Февруарски мами 2021

  • 31 746
  • 758
# 135
fiuuuu аз съм така от 2 дни , вчера беше ужасно . Като станеш гледай веднага да хапваш нещо ! Аз преди да изкарам кучето хапвам малко ,че лошо иначе , не че после не ми се гади и на мен така наям ме и почва да ми става зле . Кола си вземи и пии по 1-2 глътки като ти стане много зле и вода с лимон . Май и аз ще правя пържени филии 🤣 сега ми се преядоха като прочетох 🙈🤗🤗🍀🍀
Виж целия пост
# 136
Момичета дали има проблем че през ноща ме позаболя корема малко по- силничко
Виж целия пост
# 137
fiuuuu аз съм така от 2 дни , вчера беше ужасно . Като станеш гледай веднага да хапваш нещо ! Аз преди да изкарам кучето хапвам малко ,че лошо иначе , не че после не ми се гади и на мен така наям ме и почва да ми става зле . Кола си вземи и пии по 1-2 глътки като ти стане много зле и вода с лимон . Май и аз ще правя пържени филии 🤣 сега ми се преядоха като прочетох 🙈🤗🤗🍀🍀

Проблема е ,че хапвам нещо и ми става още по-гадно .Ти като направиш метни малко насам ,че само това ми се яде в момента 🤣🤣🤣 🤗
Виж целия пост
# 138
Ох аз днес май съм по добре , вчера със ставането цял ден не знаех какво става . Интересното е ,че вечерта ми се ядеше пица , взех си една и от нея ни стана много добре , хапнах и спря да ми се гади , но иначе през деня цял ден каквото и да хапнех ми се гадеше след яденето . Имах и главоболие .
Дано днес се задържи да не ми става зле , сега кръста ме боли много 🤷🏼♀. Всеки ден ново 20 🤣.
Вдигай мъжът ти да ти прави филийки , и аз ти пращам няколко въртуално 🍀❤😘
Виж целия пост
# 139
Здравейте момичета! Аз се бях записала в януарската тема, но съм си за тук. Последен цикъл на 4.05.Терминът ми е 08,02,. Сега по календарче съм 6+0 г.с, но бяс с ранна овулация. Всъщност видях положителния тест на 02,06 и в същия ден видях плоден сак. Преди 4 дни пак бях на ултразвук и видях точката и сега си чакам прегледа на 22,06 дано тогава да се види сърчице. И аз си треперя!! Имам много голям син, но преди 2 години имам мисед в 10та седмица и преди 3 месеца една БХ. Дано този път всичко е наред!!! Като симптоми ме болят гърдите, имам си сутрешно гадене, но не винаги с повръщане а само с позиви, имам си и болки като преди цикъл от време на време. В началото имах супер силни киселини, но сега понамаляха. Ставам да пишкам през ноща. И на мен като при вас корема ми е огромен, издут и нищо не ми става!!! Иначе като рискова бременност заради възрастта ми съм на 3 по 2 дуфастон и 3 по 2 ношпа. Стискам палци на всички тук да си износим живи и здрави бебчета !
Виж целия пост
# 140
Здравейте, аз се водя в 6.гестационна седмица и преди два дни видях сърчице. Въпроса ми е кога можем да го чуем? Успех на всички!
Виж целия пост
# 141
Здравейте момичета! Аз се бях записала в януарската тема, но съм си за тук. Последен цикъл на 4.05.Терминът ми е 08,02,. Сега по календарче съм 6+0 г.с, но бяс с ранна овулация. Всъщност видях положителния тест на 02,06 и в същия ден видях плоден сак. Преди 4 дни пак бях на ултразвук и видях точката и сега си чакам прегледа на 22,06 дано тогава да се види сърчице. И аз си треперя!! Имам много голям син, но преди 2 години имам мисед в 10та седмица и преди 3 месеца една БХ. Дано този път всичко е наред!!! Като симптоми ме болят гърдите, имам си сутрешно гадене, но не винаги с повръщане а само с позиви, имам си и болки като преди цикъл от време на време. В началото имах супер силни киселини, но сега понамаляха. Ставам да пишкам през ноща. И на мен като при вас корема ми е огромен, издут и нищо не ми става!!! Иначе като рискова бременност заради възрастта ми съм на 3 по 2 дуфастон и 3 по 2 ношпа. Стискам палци на всички тук да си износим живи и здрави бебчета !
Успех ,дано наистина всички да си пишем накрая честитки! ♥️
Виж целия пост
# 142
Здравейте и от мен. С последен цикъл на 06.05 съм, видях чертичките миналият уикенд. Преди няколко дни пусках ЧХГ тест беше 3523 и в четвъртък съм на преглед. Много се надявам всичко да е наред, че вчера доста ме наболяваше корем ниско долу. Симптоми Иначе нямам никакви. Втора бременност ще ми е, имам един малък звяр на 1,6г. ☺
Виж целия пост
# 143
Здравейте, включвам се и аз с термин 03.02. Вече три пъти бях на лекар, защото още два дни преди датата за цикъл имах червено кървене за няколко часа( вече бях видяла позитивния тест за бременност) и от там започнах да следя чхг, за да видя какво става. Кървенето премина в слабо кафяво зацапване и продължи около 10 дни, но чхг си се качваше повече от добре. Видяхме и сакче с жълтъчно мехурче в 5+2 дни, с в 6+3 дни видях и чух ❤. Имам няколко неуспеха преди това и силно се надявам с тази бременност всичко да е наред.
Имам гадене основно следобед и вечер, не порвъщам все още.  С храната ми е сложно, ядат ми се въглехидрати, но после ми става още по- зле от тях, но това да ми е проблема. 
Пожелавам успех на всички 🌸🌸🌸
Виж целия пост
# 144
Aleksandraaa поздравления пожелавам ти всичко да върви добре този път !
и аз съм така , предимно след обяд и вечер ми се гади , не повръщам , ядат ми се въглехидрати ,но после пак ми става зле 😩😩😩. Не знам какво да пия и да ям вече ужасно е 😣. Пийвам си по малко кола и вода с лимон и ми олеква ,но за малко , ако знаеш нещо друго казвай 🤗
Виж целия пост
# 145
Амии незнам какво помага, идва от нищото и си отива от нищото пустото гадене. Днес ми помогна един глупав сладолед....хем не искам да се тъпча с боклуци. Обаче не е гаранция, че утре ще помогне, може и по- зле да стане от него 😀
Виж целия пост
# 146
Здравейте ,момичета 🌹
Изпаднала съм в тежка депресия, днес ме наболяваше корем (не беше за притеснение) ,но пак на хартийката виждам леко оцветяване . То даже и с цвят не мога да го нарека ,но е достатъчно да се взирам по 2 минути и да се самосъжалявам 😀 уж знам, че това са нормални неща, но просто се чувствам толкова зле, постоянно дебна дали не са ми изчезнали симптомите , започвам вече да се филмирам ... ☹️
Да идва вече лекаря в сряда, че хем да ми изпише нещо ако се налага. Само с но шпа не искам, страх ме е да не прокървя нещо 😀
С риск да прозвуча тъпо .. днес не се чувствам толкова бременна колкото вчера и много се разстройвам 😵
Имали ли сте такива моменти ?

П.с. - не ,че в момента не ми се гади пак, защото не съм яла от обяд, защото никоя храна не ми вдъхва доверие, че няма да я повърна.. 😀

П.п.с - ММ не ми дава нужната подкрепа в тези неща, не разбира от кое се страхувам.. и това допълнително ме разстройва, защото даже няма кой да ме разбере и да ме успокои ☹️ къде е мама като ни трябва 😀
Виж целия пост
# 147
Здравейте мамчета
Аз съм тооолкова нова в тези неща
Първа бременност,направих теста вчера и беше 2 изразени чертички😍 по приложението Flo  се водя в 6гс.+ 2
Кога трябва да си запиша час при гинеколог? Дефакто сега ми е 6-7 ден от “закъснението” на цикъла. Трябва да изчакам да станат поне 2 седмици от “закъснението” или мога да звънна още утре?
Благодаря предварително
П.С - от приложението предполагаемият термин е на 20.02.21 😉
Виж целия пост
# 148
Няма как да си в 6+ седмица при закъснение 6-7 дни. Не си смяташ закъснението правилно.
Виж целия пост
# 149
Здравейте, 9:30ч ми е първия преглед, чудех се дали ще ми пускат някакви кръвни изследвания, ПКК или друго знам ли... Пускали ли са Ви някакви ?Чудя се дали да закусвам, че вече преритвам 😄😄😄
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия