Абонаментни кутии в България - Тема 12

  • 57 783
  • 753
# 675
Здравейте! Нова съм в темата и в приключението "Козметични кутии" . Чета Ви обаче от много време, събирам впечатления и се реших да поръчам октомврийските "Кибрит" и "BelleBox". Очаквам ги с огромно нетърпение и само дебна страниците им... ще издадат ли някой продукт,няма ли... Simple Smile

Та като стана въпрос,някой има ли впечатления от продуктите, споменати в по-горния пост. Сякаш се вълнувам за маската. Благодаря! Хубава вечер!
Виж целия пост
# 676
Руми пуска своя кутия. Два варианта са - едната е с месец достъп до онлайн студиото за тренировки и другата с Пъстро меню. Има и двойна, мисля и с двете неща като достъп. Ако не бях затрупана, щях да си взема една малка. Blush

Виж целия пост
# 677
Руми пуска своя кутия. Два варианта са - едната е с месец достъп до онлайн студиото за тренировки и другата с Пъстро меню. Има и двойна, мисля и с двете неща като достъп. Ако не бях затрупана, щях да си взема една малка. Blush


Къде мога да видя тези кутии,че не ги намирам?
Виж целия пост
# 678
А коя е Руми?
Виж целия пост
# 679
фитнес инструктор
https://shop.fitnesinstruktor.com/produkt/specialna-kutia/
Виж целия пост
# 680
Здравейте! Нова съм в темата и в приключението "Козметични кутии" . Чета Ви обаче от много време, събирам впечатления и се реших да поръчам октомврийските "Кибрит" и "BelleBox". Очаквам ги с огромно нетърпение и само дебна страниците им... ще издадат ли някой продукт,няма ли... Simple Smile

Та като стана въпрос,някой има ли впечатления от продуктите, споменати в по-горния пост. Сякаш се вълнувам за маската. Благодаря! Хубава вечер!
Маските на mudmasky са върха! Имали сме зимна, лятна, а сега ще получим и есенната, която не вярвам да отстъпи на предходните 2, които са страхотни Cupid Ползват се вместо крем.
Виж целия пост
# 681
Въпросната маска може ли да замени изцяло крема за лице? Проблем ли е да се ползва всеки ден? Не съм си взимала Bellebox досега, но четох много добри отзиви за маската и се чудя дали да не я поръчам днес (малко в последния момент Grinning )
Виж целия пост
# 682
Ивче, къде мога да видя кутиите на Руми?
Виж целия пост
# 683
Заповядайте: https://shop.fitnesinstruktor.com/?s=%D0%9A%D1%83%D1%82%D0%B8%D1%8F

Ивче, къде мога да видя кутиите на Руми?
Виж целия пост
# 684
мерси
Виж целия пост
# 685

малко надценена козметика по мое мнение
Виж целия пост
# 686
Не  знам как е козметиката като качество, не съм я пробвала, но и аз имам подобни мисли.

малко надценена козметика по мое мнение
Виж целия пост
# 687
Good box 📦 разкриха продукт от октомврийската кутия

https://www.balevbiomarket.com/maslo-za-tialo-shokolad.html
Виж целия пост
# 688
Не ме впечатлиха. Този месец съм пас. Тъкмо си забърках крем за тяло. Wink 
Good box 📦 разкриха продукт от октомврийската кутия

https://www.balevbiomarket.com/maslo-za-tialo-shokolad.html
Виж целия пост
# 689
Кремът на Кибрит на чудна цена Satisfied https://www.tkmaxx.com/uk/en/men/fragrance+grooming/skincare/whi … m-50ml/p/42416849

JORGOBE

White Tea Balancing Cream 50ml
£4.99
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия