Февруарски мами 2021

  • 31 746
  • 758
# 165
Как ме зарадвахтеее ♥️♥️♥️Благодаря ,че писахте след прегледите,сякаш се успокоих повече все едно аз съм била на аг 🤣.Аз съм в сряда ,видях ,че още едно момиче е тогава ,та ще си стискаме палци 😁 Успехх!
Виж целия пост
# 166
PureLove страхотна новина !🍀🤗❤
И аз съм в сряда за сърчица 🍀🙏🏻❤
Виж целия пост
# 167
PureLove, страхотна новина! Бравооо 👶👶

Penny, честито ти 💗 🌹

fiuuuuuu, заедно сме в сряда ☺️ стискам ти палци за страхотни новини !

Момичета, много се радвам за всички 🥳 супер новини си имаме днеес💃Оправихте ми настроението хихи
Виж целия пост
# 168
Здравейте. Моята последна менструация беше на 8 май.. Естествено, щом пиша тук, значи има защо.. Не ми дойде юни месец, направих си тест, положителен.. В четвъртък съм на преглед Simple Smile Дано всичко е наред! Възможно ли е да се види сак или да се чуе сърчице..
Виж целия пост
# 169
Здравейте. Моята последна менструация беше на 8 май.. Естествено, щом пиша тук, значи има защо.. Не ми дойде юни месец, направих си тест, положителен.. В четвъртък съм на преглед Simple Smile Дано всичко е наред! Възможно ли е да се види сак или да се чуе сърчице..

Сак трябва да се види вече, но за сърчице шанса е много малък, за това не се подготвяй за това, пък ако се види - добре ти е дошло. Просто е много мъничко и не всеки ехограф (дори и вагинален) може да го улови. Няма да се отчайваш ако не се види , не е знак за нищо лошо обикновено 🌹и все пак ти стискам палци и добре дошла при нас. 👶
Виж целия пост
# 170
Здравейте, плахо се присъединявам. Не съм била на преглед още, но след 2 положителни теста... Първа бременност и по груби изчисления би трябвало на 22.02 да бъде.
Виж целия пост
# 171
Здравейте, бъдещи мамчета! 😊
Щастлива съм да се похваля, че вчера видях, така чаканите, две чертички. Последната ми менструация беше на 17-ти май, би трябвало сега да съм 5+3 седмици. Планирам другата седмица да посетя АГ.
Това ми е втора бременност, мама съм на момче на 1г. и 10 м.
Стискам палци при всички ни да са успешни бременностите и февруари месец да се радваме на пухкави бебчета 🤗.

Имам и едно такова питане... Дали някоя от вас е отворила тайна група във Facebook?
Много ми е полезна тази на момченцето ми - споделяме си, подкрепяме се и завързваме приятелства. Бих се радвала да имаме такава и сега 😊.
Виж целия пост
# 172
Yulisa, evanescence, добре дошли!
Доколкото ми е известно нямаме група във фейсбук, ако някоя от нас реши да направи с удоволствие ще се присъединя стига да е скрита хихи ☺️
Виж целия пост
# 173
Здравейте, бъдещи мамчета! 😊
Щастлива съм да се похваля, че вчера видях, така чаканите, две чертички. Последната ми менструация беше на 17-ти май, би трябвало сега да съм 5+3 седмици. Планирам другата седмица да посетя АГ.
Това ми е втора бременност, мама съм на момче на 1г. и 10 м.
Стискам палци при всички ни да са успешни бременностите и февруари месец да се радваме на пухкави бебчета 🤗.

Имам и едно такова питане... Дали някоя от вас е отворила тайна група във Facebook?
Много ми е полезна тази на момченцето ми - споделяме си, подкрепяме се и завързваме приятелства. Бих се радвала да имаме такава и сега 😊.

Аз намерих тази по случайност заключена е
Виж целия пост
# 174
Здравейте, плахо се присъединявам. Не съм била на преглед още, но след 2 положителни теста... Първа бременност и по груби изчисления би трябвало на 22.02 да бъде.

Аууу, на моя рожден ден 😄
Виж целия пост
# 175
Хей, колко хубаво! Имаме си 3 нови попълнения! Добре дошли! И аз бих се включила и аз във фейсбук групичка Simple Smile .
Виж целия пост
# 176
Добре дошли на новите момичета! При мен нищо ново няма, в петък съм на преглед за 💗 Аз също бих се включила във фейсбук група.☺️
Виж целия пост
# 177
Николече, ние с теб май вървим заедно Simple Smile. Аз съм на лекар понеделник 22ри и едвам чакам вече. Записах си ичас за четвъртък и за ендокринолог, че преди да забременея бях на сиофор за 6 месеца , сега го спрях и искам да видя дали имам нужда от нещо и как ми е инсулиновата резистентност. Бяха ми открили такава лека и ми бяха предписали сиофор точно за 6 месеца, което си съвпадна със забременяването.
Виж целия пост
# 178
И аз бих се включила във фейсбук група - затворена Simple Smile
Виж целия пост
# 179
И аз бих се включила във фейсбук група, с баткото ми беше и още ми е много полезна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия