Февруарски мами 2021

  • 31 746
  • 758
# 150
От приложението е. И на мен на първоначалната настройка ми излезе седмица напред (тоест седмицата ,която си започнал .. на 5+2 , пишеше 6+2)
Аз си го оправих ръчно да ми показва завършената седмица🌹
Виж целия пост
# 151
Здравейте, 9:30ч ми е първия преглед, чудех се дали ще ми пускат някакви кръвни изследвания, ПКК или друго знам ли... Пускали ли са Ви някакви ?Чудя се дали да закусвам, че вече преритвам 😄😄😄

Можеш да ядеш, няма да ти пускат изследвания на първи преглед. Ще проверят дали има бременност, дали е в матката и според седмицата, в която си може да чуете и сърце.
Ако не приемаш фолиева киселина, вероятно ще ти изпишат такава.

Успех!

Седмиците се смята от първия ден на последната менструация.

Терминът се изчислява като от първия ден на последната менструация извадите 3 месеца и добавите 7дни.
Виж целия пост
# 152
Здравейте, 9:30ч ми е първия преглед, чудех се дали ще ми пускат някакви кръвни изследвания, ПКК или друго знам ли... Пускали ли са Ви някакви ?Чудя се дали да закусвам, че вече преритвам 😄😄😄

Моите АГ-то ги пусна, като чухме сърчицето.
Виж целия пост
# 153
Добре дошли при нас, момичета! 🌻

nelinna, аз се подстригах, но определено ще се подстрижа поне още веднъж. Не искам да ставам роб на суеверия и да си занемарявам косата. 😀
Освен дебели ,нека бъдем и красиви 😀

Евгения, 5+6 успя ли да видиш сърчице или по последен цикъл ти е термина? Много се надявам на 6+1 да видя нещо обнадеждаващо ☺️


Здравей, лекарката ми каза да отида в 8,9 седмица, за да чуем тоновете. Каза ми само, че се вижда плодното сакче, размера и жълтото образование, от което се храни. Иначе да, терминът ми е изчислен спрямо датата на последния цикъл.

Виждам, че пишете много за гаденето. Моята лекарка ми изписа някои неща, които помагат за предотвратяване на този неприятен симптом, така че обадете се на лекар и ще ви каже. Моите са на основата на джинджифил, все още не ги пия, защото имам само леки позиви, но пия чай от джинджифил (който се препоръчва за бременни) с мед и лимон.
Виж целия пост
# 154
Записах си час за първи преглед на 18.06. Би трябвало вече да се вижда сърдечна дейност и си стискам палци да си е на мястото човекът. 😆
Виж целия пост
# 155
Хора ,има едно мобилно приложение "Pregnancy+" .Ако ви е интересно може да го прегледате.Показва всичко,като влезете в него ,излиза една голяма 3Д снимка на това как би изглеждало бебето ви в дадената седмица в която сте ,а като натиснете на нея ,излиза анимация на биещо сърчице и тн.Изчислявате си първи ден от последната менструация и започвате да следите.Много е интересно.

Много, много интересен арр.
много ми харесва биещото сърце и това, че можеш да го видиш от всички страни Simple Smile

И аз съм с него. Харесва ми. А от българските приложения харесвам Мако Мила! Бременна съм! https://maikomila.bg/%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D0%BA%D0%BE-%D0%BC%D0%B8 … 81%D1%8A%D0%BC-2/
Виж целия пост
# 156
От приложението е. И на мен на първоначалната настройка ми излезе седмица напред (тоест седмицата ,която си започнал .. на 5+2 , пишеше 6+2)
Аз си го оправих ръчно да ми показва завършената седмица🌹
Как го оправи,аз нещо не му разбирам още
Виж целия пост
# 157

От приложението е. И на мен на първоначалната настройка ми излезе седмица напред (тоест седмицата ,която си започнал .. на 5+2 , пишеше 6+2)
Аз си го оправих ръчно да ми показва завършената седмица🌹
Как го оправи,аз нещо не му разбирам още
Виж целия пост
# 158
Здравейте момичета,казаха ми на 17ти сега в сряда да отида на преглед,нямам запазен час тук в Англия и мисълта ми е утре съм 6+6г.с няма да е кой знае каква разлика да отида утре,вместо в сряда защото съм притеснена и искам да се успокоя впредвид предишните бременности..
Виж целия пост
# 159
Здравейте момичета,казаха ми на 17ти сега в сряда да отида на преглед,нямам запазен час тук в Англия и мисълта ми е утре съм 6+6г.с няма да е кой знае каква разлика да отида утре,вместо в сряда защото съм притеснена и искам да се успокоя впредвид предишните бременности..
Здравей Борисова , от коя седмица започват да те следят там и какво се е случило преди за да се притесняваш ? Аз също живея в Лондон ,но прецених да си остана тук до 12г.с именно защото знам ,че там много не обръщат внимание до тази седмица , а аз съм и след инвитро и същи ми се иска да съм спокойна че всичко ще е наред :/
Виж целия пост
# 160
Здравей имах извънматочна  в 6.г.с и спонтанен в 5.гс,всичко тук беше пак в Лондон в период от октомври до януари тази година,чакам писмо за около 8г.с за преглед,но аз ходя тук на спешен кабинет понеже и преди там ме следяха.
Виж целия пост
# 161
Момичета, мина прегледа... двечки са Heart Heart Eyes Много съм щастлива... от първи опит ИКСИ... след 10 дни ще е втория преглед... Сигурно тогава ще чуем сърчица... Heart От вълнение нищо не питах... нито коя г.с. съм, нито кога ми е термина... Дадоха ми и снимчици... Heart на едната пише 4 г.с и 6 дни, а по мои сметки трябва да съм 5г.с. + 2 дни, не разбирам съвсем, но... Едното сакче е 5,9mm, другото е 7,1mm , не знам има ли някакво значение... Но те май близнаците, със секцио повечето, и по-рано се раждат... може да се включа и в януарската тема, за всеки случай Simple Smile Дано всичко е наред при всички ни и да гушнем дечицата си ... Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 162
Честити 2 сакчета PureLove!!!! Пожелавам на следващия преглед и 2 туптящи сърчица!
Виж целия пост
# 163
Близнаците много често и вървят различно на размери, така че не се шашкай. Единият винаги  по-голям от другия.

Честито и успех до финал!
Виж целия пост
# 164
И аз бях днес и се видя сърчице ♥️. Според апарата вече съм в 7 г.с. Simple Smile на 02.07 съм отново на преглед Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия