Доходите на жената преди раждането

  • 20 120
  • 692
# 360
Ами като нямат и двамата пари, търсят двамата начини, а не жената да разчита на себе си само. Пак се връщаме в началото: за какво ѝ е тогава на жената мъж, ако не може да я подкрепи именно, когато е бременна и не може да е релевантна на пазара на труда.
Като не могат и двамата, нямат физическа, материална възможност цивилизованите хора не се напъват да имат дете.

Папа, чудни компаньони сте мъжете за клюки.
Виж целия пост
# 361
Ти би ли се задомил с жена без спестявания? Ако да, темата ти е чешолене на езика.
Питам, защото един твой "колега" тук твърдеше, че не би се обвързал с жена с ниски доходи и хич не си падаше по черпушките.
Виж целия пост
# 362
За рускините не мога да не реагирам. Както сред БГ има кифли, мързелани и претенциозно-непоносими личности, така е и при рускините. И там има нагли, к**ви, всякаква измет, но и много жени с оправдано самочувствие, работливи и всичко най-добро от сорта.
А мъжът, на когото му е отказано да се размножава, да потропа на друга врата. Wink
Виж целия пост
# 363
Куко, по ЗК ти се полагат по 1 ехограф месечно и три пъти кръвни изследвания, като най-важните изобщо не се поемат. Аз например бях с предна плацента и с ГД(да не споменавам останалото, а и АГ ми няма държавна практика), и на късен етап от бременността са ми правили по няколко ехографа дневно, защото почти не усещах движения. Мъжът ми е платил всяко едно нещо, без да каже и копче, включително и да родя в частна болница - не луксозно, а в нормални европейски условия и с нормално отношение.
Това е неговото дете и неговата жена, ако за тях му се свиди... аз нямам какво да кажа. Нямам и какво да кажа за жени, които смятат, че никоя жена не го заслужава.
За мен лично всяка жена го заслужава, независимо от всичко останало.
Виж целия пост
# 364
Джаст мама : Ами някоя дама около 40-сетте. Сега остава да пусне тема къде да я търси?
Виж целия пост
# 365
Вермиллион, +1
Виж целия пост
# 366
Ами като нямат и двамата пари, търсят двамата начини, а не жената да разчита на себе си само. Пак се връщаме в началото: за какво ѝ е тогава на жената мъж, ако не може да я подкрепи именно, когато е бременна и не може да е релевантна на пазара на труда.
Като не могат и двамата, нямат физическа, материална възможност цивилизованите хора не се напъват да имат дете.
Кой е казал, че мъжът не е подкрепа? Но някой разходи може да са непосилни са сам човек. Дай боже на всяка жена мъж изкарващ хиляди, но не всички са такива. Има и по бедни мъже и въпроса е защо това ги прави по лоши.
Решение на нямането на деца е да се бие шута на "яловата" жена и да се хване по млада, която ще прихване бързо. Грозно е, но се случва.
Виж целия пост
# 367
Крис, той е на 40, не на 20. На колко ще да е тази бездетна богата дама?

Мога само да предположа - поне под 40 год, трябва да се слаба (пълничките дами Жребецът не харесва), трябва да е красива, интелигентна, поддържана и да не му противоречи ... Да говори няколко езика и да може да говори на всякакви теми ... Да не търси нищо от него, да не иска нищо ... Мъжът, обаче, задължително трябва да изисква ...
Виж целия пост
# 368
Жребчо, темата ти отдавна се изчерпа - още с първия коментар ти го казах - Не е твоя работа кой как какво и за кога пести.

От там нататък, темата ще поема много и различни пътища - може да сме стадо овце, но нямаме нужда от някой овчат да ни води и потупва със сопа, ако излезем от трасето, което той е избрал.
Още с първия си отговор към твоето мнение-заяждане (ти дори не беше писал нищо по темата) ти отговорих ясно и красноречиво. На което ти не успя да намериш начин да отвърнеш, макар че очакваше да ти отвърна по друг начин, за да можеш да продължиш с това, което си започнал (няма да си го признаеш открито, но и двамата с теб знаем, че е така). По-късно в темата имаше още няколко твои язвителни включвания - отново на личностна основа насочени към мен, а не по темата, която бях задал в първото мнение в нея. Ако това те кара да се чувстваш велик или прав, твоя воля. Аз не бих си позволил да съм заядлив нито към теб, нито към другите заяждащи се с мен, защото не съм такъв човек и не бих паднал до такова равнище. Никога не бих изопачавал чужди думи. Не бих и пожелавал някой да остава без деца, както имаше и подобни писаници. На мнение съм, че културата на общуване не бива да бъде пренебрегвана дори и в такива крайно груби случаи!
Виж целия пост
# 369
Мис Чичи, губиш поантата. Не е въпросът, че мъжът няма. Не го и обсъждаме.
Тук темата е защо жената няма доходи преди раждането, които да ползва в момент, когато ѝ се наложи за детето. Че Горканчо самичък завалията как ще се справи с цялото това бреме на живота – жена, дете, дом, грижа.
Виж целия пост
# 370
Крис, той е на 40, не на 20. На колко ще да е тази бездетна богата дама?

Мога само да предположа - поне под 40 год, трябва да се слаба (пълничките дами Жребецът не харесва), трябва да е красива, интелигентна, поддържана и да не му противоречи ... Да говори няколко езика и да може да говори на всякакви теми ... Да не търси нищо от него, да не иска нищо ... Мъжът, обаче, задължително трябва да изисква ...
Окей, и на нея Жребчето и е за?
Ако аз съм бездетна 40 годишна дама с големи възможности, ще си хвана 30 годишен да родя от него, няма да си хвана стиснато жребче на 40.
Виж целия пост
# 371
Свеки е наблизо Laughing
Виж целия пост
# 372
Ами като нямат и двамата пари, търсят двамата начини, а не жената да разчита на себе си само...
Като не могат и двамата, нямат физическа, материална възможност цивилизованите хора не се напъват да имат дете.
Но някой разходи може да са непосилни са сам човек. Дай боже на всяка жена мъж изкарващ хиляди, но не всички са такива. Има и по бедни мъже и въпроса е защо това ги прави по лоши.
Решение на нямането на деца е да се бие шута на "яловата" жена и да се хване по млада, която ще прихване бързо. Грозно е, но се случва.
Това мислех да пиша и аз. Редно ли е мъжът да поема тези разходи, при положение, че той с размножаването няма проблем? Не ми скачайте сега всички, преживели АР. Просто обръщам наопаки въпроса "за какво ни е мъж без пари"
Базила, пиша специално за изцяло ходене на частни прегледи и раждане в частна болница. Второто, ще ме извиниш, но не е абсолютно необходимо.
Виж целия пост
# 373
Джаст мама : Ами някоя дама около 40-сетте. Сега ос
тава да пусне тема къде да я търси?

Той беше пуснал Simple Smile
Виж целия пост
# 374
40- годишни жребчета няма. Може да се мисли за такова, но това е отделен въпрос. Все едно аз да се имам за младо агне. Ми не съм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия