Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през юни

  • 54 554
  • 1 721
# 1 380
Е, нали е различен и непредсказуем. 😁
Виж целия пост
# 1 381
Аз се радвам за маските. Естела, някой не успяха да го минат, та не ми е толкова спокойно.
Виж целия пост
# 1 382
O аз да си призная хич нямам желание да минавам коронавируса. Така че се надявам да ме пропусне.
Виж целия пост
# 1 383
O аз да си призная хич нямам желание да минавам коронавируса. Така че се надявам да ме пропусне.
и аз като теб.
Днес прибрах детето много разстроено. Разбира се, никога няма да разбера за какво. Така горко плака... И аз си поревах. От безсилие се оплаквам.
Виж целия пост
# 1 384
Със заповеди или без, ходя си с маска.
Виж целия пост
# 1 385
Syros, много добре те разбирам. Много е тегаво докато не могат да си казват.

И при мен в офиса днес е лудница.

Клиентите влизат и питат да слагат ли маска. Ми задължително е вече отново. Не ги решавам аз тези неща. Мен лично не ме плашат и без маски, защото имаме защитна преграда в офиса, но въпросът е принципен.

Искаше ми се да кажа нещо свежо, но нищо не ми идва на ума. Може би защото мигрената пак напомня за себе си. И цикълът ми дойде тази сутрин.
Виж целия пост
# 1 386
Моето като може да си каже , пак нищо не казва. Като изпадне в една истерия и ни чува, ни вижда. Разпитвам го, няма обратна връзка..
Виж целия пост
# 1 387
Панда, на 13 години е... никога няма да си каже. Извинете, ама се разстроих много.
Виж целия пост
# 1 388
Syros, HugHugHug
Виж целия пост
# 1 389

Syros,прегръдка.Няма да те успокои, ама има и 25 г.прави здрави,мълчат като партизани и толкова тъпотии могат да сътворят...
Виж целия пост
# 1 390
СириоузИ Kissing HeartHug
И аз сутринта се ядосАх като видях детето как посърна, когато лелята в яслата, каза на друго момиченце, кооооолко е красиво с тая рокличка.... А тя ме погледна и почти не се разплака... Чувствителна е...
Та така...
Гушкам ви много... И аз имам нужда от прегръдки днес.... Кофти ми е......
Виж целия пост
# 1 391
Прегръщам ви всички ❤
Болните деца са доказателство, че няма Господ. Разстройвам се много на тази тема..
Виж целия пост
# 1 392
Дриймо,сърце мое,силно гуш.
Виж целия пост
# 1 393
Момичета, благодаря Hug
Дрийм,  от мен голяма прегръдка!
Виж целия пост
# 1 394
Syros, милите вие. Душички Cry

Дриймче Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия