Човек, един бивш абсолютно без срам каза, че дядо му му е давал съвети да си хваща "имотна". Уж на бъзик, ама то егати бъзика))
Мигновена гнус ме обля, мигновена.
определено в по-голям процент това важи за дамите, в днешно време...

)
И буквално, и преносно.

Огромен процент от българите живее от заплата до заплата. Сред тези хора вероятно има прахосници, но все си мисля, че на повечето хора просто парите не им стигат. С още по-голяма вероятност, в тази група попадат младите жени и мъже на 20-30 години, освен ако не се развиват във високодоходна сфера. Сега да не отворим темата защо не всеки може да е зъболекар/програмист/етц? 


Случват се непредвидими неща. Ами ако, не дай си, падне болен твой роднина, няма ли да очакваш жена ти да се включи в разходите по лечение и т.н.?
Препоръчани теми