Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през юни

  • 54 554
  • 1 721
# 1 395
Деми,ти как си?
Виж целия пост
# 1 396
Кроте, ще се издърпаме за косите, знаеш как е..
Виж целия пост
# 1 397
Кроте, ще се издърпаме за косите, знаеш как е..
Аз отказвах да приема,въпреки шестте месеца,очакване.И ...когато дойде бях,като войник от караула на кралицата.
Но после..
Прегръдка! Знаеш,тук сме.
Виж целия пост
# 1 398
Чета ви момичета и толкова човещина и съпричастност, отдавна не съм виждала. И хубаво ми става.  Heart
Виж целия пост
# 1 399
Syros, прегръщам те много! Някаква мъка ме обзе като те прочетох... Hug
Дриймче, всичко наред ли? Прегръдчица и за теб Hug
Виж целия пост
# 1 400
Syros, пращам ти прегръдки. Със сигурност не ти е лесно Hug
Деми,и на теб много прегръдки и сили,защото знам колко е тежко.

И сега да си развеселя,момичета, с това колко съм залухава днес. Качвам се аз в тролея на спирката на Св.Анна и долу към кръговото гледам шосето мокро (за който не е от София-това е на 2-3 минути с тролея от спирката). И си викам Брех, там не валеше,а тук страшно мокро,сигурно е бил некой порой,ама горе сух пътят. И седя и размишлявам аз,докато стигам плиска и там се разминавам с тия дето мият пътя. И ми светва,че на спирката ги гледах,че мият,ама кой да върже 2 и 2, та да се сети,че затова е мокро. Както казах залухава работа 😁
П.П. Сега като си го прочетох май не е толкова смешно,ама вече ви го разказах.
Виж целия пост
# 1 401
Наред... Ма, то... Някой път... Е така ми иде да си седна насред път и да си порева... За болните, за гладните... За всичко... Не за мойте беди, щото те са минало... Утре ще е по-добър ден!... За чуждите неволи и несгоди...
И искам да прегръщам и целувам всички, които имат нужда от тишина и човек, който да я чува, заедно с тях...
Лека нощ и сладки сънища Heart
Виж целия пост
# 1 402
Дрийм, да помълчим, че така го написа, та ме разплака.  ❤❤❤ да бъде по - добър ден!
Виж целия пост
# 1 403
Syros, представям си какво ти е. Ужасно е детето ти да страда и да не можеш да му помогнеш. Hug
Днес една близка ни разказа как е поздравила сина си на събирането за завършването му с песента "Аз съм с теб", на Ивана. И понеже никоя от нас не я знаеше ни я пусна. Жесток текст, ще удари всяка майка в сърцето. Разплака ни и трите. С годините съм станала много чувствителна, от какви неща се разплаквам...
Виж целия пост
# 1 404
Дриймоо! Хлапе сладур,ще се съберем някой ден,ще пеем,ще се смеем,ще поплачем на пияни глави.
А и бяла роза...
Горе главите!
Виж целия пост
# 1 405
Ейй какво става днеска?! Я по-ведро. 🤗🤗🤗
Гушкам ви сичките! Всичко минава,нали знаете. ❤ И това ще мине,така си казвам всеки ден и си давам сама надежди.
Виж целия пост
# 1 406
Имате гуш и от мен Hug
Всички сте прекрасни момичета и се справяте страхотно.
Поздравявам ви с тази песен.
https://youtu.be/ceoCfwurhpg
Виж целия пост
# 1 407
Ха, добрутро ви, от кака ви Веселина! Поплачете си, момичета, преди като се ядосвах за нещо, котката идваше и ми близеше ръцете, а аз рИва, почвам да й говоря, а то, милото ме слуша и гледа, близва ме.... и полека лека ми минава....
На всички, които имат нужда, гушкам!!! 💞💞💞И се надявам, един ден да се срещнем и напием!!
Виж целия пост
# 1 408
Усмихнат вторник! Добро утро!
Виж целия пост
# 1 409
Днес и на мен ми е минорно, а последния пост на Дрийм успя и да ме разплаче. Взех някои грешни решения в живота, така се случи, че не успях бързо да реагирам и да ги поправя и сега да не кажа, че си патя, обаче им бера плодовете. Понякога ми става много тъжно. Период е и ще мине знам, но все по-често започна да ме събаря.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия