Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през юни

  • 54 554
  • 1 721
# 1 260
Момичета на Калотина съм. Спокойно е тук,няма много автобуси, коли също.
В автобуса пътува и един,който не мога да го определя какъв пол е- мъж, наплескан с много фон дьо тен и с перука дълга черна коса.
Оф,автобуса ни ще минава през ренген. И тук ще се бавим.
Виж целия пост
# 1 261
Дано да си си взела книжка или нещо друго да убиваш времето. Отпусни се и се наслаждавай на гледките.
Виж целия пост
# 1 262
Дано си си взела храна, че много тъпо с това такси.
Виж целия пост
# 1 263
Съни, лек път!
Здравейте душици Kissing Heart
Начи, купихме триколката от лидл... Беше голям зор, голям кеф... И като я отворихме, ше я караш ли..... Не.... Еееее, убивам те..... Като ше грабна и колела и триколка и всичко ше замине у кръглата папка....
И друго, до са не се дишаше... Пек, мор... Са, ше изчака да стане детето и ше завали... Чернилка иде откАде градО Weary

Пп... Са кат се зачетох.... JoyJoyJoy написала съм триколка, а то е тротинетка... Joy акъл - море, глава - шамандура JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 1 264
Съни, лек път!
Виж целия пост
# 1 265
Утре трябва вече да се пробвам да шофирам.  Ръката я движа повече от онзи ден, само не мога да я опъна до долу и да я вдигна, че да си вържа косата.
Виж целия пост
# 1 266
Съни, лек път и безаварийно 🏵️
Виж целия пост
# 1 267
Бътлърчето го дават по нова Heart EyesHeart EyesHeart Eyes
Виж целия пост
# 1 268
Дриймо, голям пич..... омммм.. но най ми харесва в Атила!!! 😀😍😍😍
Леле, кво дъждче се сипе в моментааа, чи и трещи ша му са невиди!!! 😀
Виж целия пост
# 1 269
Веси, добре, че беше за кратко. И при нас се изсипа.

Пийк, недей да бързаш с шофирането. Каквото и да се е случило, добре е да бъде максимално обездвижена ръката. Не забравяй, че даже не можаха снимка да ти направят. Не се знае в момента дали някоя кост не е пукната, недай си боже и по-сериозно да е.
Виж целия пост
# 1 270
Дрийм,подкарахте ли тротинетката? 🤣🤗
Ако не детето,то ти се мятай. 🤪
Ние чакаме гост,то силно казани гост де,братчеда на ММ. Ама аз съм толкоз гладна вечеее... 😣 Май ше апна,па после само ще мезя. 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 1 271
Съботно се добрах до темата, оплаквам се, че преди 2 седмици си ударих кутрето на левия крак в една врата, после в един ръб и не ми минава. Ама си ме боли като ходя. Хич не ми се ходи на травматолог, но  ако боли още седмица, ще трябва да отида.
На Съни лек път и прекрасни емоции!
Виж целия пост
# 1 272
Дриймо,намалила съм звука и таман се обърнах,Дженифър май го уби.
Добър вечер!
Виж целия пост
# 1 273
По-добре иди да го видят. Доста е 2 седмици, щом още те боли иди на лекар.
Виж целия пост
# 1 274
Съботно се добрах до темата, оплаквам се, че преди 2 седмици си ударих кутрето на левия крак в една врата, после в един ръб и не ми минава. Ама си ме боли като ходя. Хич не ми се ходи на травматолог, но  ако боли още седмица, ще трябва да отида.
На Съни лек път и прекрасни емоции!
Най тъпото е, че дори и да е счупено/пукнато нищо не може да се направи. Два пъти съм си чупила кутрето, само си заздравява и защото не може да се обездвижи боли и минава бавно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия