:30 ви хвърли едно око, сипа си с капкомер уиски върху бучка лед, каза ви наздраве за новото летоброене и се отдаде на удоволствието да си сам вкъщи Wink
Два часа по-късно открих, че въртящата стойка на телевизора е започнала да се измъква заедно с дюбелите от стената. Наместих телевизора леекинко и сега се моля да не падне. Нямам спомен къде съм прибрала стойките за върху мебел, та поне утре да събера комшиите и да го разкачат.
Оффф, сега вече вярвате ли ми, че като го хване липсата ММ и всичко тръгва надолу с главата.
Виж целия пост
# 1 366
Привет, бамбини! Чета нещо, че край на света имало.... ми пропуснах, чи и купона пропуснах, ма нейсе, поне сЪ наспах!!! Ся съм свежа кат репичка!!! Айде лек да е денят ви... и умната!!! 😀😀
Виж целия пост
# 1 367
Добро утро и спорна седмица от мен ☕💐
То се е видяло, че и края даже не ще да стъпи при нас, ми хайде да го почваме тоз ден 🤪🤪🤪
Виж целия пост
# 1 368
Хелоуу! Има ли живи? 🤣🤗
Ние сме толкоз изостанали,че и края на света ще дойде с няколко години закъснение. 😁
Мрачно е вън,кани се да завали. Бляк!
Ще пия кафе и ще бъркам нещо сладко.
Хубав ден! 🤗🌺
Виж целия пост
# 1 369
Здравейте!
Краят на света може да е дошъл, но в БГ имаме имунитет към гадни неща и не ни лови краят. Малко сме като хлебарките - оцеляваме при всякакви условия. Trollface
Виж целия пост
# 1 370
Е,как сега...всички сме тук! Явно се отлага за друг път..когато някой друг китаец,ще изяде прилеп,змия или друга гадина..Rolling Eyes.По-скоро от нещо такова ще се затрием,от колкото комета или гигантски метеорит  да се бумне в Земата примерно..
Виж целия пост
# 1 371
Тук съм и аз. Толкоз лесно няма да ни гътнат Grinning
Виж целия пост
# 1 372
Не спах тази нощ, че ми беше жега и едва си намерих място . Сега едва си държа очите отворени. Обърнала съм деня в нощ и нощта в ден.. Sad
Бях будна, края ни подмина Wink
Виж целия пост
# 1 373
Аз да си призная бях забравила, че света свършва и си легнах да къртя към 22.30 ч без окото да ми мигне. Можеше да се спомина в съня си без капка стрес, ама то пак ни подмина. Ще внимавам следващия път пак в леглото да ме завари.
Виж целия пост
# 1 374
Спах до преди малко и продължавам да ми е лошо, бях забравила че света щеше да свъшва.... Ама нищо де, то тука сме поне 10 години на аде та има време Grinning .Някой желаещ да дойде да ми сготви, разменям бутилки вино за ядене Grinning Smile
Виж целия пост
# 1 375
И какво-денят не свърши и ей ме на днес пак съм на работа. От сутринта е лудница от хора тук,чак сега обядвам. Ометох една голяма порция кюфтенца с пържени картофи, хапвам шоколад сега и след малко ще ходя за кафенце,та да живна.  Видях, че докато аз работя пак въвели носенето на маски на закрито и направо грейнах 😁
Виж целия пост
# 1 376
Таман влизам да питам вярно ли е това за маските. Направо ми писна вече от всичко.
Виж целия пост
# 1 377
Аз съм доволна,защото се надявам така и идващите в банката да носят маски.
Виж целия пост
# 1 378
Аз съм доволна,защото се надявам така и идващите в банката да носят маски.

И какво като носят маски? Ако има вирус ще го минем всички.
Виж целия пост
# 1 379
Аз съм доволна,защото се надявам така и идващите в банката да носят маски.

И какво като носят маски? Ако има вирус ще го минем всички.
Дали? Всяка година има грип, пък аз не го минавам винаги. Изобщо не е задължително всички да го минат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия